Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi a valószínűsége annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége annak, hogy egy 30-as két gyermekes anyuka olyan 30-as férfivel találjanak egymásra (komoly kapcsolat), akinek nincs gyermeke?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert volt olyan anyuka, akinek ezt jósolta egy jósnő. Van ennek realitása? Gyermektelen férfiak és gyerekes nők, ti mit gondoltok erről? Idősebb és fiatalabb korosztály véleménye is érdekelne.

#esély #komoly kapcsolat #gyermektelen férfi
2018. jan. 3. 22:44
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
66%
Én ismerek ilyet. Volt munkatársam, 36 éves, 2 iskolás gyerekkel. A férfi vele kb. egykorú, gyerektelen, jóképű és tök normális, szimpatikus. Azóta már házasok, van közös gyerekük is. A nő egyébként nagyon csinos, ad magára, kedves, életvidám és jó munkája van.
2018. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
75%
9-es vagyok. Most veszem észre h félreírtam, szóval csak azt akartam h nálam ez NEM lenne hátrány.
2018. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

ITt nem a valószínűség a lényeg,hanem hogy egy adott személy esetében megtörténik-e , avagy nem:)

És megtörténni megtörténhet.

2018. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Szerintem több az esélye a gyerekes a gyerekessel kapcsolatnak. Szerintem gyerektelennel talán 1-2%.
2018. jan. 3. 23:20
 15/55 anonim ***** válasza:
35%

Ez hozzáállás kérdése.

"El tudja magát adni" egy gyerekes nő is ha igényes, jól tartja magát és realizálja, hogy terhet visz bele a kapcsolatba és ezt valamivel kompenzálnia kell.

2018. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
17%
Amelyik “férfi” 30 valahány évesen nem tudta magát elkötelezni,az vagy nem kellett senkinek,vagy egy lúzer,egyik sem jó.Most lehet írni hogy mert nem is akarta:-)))
2018. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
61%
Nekem olyan nő nem kéne, aki hisz a jóslásban. Én azért kicsit magasabb szinten állok szellemileg.
2018. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
35%
:) Ha neked megnyugszik a kis lelkivilágod, akkor legyen, vagy lúzer vagy nem kellett senkinek :)
2018. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
84%
30-as férfi vagyok, és gyerektől függetlenül sem kezdenék olyan nővel, aki jósnőhöz jár és/vagy ilyenben hisz.
2018. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
41%

#16

Vagy mert már elkötelezte magát csak a felesége lelépett és sokkal rosszabbul jött ki az egészből. Ritka az olyan válás ahol a nő nem jár jobban mint a férfi, teljesen mindegy milyen a jogrendszer.

Szerinted nem fura, hogy még a nős férfiak is azt mondják egymás között, hogy élete egyik legnagyobb hülyesége volt megnősülni?

2018. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!