Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék lefogyni 2hét...

Hogyan tudnék lefogyni 2hét alatt kb.8 kg-ot? 175 cm 70 kb (lány)

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 19:50
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Én egy kiadós reggelit javaslok, sok-sok fehérjével, akár szalonnás rántottát is (én teavajban szoktam sütni, és isteni). A lényeg a sok fehérje, ami táplál, és nem leszel éhes, mint a szénhidrátdús kaja után. Tartsd be a mondást: Reggel étkezz úgy, mint egy király, délben mint egy polgár, és este mint egy koldus. :)


Vegetáriánus ismerősöm mesélte, hogy volt olyan időszaka, amikor semmiféle állati eredetű terméket nem fogyasztott, nem is kívánta, és azért állt vissza a tejtermékekre, mert annyira sovány lett, hogy az már nem volt esztétikus. Egy húsevőnek ez elég nehéz, én amikor egy darab zöldségnapot tartottam, délután már szenvedtem, hogy éhes vagyok, és húst akarok, viszont minél inkább ráállsz a húsmentes, zöldséges étkezésre, és minél inkább hanyagolod a szénhidrátokat, annál esélyesebb a fogyás. A sok mozgás is fontos, és a fentebb javasolt paleolit táplálkozás is sokat segíthet.


2 hét alatt 8 kilót egyébként én is túlzásnak tartok, és soknak, emellett nem kilókban kell mérni a jó alakot, mivel az izom sokkal sűrűbb, mint a zsír, és sokkal nehezebb is ezáltal, többet számít az alakod, centire mérve. Az alakformáló tornagyakorlatokkal szerintem többet érsz el, mint a fogyózással, ha rendszeresen csinálod, akkor ott alakíthatsz magadon leginkább, ahol szükségesnek érzed.


Mindkét esetben érvényes az is, hogy nem mindegy, milyen alkatod van. A körte alkatúak pl. inkább fenékre, csípőre és hasra híznak, mellre kevésbé, nekik a sok zöldség fogyasztása ajánlott, és ezen testrészeket megdolgoztató tornák. Az almák már egészen máshogy működnek, úgyhogy szerintem nézz utána ennek is, és ehhez mérten válassz megfelelő diétát és testmozgást EGYÜTT.

2012. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!