Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők több órát beletesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők több órát beletesznek az öltözködésbe és a sminkelésbe, hogy jobbnak "tűnjenek", akkor a himneműeknek miért nincsen valami hasonló gyors megoldás?

Figyelt kérdés

lehet mondani, hogy az alkohol, mert attól gátlástalanabb lesz az ember, de én már igy 30 évesen nem tudok berúgni, csak rosszul vagyok...


Ha önbizalmat akarok szerezni, az vagy van alapból, vagy sok sok év kínkeserves horror munka, hogy gyökerestől megváltozzon az ember, hogy aztán egy buliban majd valamikor 40 éves kora felé haza tudjon vinni lányokat, akik annyit tettek le az asztalra, hogy a serdülőkor meghozta a nőiességüket illetve otthon sminkeltek és ruhákat válogattak....asszem ez utóbbiakban kevés a felelősségvállalás és a küzdelem.


2019. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
100%
Jó, van egy karriered. És ezen kívül van bármilyen előnyös belső tulajdonságod?
2019. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:

átlag feletti az intelligenciám


ja, az sem érdekel senkit...


érdekes módon egy jó külső meg ÉRDEKES módon elegendő ahhoz, hogy legyen szex. Pedig jóképűnek és magasnak születni nem túl nehéz.


De ez a bizonyos "csak egy karrier" csak 16 év tanulásba került meg 5 év robotolásba a munka világában.


Hát nem is tudom melyik nehezebb.

2019. júl. 9. 11:39
 53/79 anonim ***** válasza:
47%
Senkit nem érdekel a nyomorod! Buta vagy és csajozas szempontjából életképtelen! Kezd el gyúrni! 40 éves korodra nezhetsz úgy ki hogy ferfiszamba vegyenek a nők 💪😀
2019. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:

láttam már ilyen egyedeket.....akik sirtak a nőjüknek hogy nem veszik őket férfiszámba a nők....


persze ők ezt úgy értették, hogy a 20-on éves lányok nem veszik őket férfiszámba.


aztán 40 évesen csak sikerült összelapátolni annyi izmot, hogy összejött egy 19 éves barátnő.


A vele egyidős top csaj meg nem kellett, mert az nem 20 éves.


Persze itt egy jó adottságú fiuról beszélünk, aki jóképü, magas, stb.

2019. júl. 9. 13:29
 55/79 anonim ***** válasza:
100%

"amugy lehet alázni, mert a végén belinkelem ide a videómat, amin nővel vagyok, és garantáltan nem fogtok tudni semmibe sem belekötni, mert annyira nyilvánvalóan nem akarjátok majd magatokat beégetni"


Ideje lenne felelősséget vállalni a saját szavaidért. Mint egy igazi férfi. Te csak dobálózol a szavakkal.


Egyszer itt nyígsz, hogy nem tudsz csajozni, mert meg se szólalsz, és elhajtanak, mert alacsony, vékony, és csúnya vagy. A következő mondatban itt vered a se99ed a földhöz, hogy olyan topcsajokkal vagy együtt, amilyenről más csak álmodhat.

Eldönthetnéd végre, hogy mi a bajod tulajdonképpen, és kevésbé tűnnél ostobának.

2019. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
95%

Nem a testsúlyoddal és nem is magasságoddal van baj. Lehet, hogy nem vagy a legjóképűbb, de ismerek én is olyat, aki első ránézésre nem egy tipikus szépfiú, de mégis olyan kisugárzása, magabiztossága és személyisége van, hogy simán lehetne barátnője (és a magabiztosság nem azt jelenti, hogy bárkihez oda mer menni primitív, lekezelő szöveggel, hogy "jó a csöcsöd kő kóla?").

Valószínűleg nem is munkáddal és a pénzeddel van a probléma: ráadásul normálisabb nőknél ez nem nyom annyit a latba, amennyit a férfiak beleképzelnek.

A gond szerintem a rendkívül alacsony értelmi és főleg érzelmi intelligenciaszinted. Persze, biztos sokat bántottak kiskorodban, azért lettél ilyen és normális férfikép sem volt előtted, mert a szüleid elváltak vagy apád egy barom volt.

"átlag feletti az intelligenciám"

Ne haragudj, de a kérdés, a reagálásaid és a megfogalmazásaid alapján nem úgy tűnik... De ez még hagyján, nem kell mindenkinek atomfizikusnak lennie, nagyobb gond az érzelmi hiányosság, ami látszik az önsajnálatban és abban a végtelen lenézésben, amit mások felé mutatsz.

2019. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
94%

#52: "átlag feletti az intelligenciám"


Nem. Lehet, hogy a szakmádban jó vagy, lehet, hogy a lexikális tudásod is nagy, sőt az is lehet, hogy az IQ-d is magas, de az intelligencia több ennél.

Az intelligencia ott kezdődik, hogy felméred a saját pozíciódat a világban és ha nem ott vagy, ahol lenni akarsz, akkor teszel azért, hogy odakerülj, ahová el szeretnél jutni. Nem a körülményeket, nem másokat, nem a világot hibáztatva, hanem felelősséget vállalva. Ha csak egyetlen egy olyan 170 cm magas, 70 kg-os, 30 év körüli férfit látsz, akinek van párja, akkor te is beláthatod, hogy nem ezek a körülmények miatt nincs neked. Ha neki sikerült, akkor neked is sikerülhet. Tudom nehéz elhinni, de sokszor nagyon kicsin múlik, hogy valaki sikeres vagy nem, ezt kell megtalálni és változtatni rajta.

2019. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csávó 3 naponta kiír erről egy kérdést, persze mindig más körülményeket ad elő. Ha ugyanennyi energiát fordítana saját magára, akkor már lenne nője.
2019. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:

inkább ide irok ki kérdést, minthogy odamenjek ismeretlen nőkhöz, hogy azok elutasítsanak a rossz kiállásom miatt, és még esetenként meg is alázzanak.


Az hogy valakinek van nőjé még semmit nem jelent, mert bármelyik pillanatban elveszítheti és onnantól már ő csak egy szingli csicska.

2019. júl. 9. 20:16
 60/79 anonim ***** válasza:

Elküldte a linket!

[link]

2019. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!