Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők több órát beletesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők több órát beletesznek az öltözködésbe és a sminkelésbe, hogy jobbnak "tűnjenek", akkor a himneműeknek miért nincsen valami hasonló gyors megoldás?

Figyelt kérdés

lehet mondani, hogy az alkohol, mert attól gátlástalanabb lesz az ember, de én már igy 30 évesen nem tudok berúgni, csak rosszul vagyok...


Ha önbizalmat akarok szerezni, az vagy van alapból, vagy sok sok év kínkeserves horror munka, hogy gyökerestől megváltozzon az ember, hogy aztán egy buliban majd valamikor 40 éves kora felé haza tudjon vinni lányokat, akik annyit tettek le az asztalra, hogy a serdülőkor meghozta a nőiességüket illetve otthon sminkeltek és ruhákat válogattak....asszem ez utóbbiakban kevés a felelősségvállalás és a küzdelem.


2019. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
92%
40 körül nagyon kevés férfi tud lányokat haza vinni...Ha fiatalon nem kellesz senkinek,öregen pláne nem fogsz,még rondább és idiótább leszel mint most.
2019. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
92%

"a sportos kinézet több ÉVES munka...és hát nem kevés pénz és az egész életem átszervezése ...


ahhoz képest MAXIMUM pár órás szépítkezés nem egy nagy áldozat"


Nyilván nem lesz pár óra edzéstől sportos testalkatod, csak a rendszeres testmozgástól.


De ha már az idő tényező alapján hasonlítod össze a kettőt, szerinted egy nő életében egyetlen alkalommal szán időt szépítkezésre, arcápolásra, testápolásra, szőrtelenítésre (gyantázás, epilálás vagy egyéb módszer), sminkelésre, fodrászra és a haja otthoni ápolására, beszárítására, vasalására stb. ???

2019. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:

egy darab bepasizásért csak egyszer kell kisminkelnie magát....


szóval hogy a rajtvonalhoz állhasson az nagyon kicsi befektetést igényel ahhoz képest, hogy én gyúrjam mi magam.


Szóval hogy ott áll egy nő és egy "himnemü" egymással szemben, és az egyik sminkelt 2 órát, a másik meg 2 éve kondiban rohad. Hát nem tudom, kicsit aszimetrikus a játszma, főleg hogy milyen ilyen viszonyok mellett is a nő tesztelgeti a pasit és szivja a vérét, hogy megnézze eléggé férfias e a viselkedése IS

2019. júl. 8. 21:19
 34/79 anonim ***** válasza:
88%

Rockarc megint megmondta a frankót, munt mindig.


Kérdező, itt sírsz, hogy hátrányból indultál a külsőd miatt. Ugyanezen logika alapján hátrányban van a saját lakásért egy olyan ember is, aki szegény családból származik és nem örökölt semmit? Vagy inkább tanuljon és dolgozzon, hogy kiemelkedjen a posványból? Nyilván utóbbi.


Na, hát te is tegyél azért, hogy legyen venned bármi, ami ér annyit, hogy egy nő akár csak 5 percet rád áldozzon. Mert most nincs.

2019. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:

te azt honnan tudod, hogy nincs?


mert pl amig volt nőm, addig volt, aztán hirtelen nem lett, amikor szakitottunk?


Eltette magának vagy elvitte a NAV?


ez a dijnyertes logika

2019. júl. 8. 21:21
 36/79 anonim ***** válasza:
63%

#29:

Vegyél fel 3 milliót a Providenttől, és költsd qurvákra! Megkapod az áhított nemi életet.

2019. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 A kérdező kommentje:
hát az a 3 millió már éppen bőven megvan a bankszámlámon is....
2019. júl. 8. 21:24
 38/79 anonim ***** válasza:
2019. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:

legtubóbbi nőmmel másfél évig voltam együtt


megdugtam vagy 60x (sacc)


ilyen szintű nő kerül kb 40 ezer egy órára


kicsit szűkös keret lenne a 3 millió

2019. júl. 8. 21:27
 40/79 A kérdező kommentje:

ja ezt a pushup polot már eldöntöttem idén év végére, amikor nem látszik a ruha alatt...


ha a nőknek lehet, akkor nekem is...

2019. júl. 8. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!