Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudok bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok bízni a feleségemben.

Figyelt kérdés
A feleségem tel.ban szerelmes sms eket találtam. Mikor rákérdeztem persze tagadta, aztán azt mondta,hogy nem ő kezdeményezett. A baj az hogy a főnöke az az illető és nap mint nap találkoznak. Azóta nem tudok bízni benne. 10 éves házasok vagyunk,2 kiskorú gyerekkel.
2009. dec. 12. 16:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/121 A kérdező kommentje:
Szerintem írkál neki vissza,de kitörli. Sőt van egy szám amire gyakran hívni is szoktak neki meg ő is hív de név nélküli a szám. A házasságunkat nem hinném hogy szét akarja szedni, mivel ő is nős. Az állását pedig persze hogy félti.Mikor kiderült ez ez egész, mondtam neki,hogy ott előttem hívja fel és mondja meg neki hogy megtudtam a dolgot. Persze nem merte felhívni az állására hivatkozva.
2009. dec. 12. 19:44
 22/121 anonim ***** válasza:

Jajj istenem :( Tudod, ha az állását félti valaki, akkor kulturáltan elutasítja. Mert, ha emiatt elveszíti az állását, akkor a sima elutasítás miatt is elveszíti az állását, de még megvan a munkája.

Sajnálom, komolyan :(:(

2009. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/121 A kérdező kommentje:
Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. dec. 12. 19:50
 24/121 anonim ***** válasza:
hány éves a gyereketek?
2009. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/121 anonim ***** válasza:
Tanácstalanság, hogyisne lennél tanácstalan. Gondolom vannak barátaid, továbbá úgy gondolom, hogy ha ő titokban megtehette ezt (mert ha még a főnök is kezdeményezett és ő nem csinált semmit, akkor is illett volna elmondani, hogy hajt rá a főnök), akkor te is megoszthatod a barátaiddal a problémáidat. Ők jobban ismernek nálam/nálunk, biztosan közelebbi tanácsokkal tudnak ellátni és hidd el jól fog esni, ha kibeszélheted magadból.
2009. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/121 A kérdező kommentje:
9,és 4
2009. dec. 12. 20:09
 27/121 anonim ***** válasza:
Na mostmár az én szívem is összeszorult :(:( Végre egy pár, aki 30 alatt mer gyereket vállalni :( Úgy kellenének az ilyen párok, mint egy falat kenyér, erre tessék :(:(
2009. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/121 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őket. 2 munkahelyen dolgozom most is, hogy nekik minél többet meg tudjak adni és ez a köszönet érte.
2009. dec. 12. 20:15
 29/121 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan sajnálom, de tényleg :(:( Én nő vagyok, de sosem értettem az ilyen viselkedést, nemhogy megbecsülné a férjét :(:( Ha egy kapcsolat nem működik, akkor legyen szája, merje kinyitni és megmondani. Sokkal tisztességesebb még véget vetni is, mint megcsalni. Minden esetre én azt kívánom továbbra is, hogy ne legyen igazam és ne csaljon meg téged!

Otthon kedves veled? Férjként néz rád vagy elhanyagol?

2009. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/121 A kérdező kommentje:
Most is cég bulin vannak valahol, én meg itthon ezen idegeskedem megint
2009. dec. 12. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!