Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van élet a válás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jupsz kérdése:

Van élet a válás után?

Figyelt kérdés

1,5 éve külön élek a férjemtől, válás azóta is folyamatban. 3 kicsi gyereket nevelek egyedül, és köszönjük jól megvagyunk :). Annyi csak a bajom, hogy valahogy elkoptak az emberek mellőlem. A barátok családosak, a családnak is megvan a maga élete. Egyedül maradtam, szinte teljesen. Létezik, hogy egyszer majd szépen minden rendbe jön? Hol szerezhetnék barátokat 34 évesen? Találhatok én még őszinte, igaz szerelmet? Én mindig olyan pozitív vagyok, de ezen a hétvégén totál kiakadtam. Hol kezdjem rendbetenni az életem?

Légyszi, tényleg csak azok írjanak, akik segíteni szeretnének...:)


2013. ápr. 6. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

Na jó, látom kedves 4-es nem nyugszol, míg azt nem mondom, hogy köszönöm, hogy elmondtad, hogy akkor mától kezdve fogjak egy ásót, és minden nap ássak ki egy centit a síromból, mert úgyis egyedül, magányosan, kihasználva fogom leélni az életem.

Én nem így látom, most egy kicsit megzuhantam, ennyi. Arra gondoltam biztos van olyan, aki majd elmondja a saját tapasztalatait. Te elmondtad, köszi. Sajnálom, hogy íg ykell élned.

Nos, elmesélem, hogy a 1,5 év alatt volt részem a lángoló szerelemben (egyéb okokból, nem lett belőle komoly kapcsolat) És volt olyan férfi, aki értem lángolt volna, csak én még nem álltam készen. Mind a kettő korombeli, dolgozó, nem alkoholista, és állíthatom nem impotens férfi volt.

Nekem nem családfenttartó kell, aki mellett majd eltelik az élet, eltart minket, havonta 2x meg belefér szex cserébe. Eszemben sincs ilyenben részt venni.

Szóval, mint írtam, most egy kis segítséget kérnék. POZITÍV tapasztalatokat.

2013. ápr. 6. 20:39
 22/66 anonim ***** válasza:
Esélyek mindig vannak, de 3 gyerekkel egyértelműen nehezebb lesz a dolgod. A te korosztályodban a férfiak vagy családosak, vagy megrögzött agglegények, vagy elváltak(persze gyerekkel). Ez utóbbi csoportnál lehet értelme keresgélni, persze a 3 gyerek egy elvált férfit sem fog nagyon vonzani: ott van a saját összeomlott élete amit foltozgatnia kell, nem valószínű, hogy mások gyerekeire vágyik. Hosszú lesz az út addig, amíg valaki olyat találsz, aki nem csak az ágyadba akar bekerülni.
2013. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
61%

Woah, mennyi rosszmájú, megkeseredett ember. Miért akarjátok magatoknak bebizonyítani, hogy a kérdező sem járhat jobban?


A nagymamám első férje alkoholista volt. Lett két gyerekük, utána elváltak, és nehéz idők következtek. A mamát lekötötte az, hogy saját életet építsen fel, felhúzzon egy saját házat, megtakarítson, nevelje a gyerekeit... Azután 50 évesen talált magának valakit. Egy potens, munkaképes, vidám, fiatalos, szeretetreméltó, csibész pasast, aki néhány évvel korábban megözvegyült. 10 évig éltek együtt végtelen boldogságban, sajnos a bácsi (nekem papa) nemrégen meghalt rákban.


Irigykedtek, hogy a kérdező még nem rontotta el a új-pár-találást? Remélem, nem is fogja. Rengeteg lehetőség áll előtte.

2013. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
50 évesen, amikor a gyerekek már kirepültek, de nem 3 kicsi gyerekkel. Ez a lényeg.
2013. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

Na várjunk. Miért rögeszméje mindenkinek, hogy akinek gyereke van, az csak egy nyomoronc lehet mások szemében. Mint mondtam, én olyan kapcsolatra vágyom, amiben engem, mint nőt látnak. Nem kérem senkitől, hogy anyagilag támogasson, hogy nevelje a gyerekeimet, hogy a nyakába vegyen egy családot. Azt mondják a szerelem nem függ kortól, helytől, semmitől. A jelek szerint csak gyerektől.

Hát sajnálom, hogy senkinek nincs pozitív tapasztalata. Ha nekem lesz, ígérem beszámolok. :)

2013. ápr. 6. 20:51
 26/66 anonim ***** válasza:
Krhm, na nem azért, de én több pozitív tapasztalatot is leírtam, hogy bátorítsalak. Nem mintha olyan fontos lenne, de azért zavar, hogy olyan, mintha az én hozzászólásaimat észre sem vetted volna.
2013. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igazad van, csak annyira felment most bennem a pumpa. Mindig meg tudok lepődni, mennyi a rosszindulatú ember, aki ha segíteni nem tud, akkor belerúg egy , másik emberbe. Tipikusan, ha nem rossz, legyen rossz másnak is.

Rossz így, hogy nem látja az ember, hogy kihez melyik hozzászólás tartozik, mert így, hogy kedves 4-es folyamatosan adta a pozitív élményeit, de nem látom, hogy mindet ő írta-e, olyan, mintha mindenki egy követ fújna.

Nagyon szépen köszönöm, a bátorító hozzászólásokat, az ilyenekből lehet erőt meríteni.

2013. ápr. 6. 20:58
 28/66 anonim ***** válasza:
Hogyan hagyhatná figyelmen kívül azt, hogy neked van 3 kisgyereked? A randikon leadod őket a nagyszülőknek, amíg ti elmentek mindenfelé, aztán másnap hazahozod őket? A 3 gyerek kikerülhetetlen, és ezt mindegyik férfi tudja. És nem ez a legrosszabb: a gyerekek vér szerinti apja is belép a képbe a láthatásokkal, tehát a kapcsolat köztetek a válás után sem szakad meg teljesen. Nekem nem kellene olyan nő, aki ingázik köztem és a régi családja között, mert mindig csak ebben élnénk. Ráadásul egy korodbeli férfi akarhat saját gyereket még, de a 3 mellé nem nagyon lenne értelme.
2013. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
59%

ha vki a szexen kívül többet is akarna és kinyögné h van 3 gyereke, otthagynám, mint minden férfi aki tudja mivel jár ez

jól mondja a 4es, ilyen háttérrel(de ez minden ilyen anyukának szól)nem lesz komoly kapcsolat, vagy ha lesz akkor vmi nagy kompromisszum kell majd köttetni, pl inni fog, v szerencsejátékos lesz...egyszerűen senki sem vágyik egy többgyerekes anyukára szexen kívül

megfektetni könnyű őket ahogy írták, és két csoport van akinek ez sikerül a 20évesek, és az 50-60 évesek

a korosztálybeliek, sajnos nem lesznek kapósak mert tudják mivel jár

de együttélni már nem hiszem h vki is akarni fog majd

főleg nem a 20évesek és 50-60 évesek

2013. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Rendben, meggyőztetek. További szép estét!
2013. ápr. 6. 21:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!