Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van élet a válás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jupsz kérdése:

Van élet a válás után?

Figyelt kérdés

1,5 éve külön élek a férjemtől, válás azóta is folyamatban. 3 kicsi gyereket nevelek egyedül, és köszönjük jól megvagyunk :). Annyi csak a bajom, hogy valahogy elkoptak az emberek mellőlem. A barátok családosak, a családnak is megvan a maga élete. Egyedül maradtam, szinte teljesen. Létezik, hogy egyszer majd szépen minden rendbe jön? Hol szerezhetnék barátokat 34 évesen? Találhatok én még őszinte, igaz szerelmet? Én mindig olyan pozitív vagyok, de ezen a hétvégén totál kiakadtam. Hol kezdjem rendbetenni az életem?

Légyszi, tényleg csak azok írjanak, akik segíteni szeretnének...:)


2013. ápr. 6. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
58%
A szerelem egy másik ember szivében van. Nincs meghatározható földrajzi helye.
2013. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Ezt ide szeretted volna kedves 1.?
2013. ápr. 6. 19:45
 3/66 anonim ***** válasza:
42%
halál után is van élet, akkor a válás után miért ne lenne?
2013. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
15%

Az igényeidet biztosan le kell adni, 3 gyerekkel lángoló szerelmet nem kapsz már. A filmekben a milliomosnő biztos talál egy csinos függetlenidegent, de szállj le a földre.

Az egyedülálló anyák jó esetben csak a munkaképes impotensek között kresgélhetnek, és akkor még örülhetsz neki, hogy nem alkoholista.

Saját tapasztalat én is egyedül maradtam ugyan csak egy gyerekkel, van társam, de ez már nem ugyanaz amit fiatalon éreztem és kaptam. Ez a szamár a ló helyett.

2013. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Életre gondoltam, nem vegetálásra!!!

Ez most komoly? : "Az egyedülálló anyák jó esetben csak a munkaképes impotensek között kresgélhetnek, és akkor még örülhetsz neki, hogy nem alkoholista."

2013. ápr. 6. 20:03
 6/66 anonim ***** válasza:

Nehéz, amikor a gyerekeid még kicsik, de ne úgy állj hozzá, mint a harmadik válaszadó. A szerelem többnyire attól függ, összefutsz-e egy aktuálissal. Ez munkahelyen, iskolában, óvodában (a többi szülővel), lakógyűlésen, ilyesmi helyeken valószínű, de vannak, akik a neten találnak párt, vagy a közértben. Az egész tényleg a hozzáálláson múlik, és fontos, hogy csak azt fogadd el, amire igényed van. Szerintem nem egy munkaképes impotensre van igényed...


A barátom anyja például folyamatosan jár valakivel, mert úgy áll hozzá, és ragadnak rá a barátommal egykorú pasik (:/), neki pedig nincsen igénye egyidős vagy idősebb férfira. Pedig elmúlt negyven, túlsúlyos, és van egy bibircsók az arcán.

Biztos vagyok benne, hogy egyszer szépen minden rendbe jön:).

2013. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
4es ezt tudná meg a párod!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
11%

4/6

vagyok

sajnos komoly

de ha te találsz mást, akkor kérlek majd írjál

A barátok családosok lekopnak mivel féltik a nők a férjeiket!

Valóban a gyerekekre sok idő elmegy, de ez csak ürügy, alapvetően az elvált és özvegy kilóg ismét a sorból ugyanúgy ahogyan a singli és a gyermektelen is.

Ha lesz pasid akkor újra kezdenek keresni, szintén saját tapasztalat!

Sajnos ilyen kegyetlenek az emberbarátok.

2013. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
tudja hogy impotens, mégis mit gondolsz? hogy nem?
2013. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Hát ez egyáltalán nem hangzik jól :(

Pedig én valahogy hittem a tündérmesében...

2013. ápr. 6. 20:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!