Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 A kérdező kommentje:
Miért gondolod egyből hogy nem akarom megismerni/megérteni őket,vagy hogy bele sem gondolok a helyzetükbe? Ez nagyon nem igaz. Sokukkal beszélgettem, ismerkedtem, nem pár mondat után szakadt meg a dolog. Van olyan közülük aki azóta is nagyon jó barátom és mindig ott vagyok mellette támasznak. Én elhiszem hogy komoly okok lehetnek a háttérben, de én nem egy szakember vagyok aki ezeken ténylegesen segíthet. Azt vettem észre hogy a legtöbbjük nem is akar megoldást keresni, hanem beletörődnek a helyzetbe. Én szívesen meghallgatok bárkit és tanácsot is igyekszek adni, de nagyon elutasítóak. Szenvednek de segítséget nem kérnek, nem dolgoznak azon hogy változzon a helyzet. És igen, egy férfinál ez nem valami vonzó tulajdonság. Nőnél se. Ha lenne egy olyan fiú akivel meg van a kölcsönös vonzalom és bár van egy kis "defektje" de ettől függetlenül megtaláljuk a közös hangot akkor randiznék vele simán. És segítenék is neki bármiben ha nyitott rá és elfogadja.
2015. jún. 8. 22:48
 32/106 anonim ***** válasza:
0%

#31 ne játsd már itt a mártírt!

Hiába írtam neked már vagy 3 levelet is, egyre se válaszoltál eddig, pedig se defektem nincs, se bunkón nem fogalmaztam!

Egy nyamvadt válaszra se méltattál, ide meg regényeket írtál!

Duma vagy!

Csak egy hatalmas mártír-duma-láda!

2015. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 A kérdező kommentje:
Most az mert nem válaszoltam minden levélre nem jelent semmit. Valamelyiket még el sem olvastam mert mondjuk közben lehet más dolgom is van és ide is gyorsan írok futtában. De tessék egyből nekem támadsz.
2015. jún. 8. 22:56
 34/106 anonim ***** válasza:
13%

olcsó hárítás!

Így tartod fontosnak az utánad érdeklődőket, hogy esélyt sem adsz?

2015. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:

Kérdező,az odáig szép és jó,hogy beszélgetsz velük.

De nem kell ahhoz szakembernek lenned,hogy segíthess nekik ezt most halál komolyan mondom.Csak ha mindennap már egy kedves szót váltasz velük,intézel hozzájuk,az már nagy segítség nekik.

A legtöbbjük nem nem akar megoldást keresni,és nem alapból elutasító,hanem annak is vannak okai,előzményei.A legtöbbjük nagyon sokáig éveken keresztül küzdött érte,hogy legyen változás,de mégsem lett.És ebbe fáradnak bele nagyon sokan(köztük jómagam is).És ezután jön általában a beletörődés,ami érthető szerintem.

Szóval semmi sem olyan egyszerű,mint aminek látszik Kérdező.És tudnál rajtuk segíteni,amit leírtam sokuknak már az is nagy löketet adna(egy kedves szó,mosoly is).

2015. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 A kérdező kommentje:
Hát ha mindenkinek esélyt adnék aki érdeklődik akkor még aludni sem lenne időm, nemhogy dolgozni:P Amúgy nem kaptam 3 levelet ugyan attól...szóval különböző névvel írtál vagy mi?
2015. jún. 8. 23:02
 37/106 anonim ***** válasza:
28%
#36 lehet csak 2 volt, nem az a lényeg, mert még egyre se válaszoltál :D
2015. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
0%

"Hát ha mindenkinek esélyt adnék aki érdeklődik akkor még aludni sem lenne időm, nemhogy dolgozni:P"


Akkor dugasd magad továbbra is a szépfiúkkal, és ne gyere gyakorira ilyen böszmeségeket kérdezni.

2015. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
89%

De bezzeg ha nekem nőnek van bajom, akkor ne legyen. Csak mosolyogjak, ilyen csinos pofival mi bajom lehet?


Szánalmas, komolyan. Nem párt kell keresni, ha depressziós vagy, hanem pszichológust. Tapasztalatból írom. Mert nekem nem az volt a fontos, hogy keressek valami pasikát, akit önbizalompótlóként használok. Akartam is adni valamit egy kapcsolatban, hasznosnak akartam érezni magam. Ott van anyám, hogy sajnáljon.

2015. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
31%
Tudod mi segít valójában azon, aki depressziós? Nem a gyógyszerek, amit belétömnek, nem a pszichológus, aki 5000/ 2 óráért beszélget vele, és esetleg ad valami tanácsot...egy dolog, egy szó: szeretet. Ez az, ami a depressziós embernek gyógyír. De ugye hogy várhatnánk el ilyet egy nőtől, akkor tenni is kéne valamit a kapcsolatért, nem csak élvezni a kezdetektől fogva a tökéletes férfit, aki mint a mellékelt ábra mutatja, legtöbbször a testeden kívül semmit nem akar. Aztán jöhetnek a "minden pasi csak..." kérdések.
2015. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!