Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi a valószínűsége annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége annak, hogy egy 30-as két gyermekes anyuka olyan 30-as férfivel találjanak egymásra (komoly kapcsolat), akinek nincs gyermeke?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert volt olyan anyuka, akinek ezt jósolta egy jósnő. Van ennek realitása? Gyermektelen férfiak és gyerekes nők, ti mit gondoltok erről? Idősebb és fiatalabb korosztály véleménye is érdekelne.

#esély #komoly kapcsolat #gyermektelen férfi
2018. jan. 3. 22:44
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
28%

Egy gyermektelen ismerosom 38 evesen vett el egy 35 eves, ket gyerekes not, nem reg szuletett a kozos baba.

Minden lehet.

2018. jan. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, ott mennyire valószínű.

Azt igen, hogy 34 éves, két gyerekes elvált anya voltam, amikor megismertem a 30 éves, (akkor még) gyermektelen férjemet. Ennek már 4 éve.

Nem hiszem, olyan hú de nagy ritkaság lenne az ilyen eset.

2018. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
70%
41 évesen gyermek nélkül váltam el...csak olyan partnert kerestem, akinek nincs gyermeke, vagy fiatal és akar közöset is, de inkább az elsőt. Találtam is, a jelenlegi párom, azóta a gyermekem anyja. Akkor 39 éves volt, amikor összejöttünk.
2018. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
61%
A nagynéném harmicas, egygyermekes anyuka aki harmincas gyermektelen párt talált magának. Azóta jött a közös baba is, annak is már két éve. Van realitása.
2018. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
71%

Így nagyon nehéz pontos választ adni. A legtöbb 30-as egyedülálló férfi már szeretne megállapodni és persze gyerekeket is, elsősorban sajátot. Viszont ez nem jelenti azt, hogy 30-as anyukák nem jöhetnek szóba, csak nagyban függ a válasz attól, hogy milyen az adott nő:


- Miért maradt egyedül a gyerekekkel? Nem mindegy, hogy elvesztette a párját (baleset, betegség), vagy csak kihunyt a tűz kettejük között, esetleg a gyerekek nem is tervezettek voltak, csak felelőtlenségből születtek. Az első esetben rajta kívülálló okok miatt, a másodikban részben a saját hibájából, míg a harmadikban egyértelműen önhibájából alakult így az élete.

- Attól, hogy anyuka, tud-e nőként viselkedni? Ha a gyerekeket csak pajzsként használja (tudod, nincs időm magamra, mert ott vannak a gyerekek..., azért nem tanultam tovább, mert hát a gyerekek..., azért nem keresek jobb munkahelyet, mert hát a gyerekek...) az nagyon nem motiváló, ellenben egy talpraesett anyuka igenis az tud lenni.

- Mennyire állja meg a helyét az anyai szerepben? Nem mindegy, hogy csak sodródik az árral, a gyerekek meg csak nőnek mint a gomba, vagy a lehetőségeihez mérten megpróbálja a legtöbbet megadni nekik.

- Milyen párt keres? Nem mindegy, hogy egy valódi társat keres, vagy csak egy férfit, aki esetleg otthont és megélhetést biztosít, segít nevelni a gyerekeket és akinél elég az, hogy nem veri őket.


Persze ez a lista még elég hosszú, ráadásul még csak a férfi oldalról írtam le pár dolgot, női oldalról is nyilván ugyanígy vannak kritériumok. Csak azt akartam vele érzékeltetni, hogy rengeteg dologtól függ, hogy lesz-e belőle valami, vagy sem, így nem lehet egyetemleges választ adni rá.


36\F

2018. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
75%
Én 29 éves vagyok, van egy kislányom. Pár hónapja együtt vagyok egy 35 éves gyermektelen férfival. Ő elfogadta a gyerekem, én pedig szívesen vállalok egyet még közös babát vele, ha úgy alakulnak a dolgok. Azt szerintem már nehezebben fogadja el egy férfi, ha nincs kilátásban, hogy egyszer saját gyereke is legyen.
2018. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó vagyok. Elnézést az értelmetlen mondatért.
2018. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan még csak 29 vagyok, de egy gyerekotthonban dolgozok. A munkával természetesen nincs bajom, különben nem dolgoznék ott. Viszont az teljesen ki van zárva h én a magánéletemben is gyerekneveléssel foglalkozzak.


Ha meg egy olyan pasit veszünk aki minden szinten kiviálló. Hát 10%-nál több esélyt nem fűznék hozzá.

2018. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
17%
Arra van eselyed hogy egy anya komplexusos cici imado huszon evest ossze szedj . De kizart hogy 30 as ferfi le alljon veled ok is a huszon eves bigekre mennek..
2018. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
75%

Ha hajlandó még vállalni, akkor jóval nagyobb a valószínűsége. Ha nem, akkor miért kell neki gyermektelen? Bajom pl különösebb nincs vele, de a közöshöz én ragaszkodnék.

31/f

2018. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!