Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi a valószínűsége annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége annak, hogy egy 30-as két gyermekes anyuka olyan 30-as férfivel találjanak egymásra (komoly kapcsolat), akinek nincs gyermeke?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert volt olyan anyuka, akinek ezt jósolta egy jósnő. Van ennek realitása? Gyermektelen férfiak és gyerekes nők, ti mit gondoltok erről? Idősebb és fiatalabb korosztály véleménye is érdekelne.

#esély #komoly kapcsolat #gyermektelen férfi
2018. jan. 3. 22:44
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
65%

Láttam már ilyet, nem extra.

Sőt, olyat is, aki 3 gyerekkel is elfogadta volna a nőt, csak mivel a nőnek kapuzárási pánikja van már évek óta, a bulik fontosabbak voltak, inkább azt választotta a srác helyett...


Én huszonévesen, 1 gyerekkel jöttem össze a huszonéves (tőlem fiatalabb, de nem anyakomplexusos) akkor még gyermektelen párommal, akitől 3 hónappal később terhes lettem. Rá 2 évre meg megint. Úgyhogy most jön a 2.közös.

2018. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
37%

Egy normális értékrendő és világképű független gyermektelen 30-as férfi NEM FOG olyan nővel kezdeni akinek 2 kiskorú gyereke van.

Nem fogja nevelni, és eltartani más gyerekeit, és nem vesz részt az exapucival folytatott harcban sem. Miért tenné amikor választhat független, gyermektelen nőket is?

Ezt te sem gondolod komolyan...

37/F

2018. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
23%
Még egy jòképű huszonévest is találhat,nem még egy lelakott 30-ast.
2018. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
81%

32 vagyok és jobban vonzanak a 30as nők, mint a 20on évesek, annak ellenére, hogy a 20asok gyakrabban kezdeményeznek. Komoly kapcsolatot, jövőt, már inkább a 30as, akár nálam valamivel idősebb nővel tudok elképzelni.


Viszont nem közös, hanem hozott gyerek ebbe nem férne bele.


Nem szeretnék a harmadik lenni az életében. Mielőtt lenne gyerek, szeretném, ha csak ketten lennénk, mint nő és férfi, nem mint anyuka és apuka. Így már a kapcsolat elején úgy indulna, hogy nem lenne elég ideje, energiája, talán igénye se rám.


Ha voltunk így "egymáséi, akkor utána jöhet a gyerek - de igényem van arra, hogy előtte ne a sokadik legyek a sorban akivel foglalkozik.


Hangsúlyozom, hogy egyáltalán nem arról van szó, hogy kevésbé tartanám értékesnek. Csak félek, hogy nem tudná megadni nekem amire szükségem van.


Ezt pedig nem tudná megadni és nem is lehet elvárni tőle sem. Ő szeretné, hogy ebben a helyzetben is elfogadják, én meg szeretném, ha néhány évig csak ketten lennénk a kapcsolatban. Ezt pedig nem tudom hogyan lehetne feloldani.

2018. márc. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
32%

Sztem simán lehet rá esély.

Nekem is van ilyen ismerősöm és olvastam is hasonlókat.

Az egyik munkatársam is harmincas, épp 30 .A párja közel 40 egy gyerekkel...akkor jöttek össze, amikor a hölgy várandós volt ..Sajátjaként szereti az apuka...Persze ez nem ugyanaz, hiszen újszülött kortól ismeri, de esély van.

Adódhat olyan helyzet is, amikor pl: direkt jól jön a pasinak egy jól bejáratott háztartásba becöppenni(pl nincs saját lakása stb)

És idővel meg is szereti, szerelmes lesz a nőbe..Rengeteg elfogadás...tolerancia szükséges ehhez, hiszen egy gyerek 24 órában gyerek ..Kettő pedig..nem mindig csupa mosoly a gyereknevelés..

2018. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
4%

Én egyedülálló 30-as férfi vagyok gyerek nélkül.

Eszemben sincs egy két gyerekes anyukával kezdeni.

Nem nevelem más kölykét.

Nem leszek pótapuka, sem megoldás az élete problémájára.

Nálam teljesen kizárt.

Nevelgesse csak egyedül a kölykeit, vagy találjon egy lúzert aki azért él, azért dolgozik, hogy más idegen gyerekét és anyucit eltartsa.

2018. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
18%

utolsó komment:

Jó önző válasz,,,:-)

ezzel sztem saját magadat minősíted..Tapasztalat..van az a szerelem..

Én nem váltam el,,3 kislányom van 40-en jóval túl de ötvenen alul..

És amikor problémám volt pár éve a házasságomban, akkor bizony a nálam 10 azaz tíz évvel fiatalabb(jóképű..:-) munkatársam könyörgött váljak el és menjek hozzá a 3 lánnyal..Úgy, hogy mi is jómódban élünk, de Ő egyenesen gazdag..

Tehát csodák vannak..Én a férjemet választottam és remélem, sőt biztosan jól tettem..:-)

2018. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
3%

Katinka, mitől önző??? Ki a @-t érdekel más mekkora lúzer, és látens pedofil?

Meg különben is, ki vagy te hogy megmond mi a jó és mi a nem?

A többség NEM neveli más kölykét. És pláne nem könyörög egy férjes nőnek sok gyerekkel hogy váljon el és menjen hozzá. :DDD

És mi van ha gazdag??? Ez csak neked imponált.

Egy gazdag lúzer @...

2018. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
82%
Ismerősi körben tucatnyi gyerekes 30-as sőt 40 es nő van akiért sorba állnak a gyerektelen férfiak, és már 2 meg is házasodott velük. Szóval az esély rá nagyon nagy. Egy a lényeg ,ne legyen lelakott kövér igénytelen a nő hanem kedves és adjon magára szexi legyen,járjon sportolni és ne legyen az a tipikus ősanya akinek első a gyerek és a második is meg az összes többi életcélja is csak a gyerek ,akkor nem számít nagyon a férfiaknak a dolog, lesz egy formás jó nőjük a gyerekekhez meg hozzászoknak aztán lehet csinálnak egy közöset is.
2018. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
60%

Részemről kizárt hogy gyerekes nővel jöjjek össze. És még nagyon sok másik férfinál is.


Én sajátokat szeretnék és csak egy nőtől.


Talán nem egy skalpvadász alfahím férfit kellett volna donornak választani és most nem kellene nevelőapát keresgélni. Ez intő példa lehet a fiatalabb korosztálynak is!


Ha egyéb ok miatt váltak el útjaitok akkor elnézésed kérem!

2018. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!