Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők több órát beletesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők több órát beletesznek az öltözködésbe és a sminkelésbe, hogy jobbnak "tűnjenek", akkor a himneműeknek miért nincsen valami hasonló gyors megoldás?

Figyelt kérdés

lehet mondani, hogy az alkohol, mert attól gátlástalanabb lesz az ember, de én már igy 30 évesen nem tudok berúgni, csak rosszul vagyok...


Ha önbizalmat akarok szerezni, az vagy van alapból, vagy sok sok év kínkeserves horror munka, hogy gyökerestől megváltozzon az ember, hogy aztán egy buliban majd valamikor 40 éves kora felé haza tudjon vinni lányokat, akik annyit tettek le az asztalra, hogy a serdülőkor meghozta a nőiességüket illetve otthon sminkeltek és ruhákat válogattak....asszem ez utóbbiakban kevés a felelősségvállalás és a küzdelem.


2019. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Az hogy lehetséges, hogy egy szaktársam az egyetemen, elég rossz vagyoni háttérrel, egy maradandó, elég csúnya égési sérüléssel az arcán már három éve kapcsolatban van
2019. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
100%
Azért van csak az, mert bevonzod a félelemmel. Ördögi kör. Mint mondtam, az embernek meglátszik a külsején, a kisugárzásán a negativitás.
2019. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 A kérdező kommentje:

és milyen nővel? Milyen alkatú a gyerek, széles háta van-e, azaz alapvetően férfiak termet, mennyire magas? Férfias hangja van e?


A csaj kövér-e? Mennyire szép? Uralkodik-e a csávón?


Nem hidalok le attól, hogy kapcsolata van valakinek, és az sem magától értetődő, hogy aki kapcsolatban van, az boldog.

2019. júl. 10. 19:49
 74/79 A kérdező kommentje:

ja csak tudod a félelmet nagyon könnyü legyőzni, ha tudod, hogy az adottságaid segítenek...


tehát ha egy jóképü fiu nagyon fél, akkor elég ha csak erőt vesz magán és odamegy és a nők értékelik, hogy odament és nem utasítják el, pedig látják hogy fél.


Én nem engedhetem meg magamnak, hogy lássanak rajtam félelmet , mert nálam rettentő kicsi a tolerancia a hibára.

2019. júl. 10. 19:50
 75/79 anonim ***** válasza:
100%

"és milyen nővel? Milyen alkatú a gyerek, széles háta van-e, azaz alapvetően férfiak termet, mennyire magas? Férfias hangja van e?"

Imádnivaló csaj. Jó alakja van, tesz is érte. Kb 180? Sose mértem le. Átlagos, nem nyávogós, ha erre gondolsz.


"A csaj kövér-e? Mennyire szép? Uralkodik-e a csávón?"

Jó alakja van, együtt járunk edzeni. Mindenki annak mondja. Dehogy, szerény lány.


"Nem hidalok le attól, hogy kapcsolata van valakinek, és az sem magától értetődő, hogy aki kapcsolatban van, az boldog."

Pedig már jegyben járnak, és imádják egymást, szóval ha mások nem is, ők biztosan boldogok.

2019. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:

az hogy valakinek testi sérülése ellenére is van csaja, az most olyan nagy dolog?


Az a nagy dolog, hogy nekem voltak nőim. Ugyanis az én sérültségem sokkal súlyosabbnak van beállítva, mint egy testi fogyatékosság.


Ilyen erővel velem kellene példálózni, hogy "látjátok annak a gyereknek még ilyen rossz személyiség ellenére is voltak női"...PEDIG MÉG JÓL SEM NÉZ KI

2019. júl. 10. 19:58
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Most el kéne ettől, hogy ájuljunk, vagy... ?
2019. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 A kérdező kommentje:
mert nekem el kellene ájulni attól, hogy felhoztok valami szélsőséges példát?
2019. júl. 10. 20:09
 79/79 anonim ***** válasza:
Sajnállak, komolyan.
2019. júl. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!