Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan nők, akik az egyenjogúságért sírnak, de a kezdeményezést a férfi dolgának tartják? Ez milyen logika? És miért r|bancozzák le sokan ezek közül a nők közül azokat, akik mégis kezdeményezésre vetemednek nő létükre?

Figyelt kérdés
Tudtommal az egyenjogúság az, hogy mindenben egyenlők vagyunk, nem pedig kiragadjuk a számunkra kedvező dolgokat az életben, és csak arra tartunk igényt.

2018. ápr. 23. 17:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
30%

# 22/


Melyik kommentemben siránkoztam. Rengeteg lány barátom van, az sem érdekel, ha ribisebb életű, ha amúgy jó fej.


Ti siránkoztok.

Kicsit unalmas már ez a férfigyűlölet az oldalon a siránkozó femináciktól, mert csúnyák, és egy ideje nem voltak leápolva...

2018. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
85%
Egyenjogúság, ha már annyira a szavakon lovagolunk, azt jelenti ebben az esetben, hogy joguk van nekik is, és neked is kezdeményezned. És mint ahogy te, ők is megtehezik, hogy nem élnek ezen jogukkal... Legalábbis feléd nem. :)
2018. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
89%
lol a 18:36os nem én vagyok. De végül is mindegy, hiszen a nők egy massza. :D
2018. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
19%

Puzsérnak amúgy jó írásai vannak a feminizmusról.

Gondolom ő is siránkozó szűzfiú. Ti meg ezzel a 2 szóval intéztek el mindent ezen az oldalon, ha már itt tartunk. Érvek semmi :D

2018. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 A kérdező kommentje:

"Legalábbis feléd nem. :)"


Rengetegen kezdeményeznek felém, ne rajtam éld ki hazugságokkal a szar életed miatt kialakuló frusztrációdat csúnyika.

2018. ápr. 23. 18:43
 26/82 anonim ***** válasza:
4%

"Gondolom a gyógyszerfüggő, 100 regisztrációs femináci csajunk"


A 75%-os pl. biztos hogy szivárványka.

2018. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy kérdező neked most konkrétan mi a bajod??
2018. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:

Az, ami a kérdésben van.

Gondolom az a bajuk, hogy egy belevaló csaj elveszi előlük a crush-ukat

2018. ápr. 23. 18:55
 29/82 anonim ***** válasza:
89%
De te ezzel mit foglalkozol?
2018. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
72%

#25 miért ne? Pont kéznél vagy, és láthatóan nem osztott neked ész bő kézzel az úr, mondhatni könnyű préda vagy :D


Egyébként mikor írtam a választ, még nem tudtam hogy nőnemű vagy (egyébként milyen jó, hogy ezen az oldalon mindenki úgy választhatja meg a nemét ahogy akarja, mert azt hiszi, hogy ezzel könnyebben alátámaszthatja az érvelését, de ez csak illúzió, nemtől függetlenül beszélsz hülyeségeket, és személyeskedsz alpári mödon. Az utóbbit én is, de ezt a szar kérdést mégsem én tettem fel :)

2018. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!