Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/287 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem élek álomvilágban. Van aki megugrotta a "magas" elvárásaimat, van kapcsolatom, boldogok vagyunk. Monogám vagyok, együtt vagyok az első párommal. Innentől kezdve nyilván az összes többi férfit elutasítottam, elutasítom, el fogom utasítani. Nem tartozom senkinek semmivel, kivéve a páromnak, neki többek közt hűséggel.


2. A tini kapcsolatok nagy része több kárt okoz, mint a tini kapcsolatok hiánya. Nekem 20 évesen lett párom (akkor ő 21 volt, neki is első kapcsolat) és ez így volt jó. Gimiben egyikünk sem lett volna alkalmas egy jó párkapcsolatra. 15-18 közt nem annyira gyakoriak a kapcsolatok mint gondolnád. És messze nem olyan jó a többség. (Kivétel persze mindig van)


3. Nem kell attól gyűlölni a nőket, mert néhány elutasít. Pl én mindenkit elutasítok, bármilyen bűnbánat nélkül. Oké, persze nem jó érzés az elutasítás, de azért ennyire nem is világvége. Ha igen, vannak szakemberek, akik segíthetnek a feldolgozásban.


4. Az önhibán kívülnek fuss neki mégegyszer

márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/287 A kérdező kommentje:
Úgy is lehet fogalmazni, hogy a genetikai alapú párválasztás társadalmi következménye, hogy a férfiak harmada-fele magányosan él. A kollektív felelősség minden nőt terhel, mert nagy átlagban a lehető legrosszabb szempontok mentén választanak férfit.
márc. 11. 14:24
 13/287 anonim válasza:
82%
Mekkora baromság. :D
márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/287 anonim ***** válasza:
75%
Semennyit, mert ugyanannyi közöm van a dologhoz, mint amikor valaki öngyilkos lesz valaki miatt. Szánalmas zsarolás... De az incelek a legszánalmasabbak 🙄
márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/287 anonim ***** válasza:
75%

" A kollektív felelősség minden nőt terhel, "


Na és az anyukád az nem terheli, hogy egy idióta a fia? Én szomorú lennék a helyében.


Én nem tudom, hogy egyes emberek mit hisznek magukról vagy mit nem. Tanuld meg, hogy a világon szinte mindenki leszar téged, ha nem teszel ellene. Max a családod nem. A csodát várni vagy így a komplett női nemre hárítani annak a felelősségét, hogy te magad lúzer vagy a legkevésbé sem szimpatikus tulajdonság.


Ha így folytatod azon kapod magad, hogy 35-40 évesen a 14-15 éves lányoknak veszed a Mekis hamburgert, mert értelmes nő nem fog vele szóba állni soha. Persze leállni azok sem fognak veled, csak egy bohóc leszel számukra akit le tudnak húzni.

márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/287 anonim ***** válasza:
74%
Kollektív felelősség? Ezt mégis hogy gondolod? Remélem felelősséget vállalsz a holokausztért
márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/287 anonim ***** válasza:
20%

Amig nem erzik a sajat borukon, addig leszarjak.



Majd ha eler az incelek szama egy kritikus tomeget, es emiatt hatrany eri oket, akkor majd "aldozatok" lesznek....



39F incel

márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/287 anonim ***** válasza:
18%

"incel"


Amikor nem kell neked a feminista, egoista, öntörvényű, akaratos rém.


Ha nem akarsz incel lenni, elfogadod őnagyságát.


Ez egy ilyen sport.

márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/287 anonim ***** válasza:
79%
Hihetetlen, hogy ennyire fosol csak a saját életedért felelősséget vállalni. Semmi kollektív baromság, csak a te saját életedért.
márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/287 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj már incike, én most rövid leszek és felteszek egyetlen kérdést, amit kérlek válaszolj meg őszintén, ha más nem legalább magadnak:


Ha ez az egész helyzet mindenki más felelőssége hogy te örök életedben egyedül leszel, akkor kérlek áruld már el és sorold, hogy te magad mit tettél meg azellen hogy ezt elkerüld, vagy hogy ezen változatni próbálj?

márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!