Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan nők, akik az egyenjogúságért sírnak, de a kezdeményezést a férfi dolgának tartják? Ez milyen logika? És miért r|bancozzák le sokan ezek közül a nők közül azokat, akik mégis kezdeményezésre vetemednek nő létükre?

Figyelt kérdés
Tudtommal az egyenjogúság az, hogy mindenben egyenlők vagyunk, nem pedig kiragadjuk a számunkra kedvező dolgokat az életben, és csak arra tartunk igényt.

2018. ápr. 23. 17:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
96%

78%-os, egyetértek. Én folyton kiállok a férfiak mellett itt is, főleg a szépség kategóriában, mikor ápolt férfiakat lebúzáznak. Triviális példa, de akkor is.


És igen, van különbség az egyenjogúság és egyenlőség közt.

2018. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
95%

#50

Akkor mi ketten egyenlőek vagyunk? Ugyanolyanok? Pontosan ugyanabban vagyunk jók/rosszak, ugyanúgy vagyunk kötelesek viselkedni, beosztani a napunk, stb? Klónok vagyunk?

Soha semelyik két ember nem lesz egyenlő. De ha ügyesek vagyunk, egyenjogúság lehet. (Nem, most nincs az. Vannak dolgok, amikben a nők vannak elnyomva, vannak, amikben a férfiak.)

2018. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
92%

#50

Btw a jelenlegi páromat én szedtem fel, "nő létemre", szóval rossz embernek szóltál be. :D

2018. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
64%
2018. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit tudtok, meghalljátok az igazságot, bevörösödött fejjel, levegőért kapkodva lepontoztok, személyeskedtek.
2018. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:

#54

[link]

Én is tudok linkelgetni... :D

2018. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
100%

Mindazonáltal válaszolhatnál, mert érdekelne... Szerinted ugyanolyanok vagyunk?

(Amúgy az "egyenlőség" ilyen kontextusban "törvény előtti egyenlőség"-et jelent. Bonyolult?)

2018. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
62%
Légy szíves mondd meg nekem, hogy hol nem egyenlők a törvény előtt a nők 2018-ban Magyarországon, ha már ennyire ezen kattogsz.
2018. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
93%

#58

Bocsi de munkaidőben nem fogok neked jogleckét tartani. Ha magyarázni kell, az amúgy is szomorú. De pl gyors példa, neked a nők korai nyugdíja egyenlőnek tűnik? Vagy hogy nő nem lehet tűzoltó, férfi meg igen? Gyerekvállalás utáni munkajogokat is ajánlom figyelmedbe.

Azt már nem keverem ide, hogy nőként vagy férfiként nehezebb felvetetni magad munkahelyre...

Jó olvasgatást!

2018. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
Amúgy válaszolnál végre az egyetlen kérdésemre? :D
2018. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!