Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van élet a válás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jupsz kérdése:

Van élet a válás után?

Figyelt kérdés

1,5 éve külön élek a férjemtől, válás azóta is folyamatban. 3 kicsi gyereket nevelek egyedül, és köszönjük jól megvagyunk :). Annyi csak a bajom, hogy valahogy elkoptak az emberek mellőlem. A barátok családosak, a családnak is megvan a maga élete. Egyedül maradtam, szinte teljesen. Létezik, hogy egyszer majd szépen minden rendbe jön? Hol szerezhetnék barátokat 34 évesen? Találhatok én még őszinte, igaz szerelmet? Én mindig olyan pozitív vagyok, de ezen a hétvégén totál kiakadtam. Hol kezdjem rendbetenni az életem?

Légyszi, tényleg csak azok írjanak, akik segíteni szeretnének...:)


2013. ápr. 6. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
48%
neked is
2013. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:

Semmi gáz.


Azért ez hülyeség, 21-es. Ha van egy egyedülálló férfi, akinek nagyon megtetszik egy nő, akkor szerintem tökmindegy, hogy a nőnek van-e 3 gyereke, vagy nincs, megoldják. Ha a nő meg tud birkózni 3 gyerekkel egyedül, akkor ez két embernek nem lehet áthidalhatatlan probléma. Ne állítsátok már be úgy a dolgot, mintha a kérdező egy négy végtagon bénult skizofrén beteg lenne, akit pelenkázni kell.

2013. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 Bence_ ***** válasza:
46%

Problémákról beszélni okosság.

Gyengeség az amikor valaki feladja. Nem keres már tovább és elkeseredik. Mivel kiáltástalannak látja a helyzetét ezért irigy lesz.

Szerintem simán lehetsz még szerelmes. Nem gondolom, hogy ti lennétek az egyetlen pár aki harminc akárhány évesen válnak. Biztosan lesz elvált pasi is. Sőt vagy olyan akinek most kezd benőni a feje lágya.

Mekkorák a gyerekeid?

2013. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
62%

Te atya Úr Isten ! Milyen hozzászólók verődtek ide !

Ez a depressziós nő, aki állandóan az impotens férjével jön meg a 20 éves hülyegyerek... pfh....

Kérdező, nehogy már velük foglalkozz! 31 éves vagyok, 1 gyerekem van, de meg nem fordulna ilyen hülyeség a fejemben, ha egyedül maradnék, hogy olyan életet éljek, amit ezek az emberek sugallnak.

Sajnos a házasságok nagy része a mai világban válással végződik. Akkor az a rengetek ember utána csak vegetál ?!? Na ne már! Egyébként az én párom is elvált (velem egy idős, igaz gyerek nincs az előző házasságából) És egyikünknek sincs semmi problémája sem a másikkal sem a világgal! Miért ne találhatnál szerelmet?!? Egyébként a "barátok" nemcsak ilyen helyzetben tűnnek el. A szingli "barátok" meg a párra találás vagy a gyerekvállalás után hanyagolnak. Vagy ha elköltözöl. Nekem ilyen tapasztalataim voltak. Bosszantott, de nem bántam. A barát szót nem véletlen tettem idéző jelbe. Lettek új barátok. A párom társaságából, az új munkahelyemről.. innen-onnan. Neked is lesznek, ne aggódj. Csak pozitívan úgy mint eddig ! :)

2013. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
33%

Lehet hogy hülyeség, én csak azt írom amit a témával kapcsolatban érzek. Ha valaki nevelt már gyereket, az tisztában van azzal, mekkora energia kell hozzájuk. Ha ezt megszorozzuk hárommal, akkor meg lehet érteni, hogy az anyának egyszerűen nem lesz ideje egy komoly kapcsolathoz. A gyerekeket nem lehet csak úgy lepasszolni minden 3. napon, tehát a férfi vagy elvállalja a nevelésüket, vagy nem fog működni.

Akkor van esély, ha az illető férfi meddő, nem lehetnek saját gyerekei. De akkor is egyszerre 3...

Erre a legjobb szándékkal sem tudok biztatót írni.

2013. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
Kedves "csak megfektetni vagy jó, nekem gyerekes anya nem kell" hozzászólok
2013. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

Egyébként, nyilván párt lehet találni, szexpartnerről nem is beszélve. Csak itt tényleg a szerelmen volt a hangsúly. Én most simán élvezem az életet, hogy a magam ura vagyok, nem nagyon vágynék egy összebútorozós, együttélős kapcsolatra. Lehet majd idővel, de most nem. Társra viszont igen!!!

Azért arra kíváncsi lennék, hogy pl az elvált apukák élete mennyivel másabb. Mert ott meg ott a gyerektartás, az időnként megjelenő gyerek. Vagy a nők toleránsabbak? Elkeseredettebbek?

Két gyerkőc ovis, egy sulis (elsős)

2013. ápr. 6. 21:17
 38/66 anonim ***** válasza:
58%
Kedves "csak megfektetni vagy jó, nekem gyerekes anya nem kell" hozzászólok ! El kell hogy keserítselek titeket ! Ha a kérdező korosztálya vagytok (azaz 34 év felettiek) sok egyedülálló gyermektelen nőre ne nagyon számítsatok már! Arról már szépen lassan lecsúsztok ! Meg a 20 éves kiscsajokról is. Úgyhogy ahelyett hogy ide írogattok, inkább menjetek csajozni, mert bajba lesztek. :)
2013. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
45%
Kis képzavar van itt: ha valaki meg akar dugni egy nőt, akkor tökmindegy, hogy van -e gyereke vagy sem. Itt egy párkapcsolatról van szó.
2013. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
Az fel.se.merül hogy a férfinak is.lehet 1-2-3 gyereke? Vagy. roszmaju hozzászólók gyerekkel gyermektelen pasitt.keresnek s ezért a roszmaju tapasztalat? Pedig végre lehetne venni igazi nagy dinnyét.
2013. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!