Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan nők, akik az egyenjogúságért sírnak, de a kezdeményezést a férfi dolgának tartják? Ez milyen logika? És miért r|bancozzák le sokan ezek közül a nők közül azokat, akik mégis kezdeményezésre vetemednek nő létükre?

Figyelt kérdés
Tudtommal az egyenjogúság az, hogy mindenben egyenlők vagyunk, nem pedig kiragadjuk a számunkra kedvező dolgokat az életben, és csak arra tartunk igényt.

2018. ápr. 23. 17:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
25%

Mert ha te lennél egy cégnek a vezetője és felvennél egy nőt egy olyan pozícióba ahol fontos szerepe van, majd ő 1 évre rá elmegy szülni, és fel kell venned valakit a helyére úgy, hogy ő igényt tartanak a gyes után a helyére, mit tennél? Elfogadnád a tényt, hogy felveszel a gyes idejére valakit aztán kirúgod azt aki a gyes ideje alatt végig neked dolgozott és tapasztalatot szerzett bőségesen, hozzá szokott az ottani légkörhöz, munkamenethez, és helyette vissza veszel egy olyat aki elszokott a munkahelyétől és olyan lenne megint egy kezdő? Szerintem érthető, hogy egy magas végzettséget igénylő helyet nem olyannal akarnak feltölteni aki hamarvást gyereket akarna.


Le lehet pontozni, meg elküldeni az anyámba, de ez az igazság.

2018. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
12%

Amiről én beszéltem, az tanítói állás volt. Zömében nők tanítanak, és a nagyrészük igenis elmegy szülni. Olyan helyeken jobban megértem ezt, ahol tényleg kellenek a pótolhatatlan emberek. De itt?


Egyébként attól függetlenül, hogy megindokoltad, te is látod, hogy igazságtalanság. Ami mindkét nemmel megesik, de neked csak az számít látszólag, hogy a férfiak ne legyenek hátrányban. Hogy a nővel mi van? Kit érdekel, nem?

2018. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 A kérdező kommentje:
És ki mondta, hogy férfi vagyok?
2018. ápr. 23. 18:27
 14/82 anonim ***** válasza:
73%
Figyu, ha ronda vagy, akkor se kezdeményeznének nálad, ha ez lenne a divat. Most megnyugodtál?
2018. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és valószínű sokkal szebb mint te.
2018. ápr. 23. 18:35
 16/82 anonim ***** válasza:
98%
Randiztam egyszer egy lánnyal, akit ugyan én hívtam el randizni, de ő csókolt meg először. Aztán eltávolodott tőlem, mert a barátnői azt mondták neki, hogy most biztos azt hiszem, hogy egy r.banc mert ő kicsit nyomulósabb volt a kelleténél. Én pedig rohadtul örültem neki, hogy végre nem kell vért izzadnom, hogy kiderüljön, hogy hogyan is érez a lány, és levette a vállamról a terhet az első csókkal. Szóval ténylegesen azzal van itt a fő probléma, hogy ha egy lány végre úgy dönt, hogy ha már úgyis ilyen nagy egyenjogúságok vannak akkor ő is lehet kicsit merészebb ilyen téren is, de a sok maradi jól elintézi, hogy ez SOSE történhessen meg. Amíg az emberek tényleg ilyen szinteken nyilvánulnak meg, addig nem lesz itt egyenjogúság.
2018. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
83%

Én még nőtől soha a büdös életben nem hallottam, hogy r....bancoznák azokat a nőket, akik kezdeményeznek. És az sem nagyon elterjedt, hogy az egyenjogúságért """sírók""" lennének ugyanazok, akik sosem kezdeményeznek.

Olyan unalmas kezd már lenni, hogy képtelenek vagytok feldolgozni, hogy "A Nők" nem egy egységes csoport, hanem mindenkinek megvan a maga személyisége és értékrendje.. Nem az van, hogy ha hallasz egy nőtől egy véleményt, akkor azon a többi nő is automatikusan osztozik.

Néha olyan benyomást keltetek, mint akiknek még nem fejlődött ki teljesen az agyuk.


Egyébként meg kérdező, az alapján amit írtál büdös nagy antifeminista lehetsz, aztán gondolom mégis jól esne, ha odajönnének hozzád kezdeményezni a lányok, szóval pont az a paradox helyzetet példázod, amit számon akarsz kérni. Na most akkor hogy van ez?

2018. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
15%

# 17


Ocsmány nő vagy, akiben nincs meg az önbizalom, hogy a számára vonzó férfiak felé nyisson.

2018. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
73%

Hát ne haragudj, de te inkább tűnsz egynek a folyton itt siránkozó szerencsétlenek közül (mint az 57% és tsai), mint lánynak. Szóval nem kel a kamu. Pont, hogy a hímsoviniszták ribizik le a nőket, AKÁRMIT csinálnak.

Ha a nő kezdeményez, akkor ribi, ha nem akkor ribi.

Ha a nő dolgozik, akkor karrierista ribi, ha nem akkor élősködő ribi. Nem unjátok még?

Na gyere a femináci kártyával, azzal el lehet intézni mindent, pedig távol áll tőlem bármilyen idióta mozgalom.

2018. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 A kérdező kommentje:

Hozzám ne is jöjjenek, olvassál már foggyos.

Még mindig lány vagyok.

A probléma ott kezdődik, hogy a lányok, akiknek van vér a pucájában kezdeményezni, ribinek titulálják, pont olyanok, akiket megdugott a fél város természetesen csak az egyenjogúság miatt.


"Én még nőtől soha a büdös életben nem hallottam, hogy r....bancoznák azokat a nőket, akik kezdeményeznek."


Mert barlangban laksz.

2018. ápr. 23. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!