Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van élet a válás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jupsz kérdése:

Van élet a válás után?

Figyelt kérdés

1,5 éve külön élek a férjemtől, válás azóta is folyamatban. 3 kicsi gyereket nevelek egyedül, és köszönjük jól megvagyunk :). Annyi csak a bajom, hogy valahogy elkoptak az emberek mellőlem. A barátok családosak, a családnak is megvan a maga élete. Egyedül maradtam, szinte teljesen. Létezik, hogy egyszer majd szépen minden rendbe jön? Hol szerezhetnék barátokat 34 évesen? Találhatok én még őszinte, igaz szerelmet? Én mindig olyan pozitív vagyok, de ezen a hétvégén totál kiakadtam. Hol kezdjem rendbetenni az életem?

Légyszi, tényleg csak azok írjanak, akik segíteni szeretnének...:)


2013. ápr. 6. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

És aki nem szexet akar, az keres egy munkaképes impotenst^^

Na hagyjuk már.

2013. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Ahjj Ez a sok rosszindulatú ember. Ne foglalkozz velük!! Hidd el nekem, van lehetőséged még a nagy szerelemre!Ott talál rád ahol nem is gondolnád. Az hogy van 3 gyerkőc nem mindenkinél kizáró ok. Sok sikert neked:)
2013. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Szeretnélek megnyugtatni! Idén leszek 40 éves,20 év szörnyű házasság után,2 nagy gyerekkel váltam(évekig!!!).A szétköltözést követő második hónapban rám talált a nagy szerelem :) Másfél éve vagyunk együtt,a gyerekeimet imádja,neveli,engem a tenyerén hordoz,kisbabán "dolgozunk" és az esküvőt tervezzük! Semmi nincs veszve,aki pedig elkopott mellőled,nem is volt igazán melletted! Több barátom van,mint valaha,csak nyitottság és (sajnos) szabad idő kérdése! Ne add fel! Sok boldogságot Neked is!

2013. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Hozzászóló,


köszönöm szépen a bíztatást, és sok boldogságot nektek :)!

2013. ápr. 16. 20:11
 65/66 anonim válasza:
Köszönjük szépen! :)
2013. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Azt megkérdezhetem, hogy mi a helyzet most veled? Sikerült párt találni? Boldog vagy? Jelenleg velem is ez a helyzet, csak 1 gyerekkel..

2023. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!