Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi a valószínűsége annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége annak, hogy egy 30-as két gyermekes anyuka olyan 30-as férfivel találjanak egymásra (komoly kapcsolat), akinek nincs gyermeke?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert volt olyan anyuka, akinek ezt jósolta egy jósnő. Van ennek realitása? Gyermektelen férfiak és gyerekes nők, ti mit gondoltok erről? Idősebb és fiatalabb korosztály véleménye is érdekelne.

#esély #komoly kapcsolat #gyermektelen férfi
2018. jan. 3. 22:44
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
22%

Kedves 38-as komment.

Engem baromira nem érdekel a pénz..a fenekemen maradtam nem mentem el Vele..Csak azért írtam hogy jólszituált, nehogy aztán az a vád érjen.:::::.Persze azért kellesz neki hogy a készbe beülhessen..

A pedofil, pláne látens pedofil...:-)

:-)

2018. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
33%

Tudom hogy a sok véresszájú anyuka nem szereti hallani sőt elfogadni az igazságot. De akkor is így van.

A férfiak nagy többsége NEM neveli más gyerekét. Ez van.

A legtöbbünk mozaik családot sem akar.

Az pedig hogy több gyerekes anyukák után sorba állnak a pasik nem jelent mást mint hogy meg akarják dugni őket. Ennyi. Jò lenne ha felèbrednétek az álomvilágból.

2018. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
36%
A tények makacs dolgok, egy gyerekes nő nagyon is kapós. Olyant gondolom sose hallott látott senki hogy 2. házasság ,ahol már van egy két gyerek. Pedig a való világban ez minden napos dolog és nagyon gyakori. De lehet itt kapálózni és a tényeket tagadni, attól még rengeteg férfinek ugyan úgy vonzó egy gyerekes nő is.
2018. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
24%

Se véresszájú nem vagyok, se álmodozó..

Két lábbal állok a földön,,,

Igazából marhára nem érdekel ki kivel, csak tényként írtam..Engem nem érint..3 gyerek egy apától MOST jól működő házasságban..De nálunk is volt sötét korszak..

:-(

2018. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nincs gyerekem,(nem is terveztem),soha nem is kéne gyerekes férfi.De a környezetemben a szebb anyukák simán találtak maguknak párt,én írtam hogy még egy jóképű huszonévest is simán találhatnak,több ilyen is van a környezetemben.Itt úgy csinálnak a 30 feletti férfiak,mintha mindenkinek ők kellenének,közben a többség örülhet ha puncihoz jut...
2018. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Végül az anyukának bevált a jóslat. Tényleg gyermektelen párja lett, pedig nem számított rá.
2018. máj. 31. 22:56
 47/55 anonim ***** válasza:
74%

"Talán nem egy skalpvadász alfahím férfit kellett volna donornak választani" => Ezt azért nem hagynám válasz nélkül... Nekem pl 6 és fél éves kapcsolatba született az első gyerek, összesen 10 évet húztunk le együtt, elsők voltunk egymásnak, és lényegében én hagytam ott, tehát az ilyen általánosításoknál azért felkapom a fejem, mert az exem aztán minden volt, csak nem skalpvadász, az alfahímtől meg olyan messze van ám, mint Makó Jeruzsálemtől.

De mivel évek óta külön vagyunk, élettársam van, ő meg elvett egy 2 gyerekes nőt, nem érdekel, ki hova sorolja :D

2018. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Ket gyerekkel, valas utan talaltam meg az akkor 38eves gyermektelen paromat, aki soha nem akart gyerekes not, csajozott ezerrel. 4eve vagyunk egyutt, nagyon megszerette a gyerekeket, buszken mesel roluk bkinek,tavaly kerte meg a kezem.

Szerintem tobb fontos tenyezo van egy ilyen kapcsolatban:

*mennyire “nagy a szerelem”-mennyire birja el a kapcsolat a ket gyerek jelenletet, tud-e epulni igy is,nem jelentenek-e zavaro tenyezoket

*szeretne-e a ffi kozos gyereket es a no “akar-e” meg szulni

*piszkos anyagiak

*gyermekek kora illetve elfogadjak-e a ffit

*ha eljutnak abba a fazisba,mukodik-e az egyutteles,alkalmazkodas.

*biologiai apaval valo kapcsolattartas


En speciel gyermektelent szerettem vna de soha nem kerestem.Ugy gondoltam h elvalt apuka gyermekei meg jobban megbonyolitanak az amugy is bonyolult eletunket.Gyermekek nelkul viszont siman kezdtem volna elvalt apukaval.


Az ismeretsegi koromben is van tobb pelda a kerdesben leirt esetre.Persze minek alljon le vki gyermekes novel ha kaphat kevesbe problematikusat minden ujjara,de sokan elfelejtik h a kevesbe problematikussal lehet h nem passzolnak annyira.

A gyerek nem elony vagy hatrany hanem egy tenyezo amit merlegelnek a ffiak. Kvazi megeri-e nekem EZ a no igy is.

2018. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalva a válaszokat: A nők szerint ez általános. A férfiak szerint kizárt. Nekem nem kellenél. 57F
2020. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
52%

"A férfiak szerint kizárt."

Elméletben lehet. Gyakorlatban meg általános.

És az is marad, amíg sok "férfi" itt bömböl a gyk-en, hogy a kutyának se kell, örül, ha jut egy anyuci. Ja, hogy ez megalkuvás?

Hát az lehet, de szar lehet a férfi többség, ha ennyire nincs rájuk kereslet, hogy ennyire le kell adni az igényeket, hogy bevállalják a "kölyköket". (Rühellem ezt a szót...

)

2020. jún. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!