Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
 61/106 anonim ***** válasza:
100%
59 egy hisztérika, a másik meg pszichiátriai beteg, de nem ám orvoshoz menne. Most már tényleg sajnálom a kérdezőt. Ilyeneket a legrémesebb nők érdemelnének csak. Nem tudom hol vannak normális férfiak, de nem hiszem hogy a gyakorikerdeseken.
2015. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki negyveneseves palikat ajanlagat huszoneves csajoknak?

Amugy ja 59 tenyleg egy hiszterika.

2015. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 anonim ***** válasza:
0%

A ti édes anyukátok a hisztérika! :D

Egyszerűen csak röhej amit művel itt a mártírkodásával és nekiáll vitatkozni, hogy nem írtam neki, pedig dehogynem!

2015. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy nem írtál hanem hogy 1-nél többször biztos nem:D Amikor írtam hogy nem kaptam levelet tőled akkor azt hittem írtál megint mert megkértelek rá. De én még mindig beszélnék veled ha írnál újra:D de nem írsz....


40 felettivel biztos nem fogok összejönni, nekem az nagyon idős még.

2015. jún. 9. 00:22
 65/106 anonim ***** válasza:

Na menj ám a tudod hova most már! :D

Írtam 3-szor is már biztosan, de szerintem már négyszer is, erre még mindig én írjak?

Írjon neked a Jó Isten mostmár! :P

2015. jún. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 A kérdező kommentje:
Milyen 4x?? Ne szórakozzál már:D Csak 1x írtál ha egyáltalán írtál, mert lehet nem is csak hisztizel itt:P
2015. jún. 9. 00:27
 67/106 anonim ***** válasza:
Uram isten írjátok már le egymás email cimét névvel, ha ennyire akartok beszélgetni majd pont egy ilyen tart vissza. mindketten nevetségesek vagytok :)
2015. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:
egymásnak bocs
2015. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Csak a kérdező kommentjeit olvastam el, azt is csak felületesen. A hozzászólásaidból azt gondolom csinos, vonzó lány vagy. Ennek az a "hátránya", hogy csak a komoly önbizalommal rendelkező, az átlagnál sokkal jobban kinéző srácok próbálkoznak nálad. Viszont ők TUDJÁK magukról, hogy kapósak. Az ilyen srácok pedig többnyire nem akarnak megállapodni.


Az, hogy buliban kihívóan öltözködsz, azt szubkommunikálja, hogy nyitott vagy mindenre. Ez meg a fent említett srácokat vonzza be.


Szerintem pasizz "nappal" munkahelyeden, vagy fősulin, egyetemen. Ahova jársz értelemszerűen. Ha ezek nem játszanak, akkor keress más lehetőséget. Kávéház, könyvtár, könyvesbolt, kézimunkaszakkör, városvédőegylet, bármi. :D

2015. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos igen mindegyiknek csak a szex kell!

A mai világ ilyen!

2015. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!