Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lifetilt termékeiről mi a...

Lifetilt termékeiről mi a véleményetek? Érdemes beruházni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 07:48
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Az komoly... :/
2017. febr. 8. 16:20
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus.. Ki ez a senkiházi?
2017. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
45%

Érdemi választ nem tudtok adni? Probaltatok?

A dolgok mögé kellene latni

En egy lifetiltes programot csinalok szeptember óta eddig 32 kilót fogytam

Kérdező ha gondolod írj nekem

2017. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
91%

#13

Nem fogod elhinni: fogyókúrázni, és 32 kiló zsírt leadni lehet úgy is, hogy közben nem törlik beléd a lábukat.

2017. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

13-as válaszoló, adok én érdemi választ: erre a kérdésre válaszolva írtam meg, hogyan adtam le 40 kilót negyvenévesen, pajzsmirigy alulműködéssel, hókuszpókusz és varázspirulák, no meg bárki tahó megjegyzései nélkül. A kis diktátorotok nélkül is van élet, komolyan. Linkelem az említett kérdést, a második hozzászólás az enyém:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__842264..

2017. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
48%
Nincs igazatok.Amikor pl kenyeret vesztek akkor is azzal foglalkoztok,hogy a pék milyen ember?Ah,gyerekek 😄😄Amiket írtok,az szimplán irigység.Igen,én használom a Lifetilt cuccait,tojok bele,hogy a tulajdonos milyen,bár legalább neki van imige, engem egy érdekel,hogy rohadt jók cuccok. Akár a pyruvatról,akár a fehérjéről beszélünk
2017. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
89%

"Ah,gyerekek 😄😄Amiket írtok,az szimplán irigység."


Jaj, szokásos duma. A nagy, utolsó "érv", az irigyek vagytok, lol. Olvasd el fentebb a tényeket.

De az emberek zömének tényleg bejön a "lábtörlő lét", hisz önmagától nem tud lefogyni. Erre vagytok sajnos kondicionálva. Akarat semmi, ezért korbács kell nektek, mint a rabszolgáknak. Meg egy rakat kiegészítő, pótszer, hiszen az édes íz kényelme is kell nektek...szánalmas. :/

2017. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
34%
Btw látszik, hogy nem tudsz elszakadni a szemét kajától, a kenyeres példa is ezt mutatja.
2017. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim válasza:
93%

Ez az egész Lifetilt akkora parasztvakítás, h öröm nézni. Meg a sok idiótát, akik azt hiszik a műanyag csodaszarjai nyakalásától lesznek bombázók. (ún. placebohatás).

Kizárólag mozgással és tudatos étkezéssel lehet tartós eredményt elérni, ez mindig is így volt és így is lesz. De vakítható, hipnotizálható birkák is mindig voltak, és lesznek, amivel az egyébként undorítóan tirpák stílusú tulajgyerek pontosan tisztában is van. Egy sutyerák, önelégült bunkó, ellenben kiváló üzletember, ez tény és való.

Elnézve a sok buta csipát akik odanyifogják a 2 agysejtjükkel, hogy mekkora király ez a senkiházi, sajnos teljesen érhető, hogy ennyi elnyomott, lelki nyomorék nővel vagyunk körülvéve. Ez a pökhendi majom alfahímnek adja el magát, ezek meg bekajálják, sőt még örülnek is, h szarrá alázza őket, a pénztárcájukat meg szépen leszívja - nyilván ha életmódváltásra bírná őket, abból már nem tudna megélni. Nézni is rossz, de csak mert empatikusabb vagyok, mint kéne. :-D

2017. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
52%
Megint sok az okos. :D Elnyomott nők, meg ilyenek, jaj, hagyjuk már. Én speciel azért lettem akkora, mint a dömper, mert az anyukám egész életemben azt csicseregte a fülembe, hogy egyek csak, egyek, mert én mindenhogy csinos vagyok. Aztán, amikor 20 évesen már gurultam, akkor tudtam, hogy jó nagy szart csinált velem. Felfogod milyen hátránya van annak, hogy valaki kövér? Munka? Párkapcsolat? Egészség? Szülés majd később? Kötve hiszem, hogy ennyi aggyal, mint amennyi van neked ezekkel tisztában lennél, hogy fogyni nem lehet úgy, ha azt duruzsolják közben neked, hogy jól van, itt van még egy kis lángos, edd csak meg. A LifeT!LT-tel eddig 55 kilót fogytam! Van szuper párkapcsolatom! Álom munkám! Önbizalmam! Van újra ÉLETEM! És mindezt azért, mert valaki, konkrétan a Tamás, igen, akit itt elhordtál mindennek, tükröt állított elém, hogy igen, dagadt vagyok és segített! Leszarom, hogy mennyi pénze van belőlem, meg a többi nőből! Mert igenis nehéz egyedül lefogyni ennyit. Végre egy ember, aki nem ámít meg átbasz. Szóval mielőtt mindenfélét összehordtok róla, tapasztaljátok meg. Legyetek sok sok elhízott nő cipőjében és utána meglátjuk, nektek megy-e egyedül a fogyi, főleg, ha senki de senki nem támogat benne. Na viszlát, megyek is edzeni, hehehe.
2017. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!