Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/287 anonim ***** válasza:
78%
Ha miattam válik azzá meg is érdemli.
márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/287 anonim ***** válasza:
69%
xd
márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/287 anonim ***** válasza:
81%

"hogy a férfiak harmada-fele magányosan él."


és kikkel élnek a nem magányos nők?

márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/287 anonim ***** válasza:
76%

"a genetikai alapú párválasztás társadalmi következménye"


Ti vagytok azok, incikék, akik szerint a nő 28 felett öreg és selejt, Palvin Barbi átlagos, stb... EZ van. 20 éves bombanő nem fog nektek jutni.

márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/287 A kérdező kommentje:

"Ha ez az egész helyzet mindenki más felelőssége hogy te örök életedben egyedül leszel, akkor kérlek áruld már el és sorold, hogy te magad mit tettél meg azellen hogy ezt elkerüld, vagy hogy ezen változatni próbálj?"


Ahogy mondtam, hogy ez a folyamat 14 évesen elkezdődik. Egy átlag csóró gimis hiába akar változtatni, semmi mozgástér nincs. Mire eljut odáig valaki, hogy 20-22 évesen változtatni tudna, addigra lelkileg egy roncs lesz. Amikor elkönyveltek lúzernek/nőgyűlölőnek, és furcsán néznek, amiért még nem is randiztál, akkor már mindegy, hogy mit erőlködik az ember.


Én értem, hogy akinek mindig könnyű élete volt, mert szerencsés genetikája van, annak nehéz ezt a helyzetet elképzelni, de óriási szemétség, hogy a nők a kezdetektől így választanak, aztán ha rossz hatással van rád a sorozatos kudarc, akkor még rád is hárítják a felelősséget.

márc. 11. 15:18
 26/287 anonim ***** válasza:
78%
Mert a te felelősséged. Hidd el, rengeteg embernek volt sokkal rosszabb sorsa, mint neked. És mégsem rinyálnak, meg kenik másra a saját szarjukat.
márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/287 anonim ***** válasza:
74%
A te eletedert nem masok felelnek, es nem masok fizetnek meg erte. Ha roncs vagy, akkor neked kell kikalapalnod magadat, mas nem fogja. Ha elmesz pszichologushoz, az segit, ha fizetsz neki. Az elet igy mukodik, hogyhogy nem keszitettek fel ra?
márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/287 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes tinikorod lehetett, ha 20 évesen már roncs lettél a nők miatt😂 Én gimi UTÁN kezdtem csak el az ismerkedés témát, 20 felett szexeltem először nőként. Gimiben barátokkal voltunk el, hobbiztunk, tanultunk, nevettünk, szórakoztunk. Nem a szex volt a központi téma. Ma sem néznek senkire furán, egy srácra sem, ha 20 évesen még nem szexelt, egy vadonatúj környezetben meg már a te bajod, ha az idegeneknek is ez lesz a benyomása rólad, hogy egy lúzer vagy, mert egy új környezetben is maradsz a buborékodban. Te könyvelted el magadat lúzernek, nem mások.
márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/287 anonim ***** válasza:
78%
Kollektív felelősség.😂😂😂
márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/287 anonim ***** válasza:
24%

#31


Pedig felelősséget vállalhatnának azért a nők, hogy mérhetetlen igényük a külső és pénz felé egyre több férfit kárhoztat magányra.

márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!