Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar akivel összetalálkozom, így hogy találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok senkivel ismerkedni mert akárkibe botlok mindenki csak szex, szex, szex....randizni nem akarnak, szerelmesnek lenni végképp nem. Már annyira elegem van, egy fiúhoz sem lehet közel kerülni, mindenki csak szórakozni akar és kefélni össze-vissza. Én meg szeretnék rendes kapcsolatot, de így hogy?

2015. jún. 8. 19:36
 71/106 A kérdező kommentje:
De én ismerkedtem már munkahelyen is meg boltban és barátaim barátai között is, de ugyan az volt az eredmény:) Ők teljesen átlagos fiúk voltak, nem álompasik, de nekem nagyon tetszettek. Kicsit meglepő volt hogy ők is így állnak hozzám. Pedig a hétköznapokban nem öltözöm kihívóan, hanem csak egyszerűen csinosan. Még sminkelni sem szoktam, ezért fiatalabbnak is néznek a koromnál. De lehet csak pont nem volt velük szerencsém. Csak ez már fura meg zavaró. Buliban igaz hogy inkább úgymond átlag feletti pasikkal vagyok, ott már nem is szoktam reménykedni abban hogy valaki ismerkedne. Egyetemre már nem járok, de egyébként anno ott tudtam ismerkedni, akkor volt komoly kapcsolatom. Azóta megy nekem nehezen ez a dolog hogy kikerültem abból az életből. Más városban is laktam, minden más volt és nem volt gond a pasikkal.
2015. jún. 9. 12:57
 72/106 anonim ***** válasza:

Mivel minden lehetőség át lett futva és elemezve, így arra a megállapításra juthatunk, hogy egyszerűen így hozta neked össze eddig az élet. ilyen embereket.


Ugyanúgy van aki próbálkozik 10 nőnél és min elutasítja és a következő lesz a jó, ugyanúgy lehet h túlleszel 10-15 randin/ismerkedésen te is míg végre kifogod az aranyhalat.

2015. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon tiszta, hogyan derült ki, hogy "mindegyik" azt akarta.
2015. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 A kérdező kommentje:
Írtam pedig. Nagyon egyszerűen derült ki: mondták:)
2015. jún. 10. 00:02
 75/106 anonim ***** válasza:
nézd, én is mondtam, iylen nincs. nemtudom milyen csaj vagy, de ha fellapozom a tapasztalataim, egyetlen alkalommal sem kellet mondanom semmi iylesmit. volt ahol előbb volt ahol utóbb adta magát. viszzont amelyik csaj sokáig húzta, nem érdekelt. nem azért, mert "nem lehet megdugni" hanem metb világos volt, hogy nem terjed addig az érdeklődése irányomba. egyszerüen nem tudok iylen szituációt elképzelni. nem életszerű. "szia gizi, tetszel, dugunk"? ilyen nincs, csak kivételes esetekben. és akkor sem sikeres módja a cél elérésének. szóval irj egy példát mondjuk. egy esetet.
2015. jún. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 A kérdező kommentje:

De már írtam erről korábban. Hát a leggyakoribb a szórakozóhelyen. Kinézzük egymást egy sráccal, iszunk egyet, táncolunk, beszélünk kicsit majd megkérdezi vele tölteném-e az éjszakát/lelépünk-e kettesben. Ilyesmit mondanak. Nem azt hogy dugunk-e:D

Ha bulin kívül találkozom valakivel akkor ugye utána felvesszük a kapcsolatot neten, pl facebookon és ott beszélünk először. És mikor szóba jön hogy találkozzunk/randizzunk akkor szokott az lenni hogy ők szeretnének őszinték lenni ezért inkább előre szólnak, hogy nem akarnak párkapcsolatot, az most nem fér bele az életükbe, csak alkalmakra nyitottak. Van aki szó szerint kimondja hogy szexkapcsolatot keres jelenleg, van aki kicsit körülírja "most csak kalandozni szeretnék". Hát így működik ez röviden:)

2015. jún. 10. 03:40
 77/106 anonim ***** válasza:
akkor az a helyzet, amit korábban is gondoltam, (bár tény, kiábrándítóan, meg sértően hangozhat) de szinteden felül választasz. Azoknak a paliknak minden ujjukra jut 3 olyan csaj, mint te. Igy nem érdekli, ha azt mondod, hogy nem, mert másnap a másik csaj majd belemegy.
2015. jún. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:
(ja tudom, hogy voltak köztük nem jo palik is szerinted, hát ezek szerint ők is bármikor kapnak mminimum hozzád hasonló csajt, igy nem érdekeltek abban, hogy sokat tárgaljanak, meg randizzanak. Tudod, ha belegondolsz, mindenkinek olyan stratégiái vannak, ami már korábban is bevállt.
2015. jún. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim ***** válasza:
40%

Velem ismerkedhetsz, ha gondolod. :)

Én még az intelligens ember fajba tartozom, nem pedig a degenerált, csakis testi vágyaknak élő marhákéba. :D

2015. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim ***** válasza:
nahat utolso, ha ezzel a szoveggel part fogsz talalni akkor respect!
2015. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!