Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék lefogyni 2hét...

Hogyan tudnék lefogyni 2hét alatt kb.8 kg-ot? 175 cm 70 kb (lány)

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez tök igaz, de paleó mellett sem párolog el a zsír. 2 hét alatt. Ez a kérdés értelmetlen, biológiai tényeket kéne megmásítani, a Harry Potterben biztos van ilyen.. :P
2012. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Azt is hozzá tenném az előttem szólókhoz, ha netán valami isteni csoda folytán lefogysz, a bőröd nem képes ezt követni, és lógni fog a bőröd, mint a ráncos bőrös kutyán.

Én heti egy kilót tudtam anno fogyni. Nem volt tej, nem volt pékárú, csak zöldségek. A bőröm alkalmazkodott, és nincs gond vele. Nem híztam vissza.

2012. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne kevesebbet egyél, hanem ugyanannyit, csak jobban elosztva a napszakokban, és este 6 után már semmit. Mozogj sokat, mozgasd át minden izomcsoportod, nem megerőltető, hanem könnyed, kardio feladatokkal, és ne a mérleget nézegesd, hanem fogj egy centit, és mérd magad. Ha ezt csinálod, fogyni kilóban nem biztos, hogy fogsz, mert izom is épül, de centiket keményen le tudsz faragni. Ha nem eszel egyáltalán, a szervezet elkezdi felélni a tartalékaid, és ha utána visszaállsz a rendes evésre, mindent raktározásra fogsz irányítani, tehát rá fogsz hízni. Azon kívül fogyni sem fogsz, mert vissza fogja tartani a vizet a szervezeted. Szóval csak rosszat teszel magadnak az ilyen villám diétákkal meg drasztikus módszerekkel. Figyelj oda magadra és a szervezetedre!
2012. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

szia!

akármiért is akarsz lefogyni ennyit, ne így csináld! Én is próbáltam már ezerféle diétát, de végül az vált be, hogy napi 40 percet intenzíven bicikliztem, vacsira nem ettem szénhidrátot, csak sonkát natúran, vagy gyümölcsöt. Az ebédem normális volt, csak mondjuk hanyagoltam a burgonyát (bármilyen formában), reggelire pedig még akár péksütit is ettem. Ezeket betartva nekem 2 HÓNAP alatt sikerült 10 kg-ot leadnom. Igaz, hogy eleve lassú az anyagcserém, így szerintem ha valakinek gyorsabb ugyanez az eredmény gyorsabban is elérhető.

Inkább kitartónak kell lenni, tapasztalatból tudom, hogy ilyen esetben gyorsan sokat nem lehet. :(

2012. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
szerintem nincs értelme, ha nem eszel semmit akkor utána nagyon éhes leszel és a kétszeresét szeded vissza, ráadásul a 175 centi és a 70 kiló szerintem tökéletes.. ne akarj csontkollekció lenni:)
2012. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Én másfél hónap alatt fogytam le 12kg-t.A böröm ugyanulyan,nem zacskó :) de azóta is edzek szinte minden nap,meg egészségesen táplálkozom,egyszer elkényelmesedtem aztán feljött 8kg! de már rutinos vagyok sajnos,tudom mit kell olyankor tenni :( mégegyszer ez nem fog előfordulni.

Ha rám hallgatsz sok gyümi,zöldség,soksok edzés!

2012. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Aki sok zöldséget, húst, gyümölcsöket eszik annak nem kell kitartás.. normális esetben a fogyás az élet része (ha elhíztunk) és nem valami kúra, vagy szenvedés.


Persze ha reggelire péksütiket eszünk, és csak mondjuk este csökkentjük a ch bevitelt, de gluténnal, keményítővel bombázzuk a testünk, esetleg még tejjel akkor persze, hogy meg lehet nehezíteni az egészet.

2012. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 zombee válasza:
A tüdőembólia kockázatát (is) növeled ha rövid idő alatt ilyen sokat akarsz fogyni. Hivatásos orvos mondta nekem(nem a kilós C-vitamint áruló fajta).
2012. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 janicsuhran válasza:

egyél diétás kajákat és fuss napi 2x2 kilómétert (ha beledöglessz akkor is!!!) Csinálj felüléseket naponta akár 40-100at. egyél keveset, igyál sok vizet (nem ásványvizet!) Csinálj lábemeléseket (keress rá youtube-on).

egyáltalán ne egyél édességet!!!! EZ NAGYON FONTOS öö és hát kb ennyi :)

2012. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ne egyen édességet? Miért rosszabb az édesség, mint a kenyér?


Fusson? Létezik olyan edzés, ami segít az egészség megőrzésében, és nem teszi ki nagy stressznek a szervezetet, nem teszi tönkre pár év alatt az ízületeket.

Miért nem jógát, taijit ajánlotok neki?

2012. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!