Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van élet a válás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jupsz kérdése:

Van élet a válás után?

Figyelt kérdés

1,5 éve külön élek a férjemtől, válás azóta is folyamatban. 3 kicsi gyereket nevelek egyedül, és köszönjük jól megvagyunk :). Annyi csak a bajom, hogy valahogy elkoptak az emberek mellőlem. A barátok családosak, a családnak is megvan a maga élete. Egyedül maradtam, szinte teljesen. Létezik, hogy egyszer majd szépen minden rendbe jön? Hol szerezhetnék barátokat 34 évesen? Találhatok én még őszinte, igaz szerelmet? Én mindig olyan pozitív vagyok, de ezen a hétvégén totál kiakadtam. Hol kezdjem rendbetenni az életem?

Légyszi, tényleg csak azok írjanak, akik segíteni szeretnének...:)


2013. ápr. 6. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Sajnos jelenleg messze nem az az átlag amit leirtál.
2013. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

akinek van autója meg háza az gazdag??

azta, ez 2013ban magyarország???

sztem az egy tök átlag dolog...

2013. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Igen 2013 Magyaroszágában ez gazdag. SZámold meg hány család van és hany él ebből ugy ahogy a kérdező leirta s ki fog derülni hol van az átlag.
2013. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül ez lenne a normális. Ez kéne, hogy legyen a normális.

Nem irigykedem, biztos vagyok benne, hogy a kérdező megdolgozik azért a pénzért. Az egy másik dolog, hogy mások is pénzért dolgoznak, csak senki nem hajlandó megfizetni őket.


Eszembe jutott a párom apjának az esete. Ő 30 évesen vált ki a házasságból, ahol egy gyerek volt, a barátom. Sokat csajozott utána, és idővel lett is egy nője, a kapcsolat 2-3 évig tartott. A párom apja nagyon jól viselte az új barátnője egyébként elviselhetetlen természetű, hisztis lányát, a válóok az volt, hogy a nő nem volt hajlandó elviselni a férfi fiát, aki akkoriban egy szerencsétlen, elanyátlanodott 12-14 éves srác volt. Szal a pasas otthagyta a nőt, emiatt. Előfordul ez is, az is.


Azóta viszont megtalálta a boldogságot, azzal a nővel, akivel már 6 éve vannak együtt, és házasok. A nőnek nincs gyereke, azt hiszem, meddő, de erről nem beszélnek. A lényeg, hogy a barátom apja egy gyerekkel is képes volt utána megtalálni a boldogságot.

Persze, le lehet hurrogni, hogy ez nem pontosan az a szituáció, de a lényeg az, hogy bármikor bármi lehetséges.

2013. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek hogy ez lenne a normális. Politika témába nem merek belemenni mert akkor lehet végleg botrány lesz hogy nem ide tartozik.


Érdekes példa, hogy meddő nő azt választja aki készen ad neki gyereket.


Ez is egy lehetőség hogy az igények találkozzanak.


A lényeg hogy meg kell találni azt akivel az igények találkoznak és persze olyanná kell válni hogy minket is igényeljenek.

2013. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:
Azért tanulságos egy-egy ilyen oldalra írni. Ha nem is csak ezt a kérdést nézem, hanem elolvasom másokét, mindig az az érzésem, hogy azért tart ott a világ, mert ennyi rengeteg irigy ember van. A kérdésem utolsó mondata: "Légyszi, tényleg csak azok írjanak, akik segíteni szeretnének...:)" Ehhez képest a válaszadók kisebb része volt az, aki segítségként megosztotta pozitív tapasztalatait. Nekik még egyszer köszi. És voltak egész sokan, akik mindenáron a saját elcseszett életük miatt megkeseredve a dögöljön meg a szomszéd lova is elvet vallják. De ha nekik ettől most legalább pár boldog percük volt, már megírta kiírni a kérdést. Az meg, hogy valaki 3 gyerekkel nem végtelen panaszáradatba kezd, hanem nagyjából hálás azért, amije van, az meg kimondottan kiveri a biztit. Munltinál dolgozom alkalmazottként, el lehet képzelni, hogy nem épp 100 ezreket keresek. A lakásomon hitel van, a kocsim pedig nem egy BMW. Baj, hogy elégedett vagyok ezzel? Azt nem mondtam, hogy nem költök cigire, nem járok szórakozni, nem járunk nyaralni, nem veszünk márkás ruhákat. Hadd ne kelljen ezért rosszul éreznem magam. Ha az ember sajnálja magát akkor azért kap, hogy legyen elégedett azzal amilyen van. Ha meg elégedett valaki az életével, akkor egyből egy kőgazdag milliomos nő, aki inkább adná a fizetését szegényeknek
2013. ápr. 7. 14:21
 57/66 anonim ***** válasza:

#46-os vagyok.


Nézd, a válás lelki lezárásához mindenképp idő kell.

A férjemen is láttam, hogy bár a válás neki olyan volt, mint a fuldoklónak a vízfelszín, mégis 1-2 év kellett, mire feldolgozta. Önvád, kétségek, évtizedes életritmus felborulása, új életstílus kialakítása - ezek pszichés értelemben krízist jelentenek akkor is, ha az ember már menekült a házasságából.


De idővel berendezkedsz az új élethelyzetre és a párkeresés is olajozottabban fog menni. Mindenképp előnynek látom nálad, hogy nem az esetleges nehézségekre koncentrálsz és építesz magadnak korlátokat belőlük.

Sokan ezen buknak el, hogy magukat korlátozzák, kisebb kényelmetlenségeket áthidalhatatlan problémává nagyítva.


Nem vagy kétségbeesve, van perspektívád, önálló életed, nem tűnsz társfüggőnek. Ez remek kiindulási alap, minden mást csak az időre kell bízni.


Azt pedig tényként elfogadni, hogy benne van a pakliban, hogy egy-egy férfinek gond a három gyerek. Akkor nem ők lesznek a befutók, hanem a többezer lehetséges jelölt közül valaki más.

Maradjon ilyen a gondolkodásmódod, amíg egy esetleges rossz tapasztalatból nem kezdesz el általánosítani a teljes férfitársadalomra, addig neked áll a zászló.

2013. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

4-es vagyok ismét.

Nem tudom, hogy kinek van fogalomzavara nekem vagy neked.

Ha társ kell azt csak együttéléssel lehet, te azt írtad együtt élni nem akarsz senkivel. Ezt az elején le kellett volna írnod! Akarsz egy lángoló szerelmet, de élettársat, apát nem.


Én arról beszéltem, hogy nekem új apára új társra élettársra volt szükségem. És képzeld nekem is van házam kettő is és autóm is, de tökéletes hiba nélküli élettársat, aki hajlandó más gyerekét felnevelni nem találtam.


Szóval minket sem kellett eltartani!!! Amiről te írsz az csak szórakozópartner, az van sok, az elvált férfiak csak szexet akarnak. Náluk szex, nálad szerelem.

2013. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
Csak szigoruan szex! Semmi beszélgetés! Csak szex! S az is csak szigoruan kotonnal!!!
2013. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem akar összeköltözni jelenleg senkivel, az csak szexet akar? Hát lehet én értékelem máshogy a dolgokat.
2013. ápr. 7. 18:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!