Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/149 anonim ***** válasza:
31%

Ha a belső értékeid a helyén vannak, akkor ismerkedj azok mentén.

Elutasít egy nő, mert a fejformád nem megfelelő? Örülj neki! Ez azt jelenti, hogy ő igencsak felszínes, szóval legalább időben kiderült, hogy ő nem az, akit te keresel.

Ennyi.


Azon nők, akik komoly kapcsolatot keresnek, nem veszik ilyen szinten figyelembe a jóképűséget. És neked ezek a nők kellenek, nem? Akkor teljesen jó minden.

2023. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/149 anonim ***** válasza:
23%

9. Értem én, hogy objektíve nem vagy ronda, de a nők szemében átlagosnak lenni is kb. rondának felel meg. A nők talán a felső 10%-ra mondják, hogy jól néz ki. Az átlagosakat is valahogy rondának, de bizonyosan szexuálisan nem vonzónak látják.


A magasságod pedig ehhez rengeteget hozzátesz sajnos. Lehet hogy 190 centisen semmi bajod nem lenne a nőzéssel (sőt, biztos), ha minden mást változatlanul hagynánk, de ez meg így über brutál sajnos.

2023. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/149 anonim ***** válasza:
21%
11. Te milyen álomvilágban élsz? Annyival megtisztelhetnéd szerencsétlen kérdezőt, hogy legalább igazat mondasz neki.
2023. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/149 anonim ***** válasza:
84%
13, te meg annyival megtisztelhetnél, hogy ha valami bajod van, akkor leírod, hogy mi az pontosan. Ezzel így nem tudok mit kezdeni.
2023. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/149 A kérdező kommentje:

#11


Ez szimplán nem igaz. SŐT itt is rengeteg nő leírta, hogy nem az. A belső csak a külső után jön.


#12


Ezért is szoktam azt mondani, hogy ha nem jóképű az ember akkor annyi. Igen, ha 185 cm vagy felette lennék biztos kaptam volna már nekem megfelelő nőt. Még a jóképű férfiaknak is nehezebb a dolga ha csak 170 magasak, nyilván ők kapnak szép nőket , de nehezebben és kevesebbet mint mondjuk 180 felett hasonló arcszerkezettel.


#13


Máskor már felkérdeztem őket ezzel kapcsolatosan, hogy miért hazudják pont ezt amit leírt a válaszoló, akkor ki voltak akadva és nekem estek, hogy még is hol meg milyen nő mond ilyet, mert ők sose mondanak ilyet, hiszen a külső számít csak utána jön a belső.


Hát hölgyeim itt a példa a saját berkeitekből.

2023. máj. 12. 16:00
 16/149 anonim ***** válasza:
83%
De tartod továbbra is, hogy a külsőd a baj? Miután egy oldalt nem bírtál ki szexizmus nélkül?
2023. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/149 anonim ***** válasza:
78%
A "nem kinézet alapján döntünk" azt jelenti, hogy a belső és a külső is számít. Ma van a funkcionális analfabéták napja?
2023. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/149 anonim ***** válasza:
89%

15:

"itt is rengeteg nő leírta, hogy nem az"

Alapvető probléma, hogy nem tudod, melyik kommentelő nő.

Szerintem aki ilyet írt, mindenki férfi.

Alapvető etológia, így ütik ki a konkurrenciát a nyeregből.

A madárcsicserés se más, mint a hímek egymást csúfolása, hogy kevesebben legyenek versenyben.

2023. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/149 A kérdező kommentje:

#16


Amikor egy nő nem ad esélyt sem a férfinek a külseje alapján akkor még is hol releváns a szexista kifejezés?


Amikor jóképű férfiak képeivel böngészem a társkeresőket akkor érdekes módon nagyon jól elbeszélgetnek a nők velem. Biztos vagyok benne, hogy más témában ha nem tudnátok, hogy velem beszéltek és a másik énemet venném elő akkor veletek is nagyon jól ellennénk és jó véleménnyel lennétek rólam.


Illetve ha még egy férfi akár egy nő előtt is úgy beszélne ahogy én teszem itt de mellette egy igazi jóképű, magas, nőkedvenc férfi lenne akkor is széttenné a lábát a legtöbb nő, sőt még imponálna, hogy ilyen bunkó meg lekezelő és ő az ász.


#17


Nem. Ez azt jelenti, hogy a külső számít és ha azt nem ugorja meg az ember akkor lényegtelen, hogy a belsője milyen. Ha már megvan a jó külső akkor jöhet a belső. Ha nagyon jó a külső akkor lehet patkánybelső is akkor is nyílnak a lábak. De hiába van átlagos külső, és jó belső attól nem fognak.

2023. máj. 12. 16:05
 20/149 A kérdező kommentje:

#18


Nem vagyok csúnya, átlagos fejem van.


#19


Biztos vagyok benne, hogy nők írták. Legalábbis 10-ből 8-9 biztos nő volt.

2023. máj. 12. 16:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!