Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
 81/106 A kérdező kommentje:
Oké, értem, szóval a nagyon jó pasik is meg a tök átlagosak is megkaphatnak bármikor jó csajokat...mondjuk akkor nem tudom hol kellene válogatnom. Azért nagyon szint alá én sem mehetek, nem is tudnék. Igazából azt nem értem miért jó ez így nekik, miért nem adnak esélyt arra hogy valakivel megszeressék egymást. Nem azt mondom hogy keressenek feltétlen kapcsolatot, de ha időnként úgy adódik hogy összetalálkoznak valakivel aki tetszik nekik és a lány inkább az ismerkedést kezdeményezi mint a szexet, akkor ennek miért nem adnak lehetőséget? Semmit nem veszítenének, nem kell azonnal összejönni vele, max pár randi után elválnak útjaik. De az is lehet hogy szerelem lenne, rendes, boldog kapcsolat. Nem hiszem el hogy nem vágynak érzelmekre,törődésre manapság a pasik. Ezt nem kapják meg a kalandokban.
2015. jún. 10. 16:17
 82/106 anonim ***** válasza:

Válaszoltál is a kérdésedre:

"Azért nagyon szint alá én sem mehetek, nem is tudnék"

"..miért nem adnak esélyt arra hogy valakivel megszeressék egymást."


Látod, te sem adsz a szint alattinak.


"Semmit nem veszítenének, nem kell azonnal összejönni vele, max pár randi után elválnak útjaik"


Épp ezért feleslegesnek tarom én, mint a férfi (és a felnőtt férfitársaim nagyrésze is) a "pár randit". Minek?

"De az is lehet hogy szerelem lenne..."


Felnőtt férfi nem akar szerelmet.


"...rendes, boldog kapcsolat"


azt esetleg, de ez is attól függ, milyen mennyiségben és miylen gyakran tud átlagos, vagy annál jobb nőket felszedni. Ha ezek a számok alacsonyak, vagy csökkennek, illetve 0 felé konvergálnak, na majd akkor gondolkozik kapcsolatban. Örülj neki hogy igy van, mert ha rádumálsz egy férfit a kapcsolatra, miközben tudja jól, hogy "odakint " ötösével várják a csajok, akkor tuti félre fog dugni."


nem hiszem el hogy nem vágynak érzelmekre,törődésre"


Felnőtt férfiakról beszélünk, akiket már legalább egyszer elringatott egy nő abban, hogy törödik vele, és szereti. Aztán kiderült, hogy mégsem.

Amikor ilyesmit hall, azonnal sírva menekül.

2015. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
82: beszélj a magad nevében. Neked az első kapcsolatod egy nagy átverés volt, ha jól értem, mert ugye azt írod, hogy nem volt igaz semmiben, csak azért töltötte veled az időt az első nő, mert nem volt jobb dolga. Ha most te abból hogy az első kapcsolatod nem lett életreszóló elköteleződés azt a következtetést vonod le, hogy a többiben is egytől-egyig unatkozó csajok fognak átverni, az legyen a te bajod. 43f
2015. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:

"Ha most te abból hogy az első kapcsolatod nem lett életreszóló elköteleződés azt a következtetést vonod le, hogy a többiben is egytől-egyig unatkozó csajok fognak átverni, az legyen a te bajod"


Ezt nemtudom hogyan szűrted le abból amit írtam. Attól, hogy te magadból indulsz ki, még nem biztos, hogy mindenki más is ezt teszi. Tudom, hogy 43 évesen neked sok választásod nem nagyon van, de a lány olyan férfiakról irt, akiknek van választásuk.

2015. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:

1. Az utolsó bekezdésedből szűrtem le.

2. Miben nincs nekem választási lehetőségem?

2015. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
kerdezo nemtom te hogy ismerkedsz, de velem mar uzikben elkezdtel beszelgetni, aztan megint abbamaradt. igy enis csak sexet akarok:D
2015. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 A kérdező kommentje:

#82

Minden amit írtál iszonyat nagy hülyeség.

2015. jún. 10. 23:46
 88/106 A kérdező kommentje:

#86

Egyrészt nem nagyon van időm itt ismerkedni. Ezt a kérdést most figyelemmel követem ha már feltettem, akkor elolvasok minden kommentet és reagálok ha úgy érzem kell. De amúgy nem vagyok a gép előtt ülős típus. Ha valaki nem fog meg gyorsan annak nem írok mert tényleg nincs időm rá meg energiám.

2015. jún. 10. 23:50
 89/106 anonim ***** válasza:

87.

gondolhatod, hogy hülyeség, nekem mindegy, nem nekem vannak ilyen gondjaim.


85


1 Az a helyzet, hogy ezeket a kérdéseket nem én teszem fel, nem az én korábbi kapcsolataimat kell tippelgetni.

2. "Ha ezek a számok alacsonyak, vagy csökkennek, illetve 0 felé konvergálnak, na majd akkor gondolkozik kapcsolatban." 43 felé, ha még nem vagy házas, esélyesebb az utóbbi.

2015. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:

"kerdezo nemtom te hogy ismerkedsz, de velem mar uzikben elkezdtel beszelgetni, aztan megint abbamaradt. igy enis csak sexet akarok:D"


leírta itt feketén fehéren : "Azért nagyon szint alá én sem mehetek, nem is tudnék"


Nem a Gyikon ismerkedő balfék gyerek hozza lázba. Online épp olyan kevés idő találkát összehozni, mint smsben, vagy telefonon.

2015. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!