Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők több órát beletesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők több órát beletesznek az öltözködésbe és a sminkelésbe, hogy jobbnak "tűnjenek", akkor a himneműeknek miért nincsen valami hasonló gyors megoldás?

Figyelt kérdés

lehet mondani, hogy az alkohol, mert attól gátlástalanabb lesz az ember, de én már igy 30 évesen nem tudok berúgni, csak rosszul vagyok...


Ha önbizalmat akarok szerezni, az vagy van alapból, vagy sok sok év kínkeserves horror munka, hogy gyökerestől megváltozzon az ember, hogy aztán egy buliban majd valamikor 40 éves kora felé haza tudjon vinni lányokat, akik annyit tettek le az asztalra, hogy a serdülőkor meghozta a nőiességüket illetve otthon sminkeltek és ruhákat válogattak....asszem ez utóbbiakban kevés a felelősségvállalás és a küzdelem.


2019. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:

azért tegyük hozzá, hogy a férfiak átlátnak a sminken, bocs mindenkitől az elkeserítő bejelentés miatt...


ugyhogy a kedves azoknak akarnak megfelelni, akiket sminkkel hülyére lehet venni....


persze pl akinek nagyon ragyás az arca, ott segithet, de alapjában véve olyan csodákat nem lehet tőle várni, mint a nők gondolják...

2019. júl. 8. 20:54
 22/79 anonim ***** válasza:
94%
Azt azért ugye vágod, hogy neked nem a külsőddel, az arcoddal vagy a pénztárcáddal van baj, hanem az AGYADDAL!
2019. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 A kérdező kommentje:

melyik volt előbb? A rossz kinézet vagy a rossz személyiség?


Nekem világ életemben megmondták, hogy RONDA vagyok. A szemembe....mások előtt.


Amikor feltünően jó nővel voltam, akkor is kaptam az ívet idegenektől is...


alapvetően viszont csak a legalja nők szemeznek velem.


Miközben látom hogy a valamirevaló kinézetű lányok a nekik tetsző jó kinézetű fiukkal hogyan szemeznek.


Ja, de velem nem.Nyilván nincs gond a kinézettel.

2019. júl. 8. 20:57
 24/79 anonim ***** válasza:
95%

Neked a szép lányok tetszenek. A szép lányoknak a szép fiúk tetszenek.

Ez mindig is így volt, de örülök, hogy sikerült felfedezned.

2019. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:

nem a "szép" lányok, hanem a "nem rondák"


de már az átlagos nőknek hozzájuk képest aránytalanul jól kinéző pasi kell

2019. júl. 8. 21:00
 26/79 anonim ***** válasza:
100%

"aztán egy buliban majd valamikor 40 éves kora felé haza tudjon vinni lányokat, akik annyit tettek le az asztalra, hogy a serdülőkor meghozta a nőiességüket illetve otthon sminkeltek és ruhákat válogattak....asszem ez utóbbiakban kevés a felelősségvállalás és a küzdelem"


Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, de abban szerinted mennyi a felelősségvállalás, ha egy 40 éves férfi nem korban hozzá illő nőket keres akár tartós párkapcsolatra, akár más jellegű kapcsolatra, hanem buliban felszedett lányokat visz fel magához, ha éppen összejön neki?

2019. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 Rockarc ***** válasza:
97%

Az egy dolog, hogy a kinezeted nem tul optimalis. Igy jartal, neked mas teren kene kiemelkedned a ferfi tomegbol. Mondjuk hasznalhatnad az agyad, ha lenne. Vagy ha nem lennel kreten, az is segitene. Esetleg ha a lustasagot le tudnad gyozni. De nem, a picsogas a MEGOLDAS egy anonim forumon. Gratulalok, sikerult kiemelni magad a tomegbol. Csak eppen a rossz iranyba. Es valoszinuleg ebben legkevesbe a kinezeted a ludas.


43F

2019. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
90%

Az zavar, hogy nem állnak le veled?

Érthető, én se tenném.

A kérdésedből látszik, hogy egy utálatos jellem vagy.

2019. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 A kérdező kommentje:
azért mert mondjuk az egész életét végig kellett dolgozza azért, hogy elérhesse azt a nemi életet, ami a jóképünek született fiuknak már 15-16 évesen adott.
2019. júl. 8. 21:03
 30/79 anonim ***** válasza:
84%
Ez van.
2019. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!