Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
Nem vagy 18 alatti ugye?
2015. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 anonim ***** válasza:
80%
Tudod ezekben a kérdésekben meg állításokban, válaszokban mindig az a fura, hogy ezen kívül ha körbenézek odakint, akkor nagyon sok 20-onéves párt látni együtt és emberkét akik komoly kapcsolatot akarnak. És sok 20-on 30- éves van aki évek óta kapcsolatban illetve már családosak is.....
2015. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 anonim ***** válasza:
pedig hidd el, veled is lehet a gond. ha tenyleg olyan csajrol van szo akkor akarmelyik casanova leallhat:) ha nem is sokaig de megprobalja.
2015. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes, én fiatalon (és naivan) mindig kapcsolatot akartam, aztán ahogy idősödöm azt látom, hogy nagyon kevés nő az, aki nem teher, hanem áldás.


F/28

2015. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos csak szexre vagy alkalmas, ez van.
2015. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, megengedsz egy személyes megnyilvánulást?


Én amolyan tipikus "rendes gyereknek" volnék mondható. Egyetemre járok, vannak távolabbi céljaim, jónak tűnő szakmát tanulok. Fontos számomra a család. Erkölcsösnek tartom magam és igyekszem eszerint is élni. Sportolok, továbbá igyekszem az élet más területein is képezni magam.


Én is párkapcsolatra vágyom és engem is mellbevág, hogy a mai világ mennyire szexorientált. Én fiúként azt mondom, hogy nem akarok és nem is fogok elqrvulni. Inkább vagyok egyedül, vagy leszek magányos. Magam részéről elutasítom az egyéjszakásokat. Egy nő esetében pedig a személyiséget tartom a legfontosabbnak. Ezért is szeretek ismerkedni gyakorin, mivel sokkal érdekesebbnek és célravezetőbbnek tartom személyiség alapján megismerni valakit.


Tény, hogy nem vagyok párkapcsolatilag tapasztalt.


Írtad, hogy jársz bulizni és ilyenkor elég szexisen öltözöl. Na számomra ez a két dolog nem tetszik, olyannyira nem, hogy el is veszíteném az érdeklődésemet. Nekem nagyon visszatetsző, amikor azt látom egy nőn, hogy kihívóan jár bulizni és ezért a magam részéről nem is tudnám őt komolyan venni. Mégpedig azért, mert az ilyen nő számomra a testbeszédével, stílusával teljesen mást mond. Hiába mondja el magáról, hogy ő rendes nő, nem fekszik le mindenkivel, nem megy bele egyéjszakásba és rendes srácot akar. Nekem akkor is ott van a testbeszéde, a viselkedése, amivel teljesen mást sugároz magáról, az ellenkezőjét annak amit mond. Én személyesen nem kedvelem, ha egy nő fel akarja izgatni megjelenésével a férfiakat és ilyen nyíltan kelleti magát nekik. Azonban rengeteg olyan férfi van, aki ennek örül és ilyen nőt akar magának, büszke lenne rá, hogy a nője más férfi számára is izgató, vonzó.


Nem lehet hogy az a baj, hogy csak felszínes pasik akadnak beléd, mert bulikban kihívó a megjelenésed? Mert ezek azt hiszik, hogy na ennél a nőnél lehet valami szex-esélyem. A rendesebb pasiréteg meg ha meglátja rajtad, hogy időnként miket csinál, lehet inkább meghátrál.

2015. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/106 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy van olyan is, aki nem csak szexet akar, csak nem elég izmos, meg nem alfahím, ezért nem veszed észre?

Amúgy no offense, csak kérdezem. :)

2015. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/106 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak olyan pasikkal találkozom (20-25) akik csak szexet akarnak. Nem csak tőlem, azzal kezdenek, hogy most mindenkitől még mielőtt megismernének. Én sem vagyok ribis és nem bulikban ismerkedem.


L20

2015. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 anonim ***** válasza:
46%

Lehet csak arra vagy jó :-D

De a menő pasikon kívül adsz másnak is esélyt?

2015. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudja a szentfazék pasi, hogy a kérdezőnek mit takar a kihívó?
2015. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!