Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy ne?

Figyelt kérdés

Már régi gyk-s tag vagyok, házas, negyvenes férfi. Van gyerekem, jól élünk. Viszont minden nap elolvasom a kérdéseket, a válaszokat. Azt látom hogy a többség szuper jó kapcsolatban él, szuper jó izgalmas partnerrel, rengeteg szexszel.


Azt érzem hogy nekem is ez kell!


A feleségem már megszokott, a szex unalmas, a család menedzselése sem izgalmas. Vágyok egy új nőre, akivel naponta 3x szexelünk, akivel maga a szimpla együttlét is már maga a boldogság.


Tényleg frusztrál ez a sok odaadó, érzelmes kapcsolat, amikről itt írtok. Na meg a heti 8-10 szex. Nálunk meg van vagy havi kettő! A kérdésem nem kamu, én kész vagyok mindent eldobni ha kell! Bevallom, irígykedem rátok, minden napot pazarlásnak élek meg. Szó szerint felbssza az agyam az, hogy mások mennyire jó kapcsolatban élnek, hogy a nők mennyire idaadók a párjukért, mennyire aktívak az ágyban.


Nekem is ez kell, az ilyen élet! El sem tudnék képzelni jobbat, mint a napi szintű rendszeres szexet. A gyerek az semmi, a házam az semmi, az egész család az semmi, a pénz az semmi. Az egész egy büdös nagy nulla! Simán eldobnám egy nőért.


Ti megtennétek?



2021. júl. 22. 00:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
81%

Valj el, legalább a feleséged találhat egy normális pasit.

Te meg kezeltesd a kapuzarasi panikod.

2021. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
88%

Hát apukám, te tényleg egy címeres ökör vagy. Elvesz egy frigid nőt, aztán meg csodálkozik, sőt megsértődik, hogy nem lesz belőle vadmacska az ágyban. Valaki segít neked, hogy ekkora idióta legyél?

És nem, nem kell az ócska kifogás, hogy milyen családban nevelkedtél, mit láttál otthon is. Volt rá lehetőséged, időd bőven, hogy használd az agyadat is a felnőtté válásod után, hogy nem muszáj a családi hagyományokat követned, hanem te másképpen akarsz élni majd. De úgy látszik agyad az nincs csak egy nagy fehér massza a helyén, ami csak dísznek van ott. Gratulálok. Nem vagy egy főnyeremény, szóval meg is értem miért is frigid a feleséged melletted. Semmi, de tényleg semmi izgató nincs benned.

2021. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
10%

Akik itt leszólogatják a "trollt", még nem éltek együtt frigid feleséggel. Gyakran a külvilág felé semmi nem látszik, példás családanyák, szorgoskodnak a munkahelyen, jólfésültek a gyerekek, minden tökély. Otthon meg ha jön az este, fáradtak, fejük fáj, tanulnak, elmélyednek egy filmben, és elnyújtják az esti programot, csak ne kelljen a párjukkal szeretkezni. Néha, amikor a hormonok beindulnak, engedik magukat, de hamar túl akarnak esni az aktuson. A többi napon semmi szex.

A frigid nő ritkán igényli a dugást. Ahogy gyereket szül, egyre rosszabb lesz, mindenféle feladatokat, célokat, terveket szövöget, de az intimitásra nincs igény. Onnantól ha a férj nem elég akaratos, zéró szex következik.

Tökéletesen elvannak a kifűtött házban, szépen csinosítgatják az udvart, hobbikat űznek, de a férjnek nincs pina.Ha a férfi rendesen kiveszi a részét a házimunkából, akkor se.

Sajnálom ezt a pasit, ha csakugyan nem troll. Ezek nem szép dolgok, amiket a családról, gyerekről ír. Ha a felesége hetente egyszer-kétszer normálisan lecummantaná, nem lenne ennyire felszívva meg nem ábrándozna fenomenális numerákról, amiket ide irkálnak a kiskölykök.

2021. júl. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg aki ilyet le tud írni hogy neki a gyerek az semmi az nem csak felszivta magát hanem úgy is gondolja.
2021. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
19%

32.:

Ez nem úgy szokott lenni, hogy az együtt járás alatt már látszik a nőn, hogy frigid. A nők nagyon rafkósak, az első időben még ott az újdonság varázsa, meg igyekszik megfelelni, készséges az ágyban. Az első házasságomban az esküvőig volt jó és rendszeres a szex. Utána egy éven belül kezdett csökkenni az igénye. Mindig talált kifogást, én meg megértő ember vagyok. A gyerek születése után már csak hosszas könyörgésre, megalázó módon voltunk együtt.

Nem mindenki ismeri ki a párját elsőre, pláne, ha szerelmes.

2021. júl. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Egy veterán gyk-s tudja, hogy a kalcsolatok nagyon nagy százaléka rossz és marhára más jön le.
2021. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
95%

#35

Olvasd már el a kérdező által írottakat. Tudta, amikor elvette az asszonyt, hogy nem érdekli a szex. Ennek ellenére mégis elvette, most meg megvan sértődve, hogy nem lett belőle ri.banc az ágyban. Mitől is lett volna, ha eleve nem olyan típus? Tehát szó sincs arról, hogy a felesége színészkedett volna.

2021. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem azért vette el az asszonyt, mert szerelmes lett volna belé, csak az elvárásoknak akart megfelelni a kérdező.
2021. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és a "frigid feleség" csak úgy jókedvében nem kívánja a szexet. Apucit azért megkérdezném, hogy mennyit segít a gyerek(ek) és a háztartás körül, hogy anyu ne legyen "frigid". Tudom, ilyenkor jön a duma, hogy "dehát ő dolgozik", jaj szegény, mondjuk ül 8 órát az irodában, hazamegy, a vacsit persze rakja elé az'asszony, mert hát minek tartja, aztán bedobja magát a kanapéra és gépezik/tv-zik. Közben anyu eltakarítja a romokat, fürdet, altat, de utána azért legyen egy szexgép az ágyban...ahha.
2021. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem válj el, aztán üzekedj mindenféle jött-ment szexéhes pcsával. Ezt már régen elkezdhetted volna, ha nem vagy ekkora barom.

Most komolyan így beszopni, hogy itt mindenki mekkora szexcsatákat vív otthon 10-25 év házasság után is? Hát, a buta szó nem elég kifejező rádnézve. Itt a többség nem az igazságot írja le, mert túl fájdalmas lenne az egójának szembenézni a valósággal.

2021. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!