Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan nők, akik az egyenjogúságért sírnak, de a kezdeményezést a férfi dolgának tartják? Ez milyen logika? És miért r|bancozzák le sokan ezek közül a nők közül azokat, akik mégis kezdeményezésre vetemednek nő létükre?

Figyelt kérdés
Tudtommal az egyenjogúság az, hogy mindenben egyenlők vagyunk, nem pedig kiragadjuk a számunkra kedvező dolgokat az életben, és csak arra tartunk igényt.

2018. ápr. 23. 17:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
Hát mert gyávák.
2018. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
77%
Ha a férfiak nem érzik magukénak a kezdeményezést, és mindenben ugyanazon a szinten akarnak lenni a nőkkel, akkor kérdem én, mitől érzik magukat férfinak?
2018. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kezdeményeztem már én is nőként, nem takaróztam soha azzal, hogy ezt csak a férfiak tehetik meg...csak úgy mégis felvetődött a kérdés... #32
2018. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy megváltozik valakinek a személyisége.


Pl. azt jelenti, hogy mehessek dolgozni. Ettől függetlenül vannak olyan nők, akik háztartásbeliként látják magukat, és nem akarnak dolgozni. És? Nekem nem kell otthon maradnom, ez benne a jó. Szabad választás. Az, hogy nekem jogom van dolgozni, nem fogja annak a véleményét megváltoztatni, aki 3 gyerekkel akar otthon lenni.

2018. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
94%

Miután egyes férfiak még mindig lenézik és könnyűnek tartják a kezdeményező nőket, ez így nekünk sokkal nehezebb. Ha a férfi kezdeményez akkor ugye tökös csávó, de ha egy nő....akkor 50% esélye van arra, hogy pont a kezdeményezéssel rontja el.

Amúgy erre én azt mondom nőként hogy az egyenjogúságnak ehhez semmi köze, az kezdeményezzen aki így érez. Sosem ribiztem le ezért lányokat, hajrá nekik. Viszont én nem teszem, mert nekem a férfi attól férfi hogy kezdeményez. Nálam ez a mérce. Ettől még egyenjogúság van.

2018. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
13%

"Viszont én nem teszem, mert nekem a férfi attól férfi hogy kezdeményez. Nálam ez a mérce."


Kettős mérce. Ha azt mondanám, hogy nálam meg attól nő a nő hogy szül 3 gyereket minimum, akkor hímsoviniszta állat lennék.


"Ettől még egyenjogúság van."


Csak a logikádban nincs.


Egyébként nem tudom melyik alternatív univerzumban férfiasabb az, hogy a férfi kezdeményez, mint az, hogy a csávóra nyomulnak a nők.

De a gyk-n minden máshogy működik, megszoktuk.

2018. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
76%
Csak végiggondolva, a férfiasságot mindig az aktív szereppel, a nőiességet a passzív, befogadó szereppel azonosították. Egy férfi, aki kezdeményez, aktív, egy férfi, akit körüludvarolnak, passzív.
2018. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
15%
Amennyiben én kezdeményezek meg fizetek a randikon, akkor viszont a nő csinálja a házimunkát, mint a kisangyal. Azért mindkét rendszerből csak az előnyeket kiszemezgetni elég nagy pofátlanság.
2018. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
88%

Tehát ha mindent fizetek, nem kell főzni, szopni?

Szerintem lottózni is elkezdek, és másodállást is vállalok.

2018. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!