Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit, miket, milyen tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Ti mit, miket, milyen tulajdonságokat tartotok fontosnak egy olyan emberrel, akiben párkapcsolatban éltek/szeretnétek élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdést azért tettem fel, mert partnert keresek (nem most van rá égető szükségem azonnal, de időben el kell kezdenem, ha 9 év múlva férjez szeretnék menni; 20 éves lány vagyok egyébként, ha ez számít). Ugyan már nagyjából megvannak a preferenciáim (eddig 40 kérdés a kérdőívem, és még készülnek a továbbiak), de nagyon félek, hogy esetleg valamit kihagytam(és egyébként is mindig jó egy új perspektíva), vagy nem vettem figyelembe, ami esetleg hasznos lehetne, szóval az a kérdésem, hogy nektek mik a legfontosabb tulajdonságok, mik azok, amikkel nem tudnátok együtt élni, és mik azok, amik nélkül elképzelhetetlennek tartotok egy kapcsolatot?

Külső dolgokat írhattok, de nekem kb irrelevánsak, nem látom az embereken, hogy szépek-e vagy sem. :) (meg különben is, nem eladni akarok egy terméket vagy nem a falra szánom dísznek, hanem együtt szeretnék élni vele)


[a következő dolgokat a beugróban már kilőttem: legyen fiú, ne éljen párkapcsolatban mással, ne legyen homoszexuális vagy büntetett előéletű, ne álljon fent a lehetősége, hogy lebukik és büntetett előéletű lesz, ne legyen komolyabb öröklődő betegsége, ne dohányozzon, ne legyen alkoholista, a barátai véleménye alapján legyen intelligens, 19-23 év közötti és legalább 170 centiméter magas legyen, ne tervezzen arcszőrzetet növeszteni, viszont gyermeket 12 év múlva igen, ne legyenek beszédhibái, tudja jól használni a -ba/be, -ban/ben ragokat, foglalkozzon természettudománnyal, tervezzen doktorálni, ne ünnepelje a valentin napot, a pí napot viszont igen, és ne zavarja néhány preparátum (itt formalinban úszó szervekre gondolok) a háztartásban]

Köszönöm szépen, ha segítesz! Legyen szép napod :)



2018. jún. 13. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok az elvárás :) De ez nem baj, majd idővel lejjebb fogod adni :)


"Szervek formalinban" - Ez aranyos, én a vért nem bírom, igazából nincs vele bajom, csak ha vért látok, elkezdek hideg verejtékezni, majd elájulok, természetesen közben röhögök magamon, és ha most lenne itt, bele is tapicskolnék, amolyan hozzászokás képen :)

A szervek ugyan így nem fognak zavarni mást sem, és majd rájössz, hogy egy-két felsorolt dolog téged sem.


Amúgy kíváncsiságból elküldenéd a listát?

28/F

2018. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 A kérdező kommentje:

Kedves #61!


Hát, nem tudom, miből lehetne lefaragni ezek közül, mert mind nagyon fontos nekem. :) Az első pár dolog biztos nem fog változni (nem leszek hirtelen biszexuális és kezdek el keresni nőket is, vagy nem jövök össze egy büntetett előéletűvel, ezek biztosak, a szekrényben lévő melegeknek pedig rosszat is tennék, ha bármibe kezdenék velük, szóval...). De kompromisszumkész vagyok egyébként, ha valaki miatt tényleg megéri, akkor hajlandó vagyok változtatni.

A vér engem nem zavar, csak a sajátom, attól én is félek, másoké oké, csak ne terítsen be, az azért gusztustalan. :D

Nem lista, inkább kérdőív.

[link]

Ez lenne az, és nem igazán elváráslista, inkább a kompatibilitást méri, ahogy az elején írom is. Éppen ezért például arra is vannak kérdések, hogy a másik mit viselne el velem kapcsolatban. (és nem lesz attól valaki rossz ember, hogy pl zavarná a naivságom) Még koránt sincs kész, folyamatosan dolgozom rajta és fejlesztem, javaslatokra pedig nyitott vagyok. :) (egyébként ez csak ilyen előszűrésnek használatos, tehát pl. 160 pont alattiakat tutira kizárnám, velük biztosan nem vagyok kompatibilis, az a feletti személyekkel kapcsolatban meg gondolom, találkoznék, ha akarnak, és további kutatás és adatok alapján jutnánk közös döntésre. legalábbis ezt jelenleg így képzelem)

2018. aug. 13. 09:17
 63/83 anonim ***** válasza:

"Hanyas lábad van?"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

oké most már egyre biztosabb vagyok benne hogy ezt csak viccből csinálod.

2018. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 A kérdező kommentje:

Kedves #63!


Én megértem, hogy szokatlan vagyok, néha a barátaim sem hiszik el, hogy ezt vagy azt komolyan gondolom, pedig így van. Ez nem vicc (akkor nem tettem volna bele ennyi energiát meg időt... szerintem az erőfeszítés mértéke nagyobb, mint a komikus értéke, nem érte volna meg).

Annak a kérdésnek az az értelme, hogy bár (wannabe) biológusként tudom, hogy a mennyiségi jellegek öröklődése rizikós, és nem csak a genetikán múlik, de nekem elég sok gondot okoz a 42-es lábam (igen, egyrészt "válasz a végső kérdésre", másrészt meg volt olyan tél, hogy 62 csizmát próbáltam, mire találtam egyet, ami: tetszett, volt belőle méret, ami fel is jött a lábamra, és nem 50-60 ezer forintba került). Csökkenteni szeretném annak az esélyét, hogy a gyermekem is megtapasztalja ezt, így inkább egy 36-44-es lábú hím neműt szeretnék. Persze nem kizáró ok a nagyobb láb sem, de azért csökkenti a kompatibilitásunkat.

Ha nem hiszed el, hogy nem kamu, hát, azt sajnálom, de nem tudok vele mit kezdeni. :D Igazából mindenre megvan a logikus magyarázat, ha nem világos, kérdezz nyugodtan, és szívesen elmagyarázom, de ez nem vicc, nem komédia, én ezt így, ebben a formában komolyan gondolom.

2018. aug. 13. 15:30
 65/83 anonim ***** válasza:
29%

"miből lehetne lefaragni ezek közül, mert mind nagyon fontos nekem"

Erről egy osztálytársam jut eszembe középsuliból, egy értelmes, jó tanuló csaj, aki állandóan sportolt és egészséges életet élt, mindenkit állandóan basztatott, hogy miért cigiznek, abszolút dohányzásellenes volt - két évvel később az első osztalytalálkozón megdöbbentünk, hogy a csaj cigizik, és jöttek a kérdések, hogy "Laura, mi van veled?" Mire mondta "Hát, a barátom megkínált, aztán nem volt jó, de... kívántam még 1-et, szóval aztán tök jó érzés volt."


"büntetett előéletű" - Na ez pl. miért is fontos? Ha azért, mert elcseszte, és amikor bevonult, a smasszer a seggében turkált, és stb, na azt még értem. Ha valamiféle erkölcsi dolog, annak nincs értelme, mert az emberek felét (ezért azért amazért) le lehetne csukni...

2018. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 A kérdező kommentje:

Hát, engem nem zavar, ha pl egyetemi szaktársaim dohányoznak, az ő dolguk, kvázi idegen emberek, akikkel nem is beszélek, nem érdekelnek. A barátaimat meg tartom annyira intelligensnek, hogy tisztában legyenek a dohányzás veszélyeivel, nincs arra szükségük, hogy én ezt taglaljam nekik. Nem fogok energiát pazarolni arra, hogy másokat meggyőzzek olyan dolgokról, amik nem is érdekelnek velük kapcsolatban, illetve, amik ilyen szinten nem is érintenek. Amíg nem fújják a fejembe a füstöt, addig nem szólok be nekik.

De hosszútávon magam mellett nem bírom a dohányzást, 20 évig viseltem el a nagymamámtól, aki már leszokott (nem miattam mondjuk, hanem mert muszáj volt). Szóval nem hinném, hogy én erre rászoknék, persze, értem, hogy áttételes, de én nem hinném, hogy képes lennék ilyen fordulatra. Vagy ha mégis, hát az bizony baromi rövid lenne. :D (nem, nem azért nem lennék rá képes mert én oly' jó ember vagyok, szimplán alapvető jellemvonásaim nem teszik ezt lehetővé)

Az első szituációt nem is igazán értem, én inkább erkölcsi okokból nem szeretném. Persze pl torrentezés nem zavarna, meg a kisebb dolgok, de ilyen emberölés, meg sikkaszás, drogterjesztés, na az már igen.

2018. aug. 13. 21:50
 67/83 anonim ***** válasza:
75%

En erre csak azt tudom mondani: "Jesszusom!"

Udv, egy 45N

2018. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:

Kedves #67!


Kifejtenéd, kérlek? Az előző válaszodból nem hiszem, hogy sokat tudnék sajnos profitálni.

2018. aug. 29. 21:40
 69/83 anonim ***** válasza:
75%

Kerdezo: sajnos, en sem profitaltam a te kerdesedbol :D

A dolog rakfeneje amugy itt van: egy parkapcsolat nem egyetlen emberrol es egyetlen ember igenyeirol szol...

2018. aug. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 A kérdező kommentje:

Kedves #69!


Az a probléma, hogy itt ez lenne a lényeg. Ti válaszoltok, nekem ez hasznos. De a troll kommentekkel nem tudok mit kezdeni, még egy szépen megfogalmazott "el vagy tévedve, kislány"-prédikáció is jobb, mint egy kifejtetlen rácsodálkozós válasz. Azzal nem tudok mit kezdeni.

Egyébként neked nem feltétlenül kell profitálnod a kérdésből, arra nyilván nekem van szükségem elsősorban, mert én tettem azt fel. De persze hozzáteszem, hogy igyekszem mindig legalább annyi kérdésre válaszolni én is (hasznos válaszokkal lehetőleg), amennyi válasz nekem érkezik, úgy érzem, ezzel tartozom a közösségnek. Még ha az esetleges névtelenség miatt az egyes emberek kérdéseire nem is tudok konkrétan rákeresni, de a közösségben igyekszem "törleszteni".

Nem hiszem amúgy, hogy egy párkapcsolat csak rólam és az én igényeimről szól, tisztában vagyok azzal, hogy van egy másik fél is. Azt is tudom, hogy az elképzeléseim nem szokványosak, de hát bocsánat, csak azért, mert valakinek ez így nem tetszik, nem fogok pl egy nyolcosztályt végzett szakmunkással (aki biztos nagyon jó ember egyébként, meg a munkája is fontos amúgy, de azért az könnyen belátható, hogy életmód és életcélok meg intellektualitás terén - pont, amik nekem a legfontosabbak lennének - nem passzolunk) párkapcsolatba kezdeni. De azt hiszem (jó, igazából nem hiszem, hanem tudom; sajnos vagy nem sajnos van egy elég jó és elég pontos memóriám is) fent már leírtam, hogy mi miért fontos.

És amúgy meg a másik embernek is lehetnek elvárásai, elképzelései, igen, de még nincs másik ember és fogalmam sincs, hogy mit várna el, ezt egyelőre nem tudom belevenni a kérdésbe. :D Szóval tényleg nem értem, mi a problémád, de remélem, egyszer megoldódik.

2018. aug. 30. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!