Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
A 40-es érti a lényeget,pontosan jól írja.
2015. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 A kérdező kommentje:

#35

Sztem nem érthető a beletörődés. Erre soha nincs elég ok. Ha egészséges valaki akkor menjen és küzdjön ameddig csak él. Nekem is vannak problémáim és nagy céljaim, amik olyan lehetetlennek tűnnek. Mégis azon vagyok hogy tegyek értük és megoldjam a gondokat, mert miért ne tenném? Azért mert eddig valami nem sikerült nem azt jelenti hogy ezután se fog. Akkor most a szerelemről is letehetnék, mert eddig csak csalódás ért. De nem teszem és valószínű senki nem is gondolná hogy ezt kellene tennem, mert elég nagy hülyeség lenne. A hozzáállás (az élethez, az emberekhez meg saját magunkhoz) amúgy nagyon sokat számít ismerkedésnél, akinek pozitívak az energiái az vonzó. Én azonnal észreveszem az életvidám fiúkat, egyszerűen vonzanak.

Amúgy tényleg igyekszem kedves lenni másokkal, idegenekkel is, azokkal a fiúkkal is akikkel itt beszélek.


#37

2 levelet sem kaptam ugyan azzal a névvel:)

2015. jún. 8. 23:14
 43/106 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ingyen segített a pszichológus, hogy magamat szeressem. Mert aki nem talál magában szeretnivalót, hogy várja el mástól, hogy szeresse, amit ő utál?
2015. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
21%

#42 az meg egyszerűen nem igaz, mert legalább 2-t én is írtam, az egészen biztos!

Szerintem vagy kamus vagy, vagy csak egészen szimplán kitörölted véletlen vagy direkt...

De a lényeg továbbra is az, hogy még egyre sem válaszoltál eddig nekem... :(

2015. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 A kérdező kommentje:
Ha szeretnél még beszélni akkor írjál még1-et és úgy hogy tudjam Te vagy.
2015. jún. 8. 23:20
 46/106 anonim ***** válasza:
0%
#45 akarok én még ezek után? :|
2015. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:

A kerdes leforditva: az olyan pasik, akik nekem bejonnek, miert pattanak le egy dugas utan.

A valasz meg az, hogy azert, mert ezek a pasik tudjak, hogy rajtad kivul van meg 6 masik no, aki ugyacsak szinte ellenallas nelkul kaphato erre.

Biztosra veszem, hogy akadna olyan srac, aki bar lehet, szinten palyazik a szexre, de legalabb azt gondolja, hogy veled hosszutavon akarja ezt.

Az meg, aki irta hogy 40es korosztalyben kell keresni, tudok gratulalni, a legnaivabb okorseg azt gondolni, hogy a 40es pali a huszoneves lany szemelyisege miatt akarja ket nap alatt magahozkoltoztetni. Gratulalok hozza:-) :-)

2015. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 A kérdező kommentje:
Akarsz,persze:P:D
2015. jún. 8. 23:24
 49/106 anonim ***** válasza:
55%

42-es Kérdezőnek.

Maximálisan egyetértek amúgy veled,de ez bárcsak ilyen egyszerű lenne.

Tudod az a baj,hogy például téged nőként teljesen más impulzusok érnek az életben,mint egy férfit.

De valójában minden ember is másokat él át.

A férfiaknak ugyanúgy szükségük van a szeretetre,törődésre,érintésekre,dicséretekre.

Azonban míg a nők ugye ezt egymás között is megteszik,mert természetes dolognak veszik az emberek,de a férfiaknál például ilyen nincsen.Ott nincsen sem ölelés,sem dicséret,sem érintések,de szeretet sem.

Mert az b**is a társadalom szerint,és úgy is néznének a férfiakra,akik ilyet csinálnának.

A másik,hogy a férfiak nagy részét nem nézik meg az utcán a nők mondjuk,vagy csak úgy,hogy a férfiak ne lássák azt.Míg azért a férfiak elég egyértelműen és láthatóan tesszük ezt. Ez is egyfajta visszajelzés lenne ugye,de míg ezek nőknek megvannak,férfiakat ilyen visszaigazolások nem nagyon érik az életben.

Arról már nem is beszélve,hogy a nők teljesen másképpen gondolkoznak mint a férfiak,de ebbe nem megyek bele,mert ez bonyolult.

2015. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 A kérdező kommentje:

47#

Én azt egy szóval sem mondtam hogy lefekszem ezekkel a pasikkal! Csak azt hogy egyből szexet akarnak, 0 ismerkedés és a kapcsolat lehetősége teljesen kizárva. Biztos sok nőt megkapnak így is, de én nem vagyok köztük.

2015. jún. 8. 23:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!