Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van élet a válás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jupsz kérdése:

Van élet a válás után?

Figyelt kérdés

1,5 éve külön élek a férjemtől, válás azóta is folyamatban. 3 kicsi gyereket nevelek egyedül, és köszönjük jól megvagyunk :). Annyi csak a bajom, hogy valahogy elkoptak az emberek mellőlem. A barátok családosak, a családnak is megvan a maga élete. Egyedül maradtam, szinte teljesen. Létezik, hogy egyszer majd szépen minden rendbe jön? Hol szerezhetnék barátokat 34 évesen? Találhatok én még őszinte, igaz szerelmet? Én mindig olyan pozitív vagyok, de ezen a hétvégén totál kiakadtam. Hol kezdjem rendbetenni az életem?

Légyszi, tényleg csak azok írjanak, akik segíteni szeretnének...:)


2013. ápr. 6. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim válasza:
72%
Én nem segíteni szeretnék, csak irigykedem, hogy három gyerekkel ezt végig tudtad csinálni! És főleg, hogy még reménykedsz! Nekem csak egy gyerek van, válni félek, és már utálom a férfiakat! Nagyon drukkolok neked!!!
2013. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim válasza:
58%
Mostanra végigolvastam a kommenteket! Hűha!!!:)
2013. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
Ha a válaszadók 10%-a férfi, az csoda.
2013. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
100%
Megy a nyavajgás, megy a nyavajgás, nagyon nyavajognak nagyon nyavalyognak de nagyon.
2013. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 wiWell ***** válasza:
93%
Az én kolléganom 37 éves, csak egy gyereke van, és nagyon rossz osszeférhetetlen természete. Most júliusban házasodnak ossze a barátjával akit kb. másfél éve ismer. A pasi jól néz ki, nem iszik, nem veri ot, viszont a potenciájáról sajnos nem tudok nyilatkozni. Szóval vannak pozitív példák is.
2013. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
82%

Ismerek olyat, aki 4 gyerekkel is simán talált párt. Az ok egyszerű: energikus, vidám, életteli nő. Ezek a tulajdonságok számítanak leginkább, minden más sokadlagos kérdés.


Ahogy elutasíthat egy pasi azért, mert dohányzol, túl alacsony/magas vagy, elutasíthat a gyerekek miatt is. De ez így van rendjén, kinek a pap, kinek a papné.

Csak nem ebből kell kiindulni, ugyanis ez a "piac" egy kis szelete. Emellett rengeteg olyan férfi van, akinél másodlagos, hogy hány gyerek van.


A férjem válás után sokat randizott (végül én lettem a szerencsés). Nála se volt szempont a gyerekszám. Akivel nem ment, ott a hölgy személyiségében volt valami probléma.

Mesélte, hogy nála a gyerek nem volt kizáró ok, neki is van, szereti is őket, teljesen másodlagos volt. De amikor az első randin szívszaggató panaszáradatot hallgatott végig az anyaság rögös útjairól, akkor elbúcsúzott. Nem a gyerekek miatt, hanem a hozzáállás miatt.

Egy évig volt egy kétgyerekes anyukával, a kapcsolat a gyerekektől teljesen független okból futott zátonyra.


Életszemlélet kérdése mindkét fél részéről. Ahogy látom, a mostani átmeneti megzuhanásodtól eltekintve, pozitív személyiség vagy, úgyhogy nem féltelek, amint lecsengett a válás utáni gyászidőszak, szerintem elég gyorsan partnerre fogsz találni.

2013. ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! Utolsó, a lényeget nagyon szépen megfogalmaztad. Én is voltam olyan pasival randizni, akinek nem volt gyereke, és bármit megadott volna, hogy legyen, akár ilyen módon.De olyan rettenetes kétségbeesés uralkodott el rajta, annyira kapaszkodott volna, hogy én menekültem el. Én szerencsésnek mondom magam. Nem élek már abban a rossz házasságban, mint amiben éltem, lehetőségem van nevelni 3 csodás gyereket. Van lakásunk, autónk, nem szűkölködünk. Szépen megvagyunk, beállt az életünk ritmusa, tehát most már csak a tortáról a hab hiányzik:) Remélem nem kell sokat várni rá :)
2013. ápr. 7. 08:22
 48/66 anonim ***** válasza:
23%
Ja, gazdag nő? Az más!
2013. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:

36 évesen 2 gyerekkel kezdtem új életet

találtam egy másik pasit lett közös gyerek is

ha nehezen de sikerült


szal sok sikert

2013. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Gazdag nő, az rám vonatkozik? :) Nem, egyáltalán nem gazdag, csak átlag. Na de ugye, ahogy én nem várom el senkitől, hogy eltartson, én sem tartok el senkit! Tudom ezzel újabb férfi"csoportot" zártam ki, a már sokat emlegetett impotensek,alkoholisták, agresszívek mellett. Ez van :)
2013. ápr. 7. 08:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!