Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy ne?

Figyelt kérdés

Már régi gyk-s tag vagyok, házas, negyvenes férfi. Van gyerekem, jól élünk. Viszont minden nap elolvasom a kérdéseket, a válaszokat. Azt látom hogy a többség szuper jó kapcsolatban él, szuper jó izgalmas partnerrel, rengeteg szexszel.


Azt érzem hogy nekem is ez kell!


A feleségem már megszokott, a szex unalmas, a család menedzselése sem izgalmas. Vágyok egy új nőre, akivel naponta 3x szexelünk, akivel maga a szimpla együttlét is már maga a boldogság.


Tényleg frusztrál ez a sok odaadó, érzelmes kapcsolat, amikről itt írtok. Na meg a heti 8-10 szex. Nálunk meg van vagy havi kettő! A kérdésem nem kamu, én kész vagyok mindent eldobni ha kell! Bevallom, irígykedem rátok, minden napot pazarlásnak élek meg. Szó szerint felbssza az agyam az, hogy mások mennyire jó kapcsolatban élnek, hogy a nők mennyire idaadók a párjukért, mennyire aktívak az ágyban.


Nekem is ez kell, az ilyen élet! El sem tudnék képzelni jobbat, mint a napi szintű rendszeres szexet. A gyerek az semmi, a házam az semmi, az egész család az semmi, a pénz az semmi. Az egész egy büdös nagy nulla! Simán eldobnám egy nőért.


Ti megtennétek?



2021. júl. 22. 00:30
 51/109 A kérdező kommentje:
39. Nem a oanelben nőttem fel alkesz családban. Egy hétig velem volt a gyerek, 90%-ban én főzök, a munkám nem 8 órás, és ja, ezermester is vagyok a ház körül. Igen, a környezetem is nem normálisnak tart, a női ismerőseim sem. Én magamra vállaltam a komplett háztartást minden nyűgével együtt, a vasalást leszámítva. Rossz irányba keresgélsz, ha vmi lusta, tohonya elhízott bunkónak gondolsz. Erről szó sincs.
2021. júl. 22. 13:03
 52/109 anonim ***** válasza:
100%
#51: akkor mi akadályoz meg, hogy beadd a válókeresetet?
2021. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy tudja, mivel eddig sem ugrott rá senki, ezután nem fog. Kisemmizve meg főleg nem.


Magyarul gyáva.

2021. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
100%
Az akadályozza meg, hogy nem lenne belőle egy akkora kakas a baromfiólban, mint amilyennek itt lefesti magát. Egy tyúk ránézne, aztán azonnal el is futna előle. És a kérdező ezzel totálisan tisztàban is van. 🤭Szájhős.
2021. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
100%
elmúlt már a tavalyi önutálatod és világfájdalmad? akkor se ment a 2db szexnél több, de akkor is szájkaratéztál
2021. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 A kérdező kommentje:

40-es férfiként én már nem tudok többet tenni. Van hobbim nem is egy, nem is egyszerű témákban. Precíz, alkotó munkák. Mivel a munkám miatt nincs rendszer az életemben, így építettem egy konditermet. Mivel nem akartam lemaradni, így lett 3 diplomám. Mivel nem akartam egy büdös paraszt lenni, már az elejétől kivettem a részem minden munkából. Mivel nem akartam egy egoista bunkó lenni, ezért udvaroltam, meglepetéseket szerveztem. Ismerem a borotvát, a hajam 2 heti rendszerességgel van vágva. Nem zabálok össze minden szrt, így nem vagyok elhízva. Olvasok a mai napig rengeteg témában, nem vagyok egy unalmas fadarab.


Minden nagyképűség nélkül, én az átlag férfiaknál 100x többet teszek le otthon, a semmiért. A női ismerőseim irigykednek a feleségemre, azt mondják hogy tized ennyiért is körbeugrálnának a nők.


A problémám az, hogy extrém sok energiát fektettem ebbe az egészbe. Ez nem olyan hogy nem szexelsz helló van.


Ja, én is látom az online társkeresőkön mi van, milyen hapsikhoz vannak szokva a nők. Pont ezért is zavar az, hogy az ilyen nyomik közé sorolnak.


Itt is az megy, hogy a baxogatás felpontozást ért, a kulturált, építő jellegű válaszok meg le vannak pontozva. Mintha egyen emberek lennénk, egyen tulajdonságokkal, múlttal, szellemi, mentális és érzelmi szinttel. Ha a te apád egy alkesz szrdarab volt, anyád meg kinyalta a sggét, akkor máris nem egyezik a liga.


Érdekes, a szex hiánya egy házasságba mindig a férfi miatt van? Jajj, nem elég vonzó... Nem férfias, lusta, bunkó, rossz az ágyban! Tehát a nők szexualitása kizárólag a férfin múlik.


Hát én ezt a marhaságot elhittem 20 évesen, és 20 évet áldoztam arra, hogy minél jobban kicsiszolódjak. Ekkor szereztem a diplomáim, ekkor jezdtem el foglalkozni különféle témákkal, táplálkozással, spottal. Tanfolyamokat végeztem, másod állásokat vállaltam, szakmákat tanultam. Megtanultam főzni, ott is elvégeztem egy okj-s tanfolyamot. Tantra, keleti kultúrák, szexualitás, önismereti tréningek. Pénzügyi diploma, + rengeteg tréning. Nem is részletezem. Valójában semmi eredménye nem lett, csak én lettem magasabban képzett. Egyébként a feleségem sosem panaszkodott rám, igazából oka sem volt rá, sőt.


Igen, kívülről ez tényleg egy vicc kategória. Kívülről egy minta családnak tűnünk.

2021. júl. 22. 13:30
 57/109 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus kapuzárási pánikkal küzdő fiú. Nem férfi, fiú.

Egyébként Te elégedtél meg a feleségeddel, te kérted meg a kezét, és akkor még nem volt semmi probléma. Érdekes. Szóval ne őt hibáztasd, hanem csak is magadat, mert miattad elpazarolta a fél életét. Ha így vélekedsz a vele való kapcsolatról és a gyermekeidről, akkor pedig marha gyorsan hagyd ott őket, jobb lesz nekik egy nárcisztikus hisztis kisfiú nélkül, aki nem mellesleg még apának sem jó.

2021. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 anonim ***** válasza:
26%
Keress egy fiatalabb feszes testű szeretőt, vagy prosti.
2021. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
93%

"A női ismerőseim irigykednek a feleségemre"

Elolvasnák a kérdésedet, akkor már nem valószínű, hogy irigyelnék. 🤣

Valóban élnek olyan típusú nők, mint a feleséged, de azért lássuk be, a többségükért, ismervén az aszexualitásukat, nem igen kapkodnak feleségül venni. Max. egy ugyanolyan aszexuális férfinek. Ezúttal a kivétel erősíti a szabályt, de minek? Azért, hogy élvezettel kipofázd a gyakorin azt, amivel nagyon is tisztában voltál már a kezdetektől. A lényeg, hogy a feleséged csak hozta azt, amit tudtál te is, te meg csak színészkedtél mindenki előtt évtizedekig. És most, hogy vénülsz, megsértődsz a régi elbszott döntéseden, és a feleségedet okolod azért, mert önszántadból elvetted, a gyerekeidet is ócsárolod, holott vastagon benne voltál a létrejöttükben. Megérdemled.

2021. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
20%

Dobj el mindent

Jobban jarsz egy uj novel s a familia is nelkuled

2021. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!