Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők több órát beletesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők több órát beletesznek az öltözködésbe és a sminkelésbe, hogy jobbnak "tűnjenek", akkor a himneműeknek miért nincsen valami hasonló gyors megoldás?

Figyelt kérdés

lehet mondani, hogy az alkohol, mert attól gátlástalanabb lesz az ember, de én már igy 30 évesen nem tudok berúgni, csak rosszul vagyok...


Ha önbizalmat akarok szerezni, az vagy van alapból, vagy sok sok év kínkeserves horror munka, hogy gyökerestől megváltozzon az ember, hogy aztán egy buliban majd valamikor 40 éves kora felé haza tudjon vinni lányokat, akik annyit tettek le az asztalra, hogy a serdülőkor meghozta a nőiességüket illetve otthon sminkeltek és ruhákat válogattak....asszem ez utóbbiakban kevés a felelősségvállalás és a küzdelem.


2019. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
88%

Dobjál rá egy ilyet is!


[link]


A fejedre meg egy ilyet, hogy kevésbé legyél ijesztő:


[link]

2019. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
97%

"Ha önbizalmat akarok szerezni, az vagy van alapból, vagy sok sok év kínkeserves horror munka, hogy gyökerestől megváltozzon az ember"


Gondolj arra, hogy az idő így is, úgy is telik. Ha ezt folytatod, akkor 10 év múlva még rosszabb helyzetben leszel. Ha változtatsz, fejleszted megad, akkor meg jobban.


Én sem születtem adonisznak, nem voltam sikeres a lányoknál, nőknél. Sőt az élet más területén sem nagyon. A 20-as éveim maga volt a pokol. Pár példa: 2-szer voltam összesen nővel, 130 kg-ra hízlaltam föl magam, depresszióval küzdöttem, 10 év alatt 8 munkahelyem volt, de összesen csak kb. 3,5-4 évet dolgoztam, munkanélküliként mamahotelban laktam.


Aztán betöltöttem a 30-at és az nagyon elgondolkodtatott. Elhatároztam, hogy megváltozom. Elkezdődött az a bizonyos "kínkeserves horror munka". Elkezdtem sportolni, egészségesen étkezni. Elkezdtem olvasni (utoljára gimiben volt a kezemben könyv) és fejleszteni magam, tanultam önfejlesztést, marketinget, cégvezetést, angolt. Elvállaltam egy olyan munkát, amit rühelltem, keveset fizetett, de mellette el tudtam kezdeni építeni a vállalkozásomat (ez egy évvel később volt).


2 év alatt lefogytam 90 kg-ra és sportos, szálkás lettem. 33 évesen lefutottam a maratont. Eddigre a vállalkozásom is beindult, otthagyhattam az utálatos melómat. 34 évesen elköltöztem a szüleimtől egy pici, de saját lakásba. Abban az évben lett 15 év után újra barátnőm. Igen, 15 évig nem szexeltem senkivel...


Ma 37 éves vagyok, nem vagyok gazdag, de megvan mindenem, amire vágytam, nem lettem adonisz, de közel 30 nővel szexeltem és most boldog párkapcsolatban élek egy 28 éves, itteni pontozás szerint minimum 9-es nővel. Beiratkoztam a közgázra és most fejeztem be a másodévemet (én vagyok a legidősebb az évfolyamon).


Szóval lehet picsogni, meg másokat hibáztatni, meg ide kérdést kiírni, de lehet változtatni is az életeden. Rajtad múlik, a te döntésed, a te életed.

2019. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, még annyit, hogy annak a "sok év kínkeserves horror munká"-nak minden perce, minden szenvedése, minden kudarca megérte. Örülök, hogy belevágtam és megcsináltam.
2019. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval hogy ott áll egy nő és egy "hímnemü" egymással szemben, és az egyik sminkelt 2 órát, a másik meg 2 éve kondiban rohad. Hát nem tudom, kicsit aszimetrikus a játszma ....."


Nézd, amikor pl. én állok ott egy "hímneművel" - mondjuk én szívem szerint maradnék a férfi megnevezésnél - akkor egy nő áll ott, aki 9 évig evezett, az utolsó öt évben heti hat edzéssel, egy nő, aki most heti minimum 4-5 órát bringázik, kettőt hastáncol, kettőt jógázik, meg amikor az idejébe belefér, akkor úszik.


(És egy nő, aki aki nem két órát sminkelt, hanem 2 perc alatt kifestette a szempilláit és egy perc alatt feltett egy kis szájfényt.)


És igen valószínűnek tartom, hogy nem én vagyok a bolygón az egyetlen nő, aki tett is valamit a jó alakjáért, nem csak annyi történt, hogy a serdülőkor beköszöntével kinőttek a mellei. xD

2019. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
100%
Kisminkeljelek? :3
2019. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom hány éves vagy és hány éve siránkozol, de valószínűleg ennyi idő alatt már rég kigyúrhattad volna magad.
2019. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
62%
Lehet itt nyafizni, de hol lesz ettől bárkinek is jobb?
2019. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
100%

#18: Még mindig várjuk a videódat nővel.

Tavaly csináltad a pua táborban?

2019. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:

bocsánat, de akinek a normál testtömege 90 kiló,

az jóhogy sikeres tud lenni....


én 70 kiló és 173 centi lennék legjobb esetben is.


Ismerem az ilyen "lúzeres" hős sztorikat....csak azt felejtik el beleírni a szövegbe, hogy adottságilag jók voltak, csak elhanyagoltak.


És most is igényes vagyok és sokat adok magamra mind külsőleg és belsőleg is. Ha már itt tartunk, akkor én is példálózok az olvasással. Az elmúlt néhány hónapban elolvastam több ezer oldalt angolul elismert pszichiáter doktoroktól és egyéb elismert íróktól. Tehát nem a nők lapját lapozgattam okosításért, hanem a lehető legjobb forrásokat.


Saját lakásom van, jól fizető munkám, jó munkakörülményekkel és nemzetközi elismertséggel. Tehát VALÓDI karrierem van. És még csak informatikus sem vagyok, mielőtt ez sejlene fel bárkinek.

2019. júl. 9. 11:32
 50/79 A kérdező kommentje:

ja nyilván elküldöm a videómat, hogy aztán itt körözzön majd az interneten....


mondjuk felsülnél vele, mert nem lenne értelme mocskolódnod a videommal, mivel tényleg olyan nővel vagyok rajta, amire köpni nyelni nem tudnál. Úgyhogy beletörne a bicskád a kötekedésbe azt garantálom.

2019. júl. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!