Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy ne?

Figyelt kérdés

Már régi gyk-s tag vagyok, házas, negyvenes férfi. Van gyerekem, jól élünk. Viszont minden nap elolvasom a kérdéseket, a válaszokat. Azt látom hogy a többség szuper jó kapcsolatban él, szuper jó izgalmas partnerrel, rengeteg szexszel.


Azt érzem hogy nekem is ez kell!


A feleségem már megszokott, a szex unalmas, a család menedzselése sem izgalmas. Vágyok egy új nőre, akivel naponta 3x szexelünk, akivel maga a szimpla együttlét is már maga a boldogság.


Tényleg frusztrál ez a sok odaadó, érzelmes kapcsolat, amikről itt írtok. Na meg a heti 8-10 szex. Nálunk meg van vagy havi kettő! A kérdésem nem kamu, én kész vagyok mindent eldobni ha kell! Bevallom, irígykedem rátok, minden napot pazarlásnak élek meg. Szó szerint felbssza az agyam az, hogy mások mennyire jó kapcsolatban élnek, hogy a nők mennyire idaadók a párjukért, mennyire aktívak az ágyban.


Nekem is ez kell, az ilyen élet! El sem tudnék képzelni jobbat, mint a napi szintű rendszeres szexet. A gyerek az semmi, a házam az semmi, az egész család az semmi, a pénz az semmi. Az egész egy büdös nagy nulla! Simán eldobnám egy nőért.


Ti megtennétek?



2021. júl. 22. 00:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 A kérdező kommentje:

7. Hidd el, én is ezt csinálom már nagyon régen! Bele untam. Nem vagyok troll, írj rám privátot ha nem hiszel nekem. Szerinted éjjel kettőkor miért vagyok fel? Azért hogy trollkodjak? Nem, hanem azért, mert az idegességtől nem tudok aludni. Folyton az jár az eszembe, hogy másoknak miért jobb? A hàzasságom problémás részét nem lehet megjavítani, semmivel, sehogy sem. Sokáig elfogadtam, bele kényszerítettem magam, de mára elegem lett belőle.


Kerül amibe kerül, még ha egy év után fel is akasztanak, akkor is kell egy nő, akivel kölcsönösen kiéljük magunkból a testi és lelki vágyat. Ha ezért mindent és mindenkit tűzre kell dobnom hát legyen. Ha a családom kitagad, hát legyen. Szabad akarok lenni hogy megéljem önmagam. A család csak béklyó, lehúz a mélybe. Nem erőt és és feltölt.


A gyk embereinek a legfőbb problémája, hogy csak hetente 5x van szex, a pasi nem udvarol, a pasi figyelmetlen. Na majd nálam mindenből repetát kap a leendő új párom. Rájöttem hogy egy feleség nem érték, a család nem érték. Ezek csak azért vannak, mert én elvettem, létrehoztam, menedzseltem. Ez így semmi, értéktelen a számomra, nem tesz hozzá az élemhez semmit sem.

2021. júl. 22. 02:02
 12/109 anonim ***** válasza:
94%
Mostmár tuti troll vagy, abból is a xarabbik 😂
2021. júl. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 A kérdező kommentje:

A feleségem a két kezét teheti össze értem, a lábam nyomát is megcsókolhatja. Nem ő, hanem én hoztam áldozatot végig, ő csak éli az életét. Majd amikor ezek után a te képedhez vágnának hogy sorry, engem zavar a szex, sorry engem nem érdekelnek az érzelmek, sorry én bennem nincsennek meg a női jellemvonások, sorry én nem fogok utánad érdeklődni, akkor megnézném az arcod. Meg amikor azt kapod, hogy 8-óra után már álmos, az ágy alvásra való, akkor mit tennél? Ezek csak nüanszok voltak a repertoárból.


Trollkodás? Nagy tévedés, ez valóság! Tudom hogy hihetetlen, akár csak az életem, de ez a valóság!

2021. júl. 22. 02:10
 14/109 A kérdező kommentje:
12. Nyugodtan rám írhatsz, egy regényre való sztorit mesélhetek. Nem tartok semmitől, akár még személyesen is találkozhatsz velem, a telefonomon megmutathatom a családom, bemutatkozhatunk egymásnak csak mint az ember az embernek. Rajtam nem múlik. Azt is unom már, hogy ha erről írok, trollkodásnak veszik. Tudom hogy teljesen szembemegy a józan ésszel, de ez van!
2021. júl. 22. 02:15
 15/109 anonim ***** válasza:
100%
De minek vetted el ezt a nőt, kérdező? Egyáltalán minek alapítottál családot?
2021. júl. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
4%
Ne, keress egy szeretőt, fiatal kis tejes húsút!
2021. júl. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 A kérdező kommentje:

15. Mert azt hittem hogy ez az élet rendje. Bonyolult kérdés. Családi minta nálunk az áldozat hozatal másokért. Az is az, hogy az önön érdekeinket, vágyainkat tegyük félre másokért. Engem a szüleim sosem védtek ki a szomszédtól, az iskolában, az utcán. Mindig az idegeneknek volt igaza, mindig engem hoztak ki hibásnak. Az apám teljesen az anyám irányítása alatt állt, anyám meg azt hitte, ha jó bárkivel, akkor szeretni fogják ezért. Sosem a saját életünk volt fontos, hanem az, hogy mások mit gondolnak rólunk.


Én elvettem egy nőt, és nem érdekelt hogy nekem nem jó. Ő asszex, de nem érdekelt, azt hittem kemény munkával győzni fogok. Nem érdekelt semmi, én ahhoz voltam szokva, hogy a saját érzéseim nem számítanak. Nincs szex? Sebaj, majd lesz a jövő hónapban, ha belehúzok a munkába.



Nos, anyagilag magasan az átlag felett élünk, a munka morálom, a pénzügyi elkötelezettségem, a fegyelmem olyan mint a japánoké. Ezért is lettem sikeres. Viszont mára már rájöttem, hogy az aki ténylegesen vagyok, az sokkal lazább, humorosabb, érzelmesebb, bevállalósabb mint akit megismertek bennem. Sokkal többet akarok mint ami körbevesz. A feleségem a nők komplett ellentéte! Nem szeret beszélgetni, nem költekezik, utálja a szexet, nem bújik, nem érzelmes, hideg, rideg. Ő meg olyan családból származik, ahol csak az egyén számít, soha senkiért a kis újjukat sem mozdítják. Én sokszor mondtam a feleségemnek hogy mit szeretnék, ő meg azt mondta mindig hogy ő meg nem. Ennyi. Én könyörögtem neki azért, hogy legyen már előjáték... Neki... Persze minek, haladjak már.


Elegem van az egész eddigi életemből!

2021. júl. 22. 02:52
 18/109 anonim ***** válasza:
95%

14-es Az megy szembe a józan ésszel, hogy te itt ideális kapcsolatokról, mindenkit kielégítő vágyakról, végtelen szexről olvastál többségében, akkor valami nagyon rossz fordítást olvasol. Mindenki, aki ide ír nyűglődik valamilyen aspektusból.

Szar a házasságod van ilyen, az új nővel is eljuthatsz idáig, csak akkor évi 2 szex lesz esetleg, ha telnek az évek..

Ha meg a gyerekedet eldobnád szexért, akkor köpd szembe magad!

2021. júl. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
100%
Ezért csak magadat hibáztathatod, gondolom nem ők választották életed párját. Ha nálatok ilyen családi minta van, akkor most miért szenvedsz, akkor kellett volna, amikor már az elején tudtad, hogy ez neked rossz?! És nem így döntöttél volna..
2021. júl. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
100%
#17: válj el.
2021. júl. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!