Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit, miket, milyen tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Ti mit, miket, milyen tulajdonságokat tartotok fontosnak egy olyan emberrel, akiben párkapcsolatban éltek/szeretnétek élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdést azért tettem fel, mert partnert keresek (nem most van rá égető szükségem azonnal, de időben el kell kezdenem, ha 9 év múlva férjez szeretnék menni; 20 éves lány vagyok egyébként, ha ez számít). Ugyan már nagyjából megvannak a preferenciáim (eddig 40 kérdés a kérdőívem, és még készülnek a továbbiak), de nagyon félek, hogy esetleg valamit kihagytam(és egyébként is mindig jó egy új perspektíva), vagy nem vettem figyelembe, ami esetleg hasznos lehetne, szóval az a kérdésem, hogy nektek mik a legfontosabb tulajdonságok, mik azok, amikkel nem tudnátok együtt élni, és mik azok, amik nélkül elképzelhetetlennek tartotok egy kapcsolatot?

Külső dolgokat írhattok, de nekem kb irrelevánsak, nem látom az embereken, hogy szépek-e vagy sem. :) (meg különben is, nem eladni akarok egy terméket vagy nem a falra szánom dísznek, hanem együtt szeretnék élni vele)


[a következő dolgokat a beugróban már kilőttem: legyen fiú, ne éljen párkapcsolatban mással, ne legyen homoszexuális vagy büntetett előéletű, ne álljon fent a lehetősége, hogy lebukik és büntetett előéletű lesz, ne legyen komolyabb öröklődő betegsége, ne dohányozzon, ne legyen alkoholista, a barátai véleménye alapján legyen intelligens, 19-23 év közötti és legalább 170 centiméter magas legyen, ne tervezzen arcszőrzetet növeszteni, viszont gyermeket 12 év múlva igen, ne legyenek beszédhibái, tudja jól használni a -ba/be, -ban/ben ragokat, foglalkozzon természettudománnyal, tervezzen doktorálni, ne ünnepelje a valentin napot, a pí napot viszont igen, és ne zavarja néhány preparátum (itt formalinban úszó szervekre gondolok) a háztartásban]

Köszönöm szépen, ha segítesz! Legyen szép napod :)



2018. jún. 13. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
az előző jól mondja. valószínűleg autista vagy, a helyedben elmennék pszichológushoz kivizsgáltatni magam :)
2018. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 A kérdező kommentje:

Kedves #79!


A budai dombok a Rózsadombra való utalás? :) Ez esetben nem, nem ott nevelkedtem, habár fővárosi vagyok, ez tény.

Miért lennék naiv, melyik részére érted?

Persze, tudom, hogy nem csak ennyiből áll egy párkapcsolat, ezeken kívül még sok más is kell, de pl minek álljak le olyannal romantikus kapcsolat céljából, akiről mondjuk fél év után kiderülne, hogy irtózik a gyerekektől és nem is akar? Ez egy ilyen előszűrés, nyilván ha valaki ezen megfelel, de nem vagyok egy hullámhosszon, vagy mit tudom én, valami más szempont alapján nem felelünk meg egymásnak, nem fogom erőltetni. Csak van egy körülbelüli elképzelésem, hogy milyen embert szeretnék magam mellé. Ha ezek kb stimmelnek és az illető akar tőlem valamit, akkor "meglátjuk, mi lesz", ha kijövünk, kijövünk, ha nem, nem. Ilyen egyszerű. Csak nem akarok fél év után meglepődni ezen meg azon, akkor már kellemetlen lenne, ha valamelyikünk érzelmileg kötődne a másikhoz és kiderülne, hogy hoppá, nem passzolunk.

Melyik része szubjektív? A szempontokat én választom ki, de az alapján, hogy nekem mik az igényeim, elképzeléseim, ez hozzám igazodik. A teszt "pontszáma" nem egy emberi érték, a kérdőív nem egy emberi értékmérő, nem a legjobb hímegyedet keresem kerek e világon, a végeredmény azt mutatja meg, hogy az én prioritásaim alapján mennyire vagyunk kompatibilisek. Másrészt vannak kérdések, amikre nem lehet szubjektív választ adni (pl genitálisan és kromoszomálisan is hímnemű vagy?), vagy megkerülni, szóval egy része objektív. De érdekelne, hogy pontosan mire gondoltál.

Nem vagyok troll. Szívesen elküldöm privátban a kérdőívet (de akár itt hozzászólásban is, azon ne múljon). Egy troll nem hiszem, hogy ebbe fektet annyi energiát, mint én. :) (vagy lehetne társadalmi kísérlet is, de amúgy nem az, bár érdekes lenne. igen, amit leírtam, az igaz és én ezt komolyan is gondoltam)

Annyira szerintem elkényeztetett sem vagyok, bár igazából kb mindenem megvan, ami kell. (és itt nem medencére, gucci táskára (? mit gyártanak amúgy?), sportkocsira meg ilyenekre gondolok, ezek nincsenek. inkább ilyen hétköznapi dolgokra gondolok, amik a legtöbb embernek tényleg alap, meg jó, azért annál egy picivel több, de határozottan nem a "királyjány" kategória...)

A világtól sem vagyok elzárva, járok suliba, meg bulikba, vannak barátaim és nyilván tudom, mik az esélyeim a kérdőívvel (2% felelt meg, a többség azért egyetemista volt, szóval gondolom így overall még kevesebb az esély találni valakit... de hát na, dum spiro, spero, nem?:)).

2018. okt. 19. 00:13
 83/83 anonim ***** válasza:
Inkább egy okoskodó vagy, bár a hülyeség ellen ez sem véd meg.
2018. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!