Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
60%

Persze igen minden pasi,blablabla...

Na most komolyan ilyen buták vagytok?Ne már.

Világéletemben komoly kapcsolatra vágytam,mindig.Ehhez képest soha egyetlen nő sem adott esélyt sem rá,mert nem helyesnek születtem.Tehát ne áltassuk itt az embereket,hogy nincsenek ilyen férfiak.Vannak nagyon sokan,mert az összes ismerősöm kb. ilyen típusú,mint én.Csak minket észre sem vesznek,le sem szarnak a nők,mert nem a leghelyesebb,bunkók közé tartozunk.

Szóval gondolkodjatok el rajta,hogyha olyanokkal kezdtek,akkor azt is kapjátok.

Ha nem olyanokkal kezdenétek nem azt kapnátok.

Tehát ha nem csak a szexet szeretnétek,akkor miért nem kezdtek olyannal aki mondjuk komoly kapcsolatot is szeretne tőletek.

Ja hogy vele nem tudtok felvágni a barátnők előtt,és nem elég helyes...Hát igen,akkor viszont ne sírjatok,hogy nem találtok.Mert találnátok,hiszen nagyon sokan vannak amúgy ilyenek,csak hát ők nem megfelelőek a "királykisasszonyok" számára.

Ez a valóság kérlek. ;)

24/F

2015. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 A kérdező kommentje:

Hát most nem értem hogy miért baj az ha csinosan öltözik egy nő. Vagy hogy kellene bulizni menni? Farmerban, lapos cipőben és egy pólóban, vagy mi?:) Vagy egy normális lány ne is menjen bulizni? Egy nő legyen már megjelenésében is nő. Ehhez meg hozzátartozik az hogy néha magassarkút húz és kicsit feszülős ruhát vesz fel. Ebből ítélni elég nagy butaság. Nem úgy nézek ki mint egy ku*va ilyenkor se! És nem is úgy viselkedem. Amúgy írtam hogy máshol is próbálok ismerkedni és a hétköznapokban egyszerű a megjelenésem még csak nem is sminkelem magam. És ilyenkor is ezeket a pasikat találom meg.

Többféle fiú tetszik, volt olyan aki teljesen átlagosnak mondható, de persze kifejezetten jó pasik is akadtak. De még az átlagos kinézetű fiúkkal is így jártam. Oké, lehet hogy a nagyon csúnyáknak nem adok esélyt, azért nem árt a vonzalom és ehhez fontos a külső. De tényleg nem csak nagyon helyesekkel próbálkoztam.

2015. jún. 8. 21:25
 23/106 anonim ***** válasza:
72%

18. Vagyok!

Tévedés, hogy azért akarnak csak szexet, mert csak arra vagyunk alkalmasak. Nekem pl. azonnal, mikor még meg sem ismertek, már akkor elmondják, hogy nem keresnek párkapcsolatot. Csak szexet akarnak. Tehát nem csak tőlünk, hanem más nőktől is. Ilyen szeximádóak a mai 20-25 éves pasik.

Én sem csak a nagymenőknek adok esélyt, hanem a teljesen átlagosaknak is!

2015. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező és a 23-as.

Igen persze hogyne.A neten itt mindenki ezt írja,és ezt hangoztatja hogy áá ő nem olyan stb.

Aztán a valóságban valahogy mégis csak az van amit én írtam.Vagyis érdekes módon egyre több ismerősöm is ezt tapasztalja és látja.

És mi pedig az értelmesebbek közül valók vagyunk,jó tény hogy nem a leghelyesebbek vagyunk,de attól függetlenül nem nézünk ki szarul,sőt...

Ha látnátok és tudnátok melyik srác ilyen,nagyon rácsodálkoznátok. :)

Szóval vagyunk elég sokan,akik nem csak azt szeretnék,csak hát ugye észre is kéne venni minket néhanapján. :)

Nem bújunk el,szóval láthatóak vagyunk,elérhetőek.Sőt itt is akár írhattok,tudom nem fogtok,de nem is baj.

Csak mint lehetőség az interneten is fennáll a lehetőség rá,hogy találjatok ilyet.

Csak ki kellene használni,ennyi az egész.És nem elhúzódni az ilyen dolgoktól,igen a neten is lehet ismerkedni ugyanúgy.

2015. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 A kérdező kommentje:
Én írtam hogy a neten is ismerkedtem, még ezen az oldalon is. De itt nem az volt a baj hogy csak szexet akartak, mégcsak nem is az hogy szarul néztek ki, hanem akikkel én beszéltem nagyon defektesek voltak. De kiemelném hogy akikkel én beszéltem, szóval biztos nem mindenki defektes az itteni pasik közül, de sokan igen.
2015. jún. 8. 22:00
 26/106 anonim ***** válasza:
Amennyiben, nem akarsz olyan pasit aki szexet akar, nézelődj hullaházakban, szociális otthonokban. Esetleg próbálkozz impotenseknél.
2015. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
Definiáld a defektes fogalmát,nálad mit jelent ez kérlek,mert nem mindegy.Utána tudok további dolgokat hozzáfűzni a témához.
2015. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 A kérdező kommentje:
Nem a szexel van a baj.......hanem hogy csak azt akarják. Megismerni,szeretni és kapcsolatba lenni, azt nem. Hanem azonnal ágyba vinni akit csak lehet és utána csá.
2015. jún. 8. 22:08
 29/106 A kérdező kommentje:
Defektes alatt olyasmire gondolok, hogy pl önállóság teljes hiánya, céltalanság, komoly depresszió, világutálat vagy szélsőséges világnézet, 0 önbizalom stb.
2015. jún. 8. 22:14
 30/106 anonim ***** válasza:
16%

Azt ugye tudod,hogy ezek csak te szerinted jelentik a defektes fogalmát,ezért is kérdeztem meg.

Nem értek amúgy egyet veled,de lássuk csak.

Az ilyen embereknek belegondoltál valaha is a helyzetébe,megkérdezted miért lettek ilyenek?

Mert bizony ott komoly okok vannak ezek mögött,nem csak apróságok.

De ezeken lehet ám segíteni is,nem csak még jobban belerúgni az ilyen emberekbe,hogy na ha ilyen vagy akkor nekem se kellesz,és kész.

Mi lenne,ha egy ilyesmivel megpróbálnád elkezdeni,picit jobban megismerni az életét,és akkor már lehet nem is ilyeneket gondolnál róluk...

2015. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!