Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
 51/106 anonim ***** válasza:
0%

#48 hát szerintem meg már inkább nem...

Legalább arra vetted volna a fáradtságot, hogy megnézed ki mit írt és válaszoltál volna...

Nem csodálom, hogy nem akarnak tőled egy dugásnál többet!

:(

2015. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:

Kerdezo, en kizart dolognak tartom hogy ilyen van. /mert olyan ferfi nincsen, aki annyira hulye, hogy ne tudja, ezzel eredmenyt elerni nem lehet/ Pontosabban ket esetben fordulhat elo

Az egyik az, ha a pasi azt gondolja, a lany annyira szint alatti, hogy ugyis belemegy.

A masik, amikor a pasi biztosan tudja, hogy eselye sincs, igy tulajdonkeppen teljesen mindegy, hogy marx osszest olvas fel ket hetig, vagy rakerdez a szexre.

Egyebkent pedig valosagos szituaciokban gyakorlatilag elkepzelhetetlen az, hogy odamegyek egy csajhoz azzal, hogy dugunk?

Forditva amugy elofordul

2015. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 A kérdező kommentje:

49#

Én mindig is megnéztem a pasikat az utcán vagy akárhol, sőt aki tetszik ahhoz még oda is megyek ha van rá lehetőség:) Jó, lehet ritka de sztem túlzás hogy a pasik nem kapnak visszajelzéseket. Ez az érintés meg szeretet hiány sem nem függő. Én pl sokszor látok pasikat ölelkezni, még szoktam is csodálkozni mennyire tudják szeretni egymást a fiúk. Sőt, az a véleményem hogy a fiú barátságok sokkal mélyebbek és őszintébbek mint a nők közötti barátság.

2015. jún. 8. 23:36
 54/106 anonim ***** válasza:

A fiubaratsagrol am nekem szerb antal egyik konyve jut eszembe /a cimet mar elfelejtettem/ abban ir f#szan errol.

De amugy ti is pszichologusok vagytok vagy mi a turo?

Nem akarok senkit elkeseriteni, de aki a parkeresesi mizireikhoz pszichologizalva all hozza, sose fog elerni semmit.

2015. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 A kérdező kommentje:

#52

Sztem keveset éltél az "éjszakában". Nem szint alatti csajokat igyekszenek felszedni a pasik, hanem olyat választanak akit tényleg szívesen megdugnának és nem fura egyáltalán egy kis tánc meg iszogatás után megkérdezni hogy vele töltené-e az éjszakát. Ez elég megszokott manapság.

De én nem csak buliban találkozom ugye ezzel. Persze ha egyéb helyen találkozunk nem egyből kérdeznek rá a fiúk és nem személyesen hanem inkább neten vetik fel. Nem arról van szó hogy úgy érzik nincs esélyük, de talán ilyen is volt közöttük. Ez viszont a ritkább.


#51

Most kéreted magad vagy mi?:D Írjál már:)

2015. jún. 8. 23:45
 56/106 anonim ***** válasza:

#55 már írtam!

Ha ezek után se veszed a fáradtságot, akkor nem kell.

2015. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:
*fáradságot
2015. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 A kérdező kommentje:
Nem kaptam levelet! Látod mondtam hogy nem jött egy felhasználótól kettő. Szóval valamiért nem jönnek át a leveleid.
2015. jún. 8. 23:50
 59/106 anonim ***** válasza:

#58 baromság!

Nem most írtam, hanem korábban azt a 2-3-at...

2015. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 A kérdező kommentje:
4 levelet kaptam összesen és mindegyik mástól jött. Kivéve ha különböző neveken írtál.
2015. jún. 8. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!