Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit, miket, milyen tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Ti mit, miket, milyen tulajdonságokat tartotok fontosnak egy olyan emberrel, akiben párkapcsolatban éltek/szeretnétek élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdést azért tettem fel, mert partnert keresek (nem most van rá égető szükségem azonnal, de időben el kell kezdenem, ha 9 év múlva férjez szeretnék menni; 20 éves lány vagyok egyébként, ha ez számít). Ugyan már nagyjából megvannak a preferenciáim (eddig 40 kérdés a kérdőívem, és még készülnek a továbbiak), de nagyon félek, hogy esetleg valamit kihagytam(és egyébként is mindig jó egy új perspektíva), vagy nem vettem figyelembe, ami esetleg hasznos lehetne, szóval az a kérdésem, hogy nektek mik a legfontosabb tulajdonságok, mik azok, amikkel nem tudnátok együtt élni, és mik azok, amik nélkül elképzelhetetlennek tartotok egy kapcsolatot?

Külső dolgokat írhattok, de nekem kb irrelevánsak, nem látom az embereken, hogy szépek-e vagy sem. :) (meg különben is, nem eladni akarok egy terméket vagy nem a falra szánom dísznek, hanem együtt szeretnék élni vele)


[a következő dolgokat a beugróban már kilőttem: legyen fiú, ne éljen párkapcsolatban mással, ne legyen homoszexuális vagy büntetett előéletű, ne álljon fent a lehetősége, hogy lebukik és büntetett előéletű lesz, ne legyen komolyabb öröklődő betegsége, ne dohányozzon, ne legyen alkoholista, a barátai véleménye alapján legyen intelligens, 19-23 év közötti és legalább 170 centiméter magas legyen, ne tervezzen arcszőrzetet növeszteni, viszont gyermeket 12 év múlva igen, ne legyenek beszédhibái, tudja jól használni a -ba/be, -ban/ben ragokat, foglalkozzon természettudománnyal, tervezzen doktorálni, ne ünnepelje a valentin napot, a pí napot viszont igen, és ne zavarja néhány preparátum (itt formalinban úszó szervekre gondolok) a háztartásban]

Köszönöm szépen, ha segítesz! Legyen szép napod :)



2018. jún. 13. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:

Kedves #26!


Nem, nem Amy a nevem (még csak nem is A-val kezdődik).

De igen, értettem a referenciát, csak nem találom humorosnak. Persze, nekem is barna hajam van, meg én is neurobiológus szeretnék lenni, de azért ennél több egyezést én nem érzékeltem.

De ha már írtál, akkor legalább segíthettél is volna. Na mindegy.

2018. jún. 17. 13:53
 42/83 A kérdező kommentje:

Kedves #27!


A kommentedből csak azokra a részekre reagálok, amelyek nekem (is) szólnak.

Nem értem, ez miért lenne riasztó. Nem magyaráztad el logikusan. Érdekelne a magyarázatod.

Egyébként meg a kérdés nem az volt, hogy "szerintetek hülyeség a kérdőíves keresgélés?", hanem az, hogy mik azok a tulajdonságok, amiket, vagy amik hiányát nem tudják elviselni az emberek egy párkapcsolatban. Ne lepődj meg, hogy senki nem hallgat rád, ha nem is a kérdésre válaszolsz.

2018. jún. 17. 18:13
 43/83 A kérdező kommentje:

Kedves #28!


Megvolt :)

2018. jún. 17. 22:33
 44/83 A kérdező kommentje:

Kedves #31!


Nekem ezt még egy diplomás, végzett pszichológus sem mondta (pedig kiskoromban soknál voltam, mert állítólag fura vagyok. papírt is adtak róla, hogy minden rendben velem). Habár a tények, amiket felsorolsz rólam, helyesek.

Én értem, hogy te jót akarsz nekem ezzel habár kicsit sértőnek találom az utolsó mondatodat... rajtam nem kell segíteni, köszönöm, jól elvagyok. Nekem ellenben - például a kérdés megválaszolásával - lehet segíteni, sőt, azért még hálás is vagyok. Szóval értem, jót akarsz, de légy szíves, ne kezelj úgy, mintha menthetetlen lennék - mert közel sem vagyok az.

2018. jún. 18. 23:15
 45/83 A kérdező kommentje:

Kedves #35!


Nem igazán értem, mire írtad, hogy kamu. Ha a kérdésre, akkor biztosan állíthatom, hogy nem az. A kérdőívet is szívesen elküldöm, ha valamiért hihetetlennek vagy abszurdnak gondolod a helyzetet. Habár nem értem, miért, de sok ember így gondolja.

Az ötletedet pedig köszönöm, igen, lehetséges, hogy sarkalatos pontja lehet egy kapcsolatnak.

2018. júl. 6. 21:00
 46/83 anonim ***** válasza:
konkrétan az a véleményem hogy feltettél egy kérdést úgy mintha Amy lennél. szinte minden egyezik. érdekes kísérlet. mi lett az eredménye?
2018. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:

Kedves #37!


Veled már rendeztem a dolgokat azt hiszem.:)

2018. júl. 7. 13:31
 48/83 A kérdező kommentje:

Kedves #38!


Nem hinném, hogy autista lennék.

És igazából egy lakótársat szeretnék, hogy kisebbek legyenek majd a költségek. Meg egy barátot, akivel tudok majd beszélgetni. És egy apát, mert egy gyerekhez az is kellene. Szerintem praktikus lenne ez a 3 egyben (a 3 az egyben kávék is elég népszerűek, és szerintem nem véletlenül), és igyekszem egy olyan embert találni, aki ezekre alkalmas. És mi van, ha találok valaki hozzám hasonlót, aki ugyanilyen dologra vágyik? Szerintem ezzel így nincs baj, amíg nem bántok másokat. (és szándékosan nem is akarok ezzel megbántani senkit)

Véleményem szerint előnyös lenne szaporodnom. Lehet, hogy a fajfenntartás nem tőlem függ, de ha javában olyanok vállalnak gyereket, akik túl buták a védekezéshez, meg ilyesmi, akkor hogyan fog fejlődni az emberiség? Szeretnék kicsit javítani az állományon, és ha hozzá tudok járulni ehhez egy átlagosnál intelligensebb utóddal, akkor miért ne tegyem meg?

De amúgy értem, hogy jót akarsz, és szerintem nem akarsz megbántani, és kedves az aggodalmad, szóval értékelem a véleményedet, köszönöm a hozzászólásodat!

2018. júl. 7. 13:46
 49/83 A kérdező kommentje:

Kedves #40!


Ha én előnyösnek tudok tartani egy ilyen kapcsolatot, akkor van esély arra, hogy egy másik ember is annak tartja, nem? Legalábbis én ebben bízom.

2018. júl. 7. 23:11
 50/83 A kérdező kommentje:

Kedves #46!


Elnézést, én ezt a kérdést úgy tettem fel, mintha én én lennék. Vagyis saját magamként. Arról nem tehetek, hogy néhány, itt kiderült paraméter alapján szerinted hasonlítok egy sorozatszereplőre.

Milyen kísérletre gondolsz? Igazából a kérdőívem még tesztelési fázisban van, de semmiképpen sem kísérletként tekintek rá.

2018. júl. 8. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!