Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi a valószínűsége annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége annak, hogy egy 30-as két gyermekes anyuka olyan 30-as férfivel találjanak egymásra (komoly kapcsolat), akinek nincs gyermeke?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert volt olyan anyuka, akinek ezt jósolta egy jósnő. Van ennek realitása? Gyermektelen férfiak és gyerekes nők, ti mit gondoltok erről? Idősebb és fiatalabb korosztály véleménye is érdekelne.

#esély #komoly kapcsolat #gyermektelen férfi
2018. jan. 3. 22:44
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
52%
Én egy 26éves 2gyerekes anyuka vagyok és egy 30as gyerekmentes férfival vagyok 5éve kapcsolatban :) ez az eddigi legcsodálatosabb kapcsolatom :)
2020. jún. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

5 év távlatából 31 évesen, egy gyerekkel azt mondom semmi...

Aki volt komoly kapcsolatom, nem volt gyereke... és szét is mentünk 2 év után... szégyelt az ismerősök és a barátok előtt. Mert neki csak egy "gyerekes" anyuka jutott.

2020. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

30 éves férfi vagyok gyermektelen és mérnök.


Még csak gondolatban sem fordul meg nekem hogy egy másik 30-as nővel kezdjek pláne úgy hogy van gyereke.


Még ha ne lenne gyereke akkor is erősen gondolkoznom kellene rajta ugyanis a nők ilyen kortól kezdenek lassan kiégni érzelmileg... És nagyon nem hiányzik valami begyebesedett nő nekem ...


Persze biztos vannak olyan pasik akiket ez nem zavar. Csak jóval szerényesebb létszámban. Gondolom nem ezt akarta hallani tőlem a kérdező de mivel a véleményemre volt kíváncsi így hát leírtam a sajátomat.

2020. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak kúrópajtinak kéne egy ilyen nő...
2020. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 abediuw válasza:
100%
Szerintem nem attol függ h hány gyerekes van de biztos h az is befolyasolja
2020. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!