Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy ne?

Figyelt kérdés

Már régi gyk-s tag vagyok, házas, negyvenes férfi. Van gyerekem, jól élünk. Viszont minden nap elolvasom a kérdéseket, a válaszokat. Azt látom hogy a többség szuper jó kapcsolatban él, szuper jó izgalmas partnerrel, rengeteg szexszel.


Azt érzem hogy nekem is ez kell!


A feleségem már megszokott, a szex unalmas, a család menedzselése sem izgalmas. Vágyok egy új nőre, akivel naponta 3x szexelünk, akivel maga a szimpla együttlét is már maga a boldogság.


Tényleg frusztrál ez a sok odaadó, érzelmes kapcsolat, amikről itt írtok. Na meg a heti 8-10 szex. Nálunk meg van vagy havi kettő! A kérdésem nem kamu, én kész vagyok mindent eldobni ha kell! Bevallom, irígykedem rátok, minden napot pazarlásnak élek meg. Szó szerint felbssza az agyam az, hogy mások mennyire jó kapcsolatban élnek, hogy a nők mennyire idaadók a párjukért, mennyire aktívak az ágyban.


Nekem is ez kell, az ilyen élet! El sem tudnék képzelni jobbat, mint a napi szintű rendszeres szexet. A gyerek az semmi, a házam az semmi, az egész család az semmi, a pénz az semmi. Az egész egy büdös nagy nulla! Simán eldobnám egy nőért.


Ti megtennétek?



2021. júl. 22. 00:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:
4%
Tarts szeretőt, most ezért nem kell elválni. Az új nő is csak a pénzedért fog szeretni. Megélni ezek közül semmit nem fogsz tudni, de a jó szex még összejöhet.
2021. júl. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
81%

En most akent a szemelykent szolalok fel, akit elhagyott az apja, csak azert, hogy nok utan futkosson:

En szivbol kivanom, hogy az ilyen "emberek", mint te, orokre boldogtalanok maradjanak, es remelem, hogy egyszer szukseged lesz a gyerekedre (aki nem mellesleg nem kerte, hogy megszulessen) es majd o is ott hagy teged a fenebe. :)

2021. júl. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, hogy troll vagy-e, de amit a 17.ben leírtál, mint ha rólam szólna. Régi motoros vagyok én is a gyk-n, de én olvastam sok bejegyzést az ilyen porospicshájú asszonykákról is, mert vannak sokan sajnos.

Egy haverom meló közben mindig a csajokat figyelgette, csorgatta a nyálát. Ha elment egy nő, mondogatta hogy milyen jó segge van,így-úgy megtolnám, satöbbi. Panaszkodott, hogy unja a feleségét, két gyerekkel se nagyon tudja elfoglalni magát, jó lenne felszedni valakit.

Ez a gyerek egyszer eljött hozzám egy melót megcsinálni, elkísérte a felesége. Nem kirívóan szép, de csinos volt a nő. De ahogy az a nő nézett rá 10 év házasság után, mikor bementem kávét csinálni, rendesen átkarolta, bújt hozzá. Elfogott a sárga irigység. Az én feleségem ilyet évek óta nem csinált, csak az ugatás ment neki. Ez a barom meg csorgatja a nyálát minden segg után. Meg is mondtam neki, hogy a helyében krvára megbecsülném magam, nem stírölnék, ha ilyen feleségem lenne.

Mi el is váltunk mostanra, és ha nem troll vagy akkor neked sincs más lehetőséged, mert az ilyen aszex nők egyszerűen nem fogják fel, hogy mit tesznek a másikkal. Te is azért lehetsz begőzölve, mert a minimumot se kapod az ágyban valószínűleg. Ez majd leereszt idővel.

2021. júl. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
83%
Tévedsz, én nem azt írtam, hogy troll vagy, hanem azt, hogy REMÉLEM, hogy az vagy, mégpedig a gyereked miatt, akit egy punci miatt simán lexarnál. Na ezért vagy egy aljas féreg. Faxomért csináltál gyereket, ha ennyire nem érdekel? Tisztában vagy vele, hogy egy életet hoztál létre? Hogy azon fog gondolkozni, vajon apa miért fosik a fejemre nagy ívben? Az ilyeneket, mint te, alapból kasztráltatnám.
2021. júl. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 anonim ***** válasza:
93%
Mi tart vissza attól hogy elválj?
2021. júl. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 anonim ***** válasza:
16%
remélem az is olvastad itt a gyk-n, hogy a férfiak már nincsenek olyan helyzetben, hogy válogassanak a nők közül. A végén még egyedül maradsz. Tarts szeretőt.
2021. júl. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már megint ekkora a baj?


(A kérdező régi gyk-s, emlékszem a tavalyi hasonló kérdésére. Nos, semmivel sem jutott előrébb).

2021. júl. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyire nem megy, nem siránkozni kellene, hanem elválni, aztán akkor keresgélhetsz szexmániás pichákat. Ha valamit nem lehet megjavítani, és te tényleg akartad, tettél érte, akkor ki kell lépni aztán kész.


(Bár némely részt olvasva, nálam is beindult a vészcsengő, hogy csak trollkodás az egész)

2021. júl. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 anonim ***** válasza:
56%

Én nem gondolom, hogy lesz@rná a gyerekét is. Szerintem csak nagyon be van már gőzölve, és dühében vagdalkozik. Elvált szülőként is lehet a gyereket nevelni, és egy normális új pár nem is várná el, hogy hátat fordítson a gyereknek. Sőt, megkönnyítené azzal, hogy ő is nyitott.

Kérdező, szerintem sürgősen kezdd el kidolgozni a válásod részleteit, nem kell ehhez rögtön új nő. Majd lesz később biztos.

2021. júl. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
66%
sok a hülye
2021. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!