Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy ne?

Figyelt kérdés

Már régi gyk-s tag vagyok, házas, negyvenes férfi. Van gyerekem, jól élünk. Viszont minden nap elolvasom a kérdéseket, a válaszokat. Azt látom hogy a többség szuper jó kapcsolatban él, szuper jó izgalmas partnerrel, rengeteg szexszel.


Azt érzem hogy nekem is ez kell!


A feleségem már megszokott, a szex unalmas, a család menedzselése sem izgalmas. Vágyok egy új nőre, akivel naponta 3x szexelünk, akivel maga a szimpla együttlét is már maga a boldogság.


Tényleg frusztrál ez a sok odaadó, érzelmes kapcsolat, amikről itt írtok. Na meg a heti 8-10 szex. Nálunk meg van vagy havi kettő! A kérdésem nem kamu, én kész vagyok mindent eldobni ha kell! Bevallom, irígykedem rátok, minden napot pazarlásnak élek meg. Szó szerint felbssza az agyam az, hogy mások mennyire jó kapcsolatban élnek, hogy a nők mennyire idaadók a párjukért, mennyire aktívak az ágyban.


Nekem is ez kell, az ilyen élet! El sem tudnék képzelni jobbat, mint a napi szintű rendszeres szexet. A gyerek az semmi, a házam az semmi, az egész család az semmi, a pénz az semmi. Az egész egy büdös nagy nulla! Simán eldobnám egy nőért.


Ti megtennétek?



2021. júl. 22. 00:30
 61/109 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, csak hogy tisztazzuk. Nekem is udvarol ferfi, vezeto, sot tvben is szerepel. Sportol, muvelt, apolt, ismeri a csajos dolgokat is, o is megfozi a spagettit miegymas. De megis egy masik pasira izgulok, egy sotet boru don huanra aki mar nem tudom hanyadik csajanal jar mert mindet megcsalja. Egyszeruen arad belole a szenvedely, ferfiassag, libido. Ha eddig nem voltak oda erted a nok, valas utan sem lesznek.
2021. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bírod, akkor változtass. A te kezedben van a döntés!
2021. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
90%

Te csak trollkodsz.


Nyilván nincs úgy, mint ahogy itt gyakorin lefestik.

2021. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
67%

Elég nagyívűek lettek a hozzászólások. XD

Akik temetik a 40-es gyerektartást fizető exférjeket,egy kissé tévedésben vannak.

Mielőtt válófélben voltunk, soha nem kezdeményeztem kapcsolatot senkivel. Nem is jöttek nőktől olyan gesztusok, hogy lehetne valami köztünk, pedig a munkahelyeimen többségben voltak a nők.

Miután elterjedt rólam, hogy válni akar az asszony, bizony elkezdtek olyanok is puhatolózni, akikről nem is gondoltam volna, hogy bejövök nekik, vagy csak sejtésem volt. Igaz, akkor még nem voltam 40, de már messze voltak a húszas éveim és nem kerestem jobban, mint az átlag.

Nőktől még nem hallottam olyat, hogy valakinek konkrétan azt mondták egy tök hétköznapi helyzetben,pl. munkahelyen, hogy dugni akarnak vele. Felszolgálóként hallottam ilyet, de ott nem volt már szomjas a hölgy :D Amikor látják, hogy van esély, akkor viszont adják a jeleket, ha egy kicsit is jól néz ki a férfi.

2021. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 A kérdező kommentje:

Engem inkább már mulattatnak az itteni hozzászólások, sőt! Meg is köszönöm a lenéző, megvető, beszólogatós kommenteket.


Annyira jó tudni hogy mennyire gyenge vagyok, nárcisztikus, senkinek nem kellek, a feleségem csak szenved mellettem stb. dolgokat! 😂


Annak is örülök hogy itt mekkora tökéletes emberek vannak, megtisztelő ebben a társadalomban élni. Húúú velem csak baj van... Húúú micsoda gonosz és rossz ember vagyok...


Sebaj, tökéletes társadalmi kórkép. A nyalóka most is jár a 80%-nak.

2021. júl. 22. 20:15
 66/109 anonim ***** válasza:
93%
Gondoltuk, hogy veled semmi baj nincs... A társadalom, a nők, a feleséged, a családod... Blabla mindenki hibás, csak éppen te nem. Ennyi idősen fel kellett volna már nőni, de mint látjuk, az neked nem jött össze. Akkor siránkozzál csak a szar életedért. Aki a gyik emberek kamu szexuális élete alapján ítéli meg a sajátját, az meg is érdemli
2021. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
100%

#65: na és akkor beadod a válókeresetet? Nem csak a szád jár?

Arra még készülj, hogy most nem saját edzőtermet, hanem teljesen új saját életet kell majd fölépítened (itt nem a pénz az elsődleges, hanem az erőfeszítést és a teljesen újjal szembesülés). Bírni fogod?

2021. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 A kérdező kommentje:

66. Próbálsz ekézni, ne erőlködj. Ha valaki ismeri az önbírálat és az alázat szót, az én vagyok. Én hibátlan lennék? Mikor mondtam ezt és hol? Az életemet meg a gyk irigy, rosszindulatű ítélőszékének meg nem fogom részletezni.


Magák a kommentek hűen tükrözik az emberek lelki és morális világát. Engem ne félts hogy még nem nőttem fel, ugyanis van olyan oldalam ami sosem fog. Ő uralja a fantáziámat. Egyébként meg veled is csak jót teszek, ugyanis így virtuálba kiélheted hogy micsoda fejlett, okos, hibátlan jellem vagy. Legalább itt. Mára ennyi, ha nem haragszol van fontosabb dolgom a valóságban.

2021. júl. 23. 18:24
 69/109 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire eleged van az életedből, a megfelelésből, gyerekből, feleségből, miért nem lépsz? Miért nem adod be holnap a bontóper iránti kérelmet? Mire vársz ezek után, amit leírtál?
2021. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
100%
Jajj dehogy adja be...Már tavaly is pont ugyanilyen siralmat leművelt itt, de akkor sem lett semmi.,, elvileg" dugott 2 nővel, aztán picsogott tovább. Ennyi volt a hatalmas énvagyokavilágkanja előadás
2021. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!