Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy ne?

Figyelt kérdés

Már régi gyk-s tag vagyok, házas, negyvenes férfi. Van gyerekem, jól élünk. Viszont minden nap elolvasom a kérdéseket, a válaszokat. Azt látom hogy a többség szuper jó kapcsolatban él, szuper jó izgalmas partnerrel, rengeteg szexszel.


Azt érzem hogy nekem is ez kell!


A feleségem már megszokott, a szex unalmas, a család menedzselése sem izgalmas. Vágyok egy új nőre, akivel naponta 3x szexelünk, akivel maga a szimpla együttlét is már maga a boldogság.


Tényleg frusztrál ez a sok odaadó, érzelmes kapcsolat, amikről itt írtok. Na meg a heti 8-10 szex. Nálunk meg van vagy havi kettő! A kérdésem nem kamu, én kész vagyok mindent eldobni ha kell! Bevallom, irígykedem rátok, minden napot pazarlásnak élek meg. Szó szerint felbssza az agyam az, hogy mások mennyire jó kapcsolatban élnek, hogy a nők mennyire idaadók a párjukért, mennyire aktívak az ágyban.


Nekem is ez kell, az ilyen élet! El sem tudnék képzelni jobbat, mint a napi szintű rendszeres szexet. A gyerek az semmi, a házam az semmi, az egész család az semmi, a pénz az semmi. Az egész egy büdös nagy nulla! Simán eldobnám egy nőért.


Ti megtennétek?



2021. júl. 22. 00:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te tényleg nem vagy komplett, tényleg itt ereszted ki a gőzt 😃😂


Tavalyhoz képest igen megváltoztál...

2021. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 A kérdező kommentje:

Mondhattam volna karmestert is. Rendezőt is. Elnök-vezérigazgatót is. A háromszög alakú résen minden formát áttoló berendezést is. Viszont ezeket tetszőlegesen be lehet helyettesíteni az előző mondatomba.


"Tavalyhoz képest igen megváltoztál..." Mint mindenki, én is öregszem. Szebb és jobb nem igen leszek.


Viszont két nagyon kellemes élményben volt részem, mindkét hölgyektől származott. Eü rendszer, kartonozó. Egy előttem álló nővel lekezelően beszélt ugyancsak egy nő, amit nem hagytam szónélkül. Szegényt lehordta mindennek, megkérdezte tőle milyen bolygón él stb. Ő csak szabadkozott, mert hát mégis eü intézmény, ő a kiszolgáltatott. Én a magam intelligens módján tartottam egy kiselőadást a kartonozóban dolgozó szemüveges, a végletekig primitív nőnek. Olyan jól sikerült, hogy az előbb lehordott hölgy hálálkodni kezdett, őt még senki nem védte meg, aztán beszélgettünk hazafelé úton 15 percet. Egy cigány asszony volt, megáldott engem és a családomat! :D :D :D Hát, lehet hogy ő a kulcs amit kerestem! :D


A másik kellemes élményem egy távoli ismerősöméknél töltött szalonna sütéskor következett be. Semmi extra, csak tettem-vettem, beszélgettem. A szomszédja utólag áradozott rólam, mennyire normális vagyok. Nem nagyképűségből írtam, de jól esett. Sőt, nem is értem, hogyan lehet másképp viselkedni?! Na mindegy, volt egy kis "napsütés" ami feltöltött.


A bolondéria akkor kap el, amikor lemerül az elem. Sorry.


Kötekedő lennék?

2021. júl. 25. 15:25
 93/109 anonim ***** válasza:
71%

Na, látod már dolgozik is az áldás :D


Hát nem tudom hogy lehet, de ha épp nem vagy túlgőzölve a szexhiány miatt, sokszor egészen bírom a szövegedet :D

2021. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a fene van, a feleségemet villámütés érte, de egészen normálissá kezd válni! Az elmúlt 5 napban már 2x volt szex, és nem is volt rossz. Hát, kíváncsi leszek a folytatásra... 🤔😆
2021. júl. 27. 08:20
 95/109 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megtalálta a kérdést
2021. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:
100%
És nála nem félsz, hogy nem tudod kielégíteni?
2021. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elgondolkoztatta a szomszéd asszony áradozása rólad :)
2021. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam én hogy trollkodik..
2021. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 A kérdező kommentje:

Nem trollkodom! Nem félek, mert neki nincs viszonyítási alapja. Lehet megtalálta a kérdést... 😂


Egyelőre nem tudom mire vélni én sem, remélem nem ér majd valamilyen nem várt meglepetés! 🤔

2021. júl. 27. 14:43
 100/109 anonim ***** válasza:
100%
Nincs viszonyítási alapja..... vagy mégis 😅
2021. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!