Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők több órát beletesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők több órát beletesznek az öltözködésbe és a sminkelésbe, hogy jobbnak "tűnjenek", akkor a himneműeknek miért nincsen valami hasonló gyors megoldás?

Figyelt kérdés

lehet mondani, hogy az alkohol, mert attól gátlástalanabb lesz az ember, de én már igy 30 évesen nem tudok berúgni, csak rosszul vagyok...


Ha önbizalmat akarok szerezni, az vagy van alapból, vagy sok sok év kínkeserves horror munka, hogy gyökerestől megváltozzon az ember, hogy aztán egy buliban majd valamikor 40 éves kora felé haza tudjon vinni lányokat, akik annyit tettek le az asztalra, hogy a serdülőkor meghozta a nőiességüket illetve otthon sminkeltek és ruhákat válogattak....asszem ez utóbbiakban kevés a felelősségvállalás és a küzdelem.


2019. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
92%

Nem járok kondizni, nem tudom. Úszni és küzdősportolni járok.

Jó genetika. Nekem is az van, mégis sportolok, mert szeretek. Férfiaknál is van fizikálisan szerencsésebb. Ebben semmi új nincs.

Panaszkodáson kívül csinálsz bármit?

Láttam már, hogy futó nőt nevet ki egy csapat férfi, szóval ez mindkét nem felől jön.


21/L

2019. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:

egyébként meg most arról van szó, hogy még azzal sem mehetek oda, hogy megkérdezzem, hogy miújság, mert ha nem vagyok magas energiaszinten meg nem olyan a testbeszédem, akkor izomból elutasítanak....ugyhogy kicsit unalmas hogy a nőzés olyan dolgokon múlik, amit nem lehet csak úgy megváltoztatni...


mert hogy mit mondok azt könnyü befolyásolni, de a szervezetem kémiáját meg hogy abból milyen kiállásom lesz....hát azt nem egyszerü

2019. júl. 8. 20:42
 13/79 anonim ***** válasza:
96%

#10: Így van! A top pasinak egyszerte van 8 felesége, 24 gyereke, mind a 8 családot eltartja, mert a büdöslustagoldiggernők csak beleülnek a jóba, és egyszerre mind a 8 családban jelen van este mesét olvasni.

Teljesen igazad van!

2019. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van.Hagyd meg a nőket nekünk,foglalkozz inkább valami mással.
2019. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:

elég alapszintü vita stratégia ez a strawman...hogy bedobsz egy végletes valamit és azt állitod be ugy, mintha én mondtam volna...


de csak rávilágitok, NiNCS igazad:


a nők azt szeretnék mély evolucios okokból, hogy a lehető legjobb genetikájú pasitól legyen a gyerek...és majd a gondoskodó pasi meg tartsa el őket.


értelemszerüen a top pasi ne dolgozzon, csak gyártsa a gyereket, a gyérebb pasi meg eltartja.

2019. júl. 8. 20:46
 16/79 anonim ***** válasza:
88%

Ha elmondom, hogy Evelinnel meglátogattunk Bencét, mert balesete volt, jobb lesz?

Ez a legostobább indítás. Nem tudod, kik ezek az emberek. Nem tudod, mi történt. A nevemet se tudod.

Te a külsőm alapján szólítasz le, én pedig az alapján (is) elutasíthatlak. Ha nem vagy a testbeszéded alapján se szimpatikus, akkor mégis miért beszélgessek veled?


21/L

2019. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
88%
#12: Csak legyél önmagad! Laposkúszasban, alattomban menj oda bámulni, aztán mondd meg őszintén, hogy embernek se tekinted, de sajnos rànőtt a pinára, amit szeretnél használni, szóval csendben feküdjön hanyatt egy percig.
2019. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:

bocsánat, nem tudtam, hogy doktori disszeráció a belépő szint....


ja nem....nagyon menő szöveg...


amugy lehet alázni, mert a végén belinkelem ide a videómat, amin nővel vagyok, és garantáltan nem fogtok tudni semmibe sem belekötni, mert annyira nyilvánvalóan nem akarjátok majd magatokat beégetni

2019. júl. 8. 20:49
 19/79 anonim ***** válasza:
89%

Ha ismeretlenként odajössz, két dolog alapján lehet csak megítélni: megjelenés és szöveg. Más nincs, lángész.

Linkeld, érdekel.


21/L

2019. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
8%
Szerinted jó móka órákon át készülődni, hogy ocsmányból elfogadhatót csináljanak? Aztán meg azon rettegni nehogy essen az eső és meglássák a valódi arcukat. :D Uszoda szóba sem jöhet, együtt alvásnál gyorsan felébredni, hogy kisminkelt arccal, fogkrém illatú szájjal csináljon úgy, mintha így ébredne fel minden reggel. Átbaxás az egész. Egy pasi még ha nehezen is szerez nőt, legalább nem hord álarcot.
2019. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!