Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 A kérdező kommentje:
Talán mindkettő igaz. Rosszul is választok, de ezen mondjuk nem tudom hogyan lehet változtatni. Nyilván azt választom aki tetszik és valamiért érdekel. De lehet nem is kerestem még eleget, nagyon hamar kiábrándultam. De akkor megpróbálok kitartóbb lenni:)
2015. jún. 11. 21:09
 102/106 rézevőfiamór ***** válasza:
Eleve állíts korlátokat! Az ismerkedést kezdd azzal,hogy "nem vagy ellenszenves, de ha valami rövid, gyors numerát keresel, akkor már fordulhatsz is meg!" És azok közül járjál múzeumba, színházba, hangversenyre, operába akik nem pattannak meg azonnal. Valószínűleg te is (mint minden nő) alapból a "menőcsávókra" bukik azok meg bizony csak dugni akarnak! Próbálj meg először megismerni egy fószert, erre jók a kulturális programok. Egy-egy foci, kézlabda, vízilabda meccsre is érdemes elmenni vele még ha a hátad közepére se kívánod, mert a szurkolása többet elárul egy emberről mint ezer oldal önéletrajz.
2015. szept. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
kerdezo te hogy nezel ki? most nem bantaskent irom, de lehet van benned valami ami azt valtja ki a pasikbol hogy csak egy ejszakara akarnak.. en is szeretem a szexet nagyon, de ha teljesen okes a lany akkor minimum tobb ejszakarol lenne szo. valami negativ dolog kell ahhoz hogy csak egyszer.
2015. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
Bocs az offert es veheted poénnak, de cseréljünk mert en meg pont szexre keresnék de mindig szerelmes lesz a pasi...
2015. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 A kérdező kommentje:
Nem írtam sztem hogy csak egy éjszakára kellenék. Lehet többre is kellek, de nem szoktam belemenni a dologba, szóval nem derül ki. De volt aki megmondta h szexkapcsolatot akar, ez meg hosszabb távra szólt volna. Kedves arcom van és csinos vagyok. Sokak szerint csak átlagosan szép, sokak szerint meg az átlagnál szebb. Barátságos, természetes, nőies kinézetem van. Többet nem tudok mondani:D
2015. okt. 4. 18:35
 106/106 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem csak sexet akarunk én nekem pl tök jó állásom van nem vagyok egy nagy szám de tűrhetően nézek ki de nem jutok el a 2.-3dik randi ig pedig nem a sexet keresem. Ti nem szeretitek az érzelmes pasikat (azok keresik a szerelmet) ti a kemény pasikat szeretitek ( azok csak sexet akarnak) Ne bennünk keresd a hibát hanem magadba. Panaszkodnak a nők hogy milyen bunkó pályuk van meg megcsalják elhagyják de könyörgőm te választottad.
2018. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!