Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lifetilt termékeiről mi a...

Lifetilt termékeiről mi a véleményetek? Érdemes beruházni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 07:48
1 2 3 4 5
 41/48 devil_inangel válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Én (nőként) szintén azon a véleményen vagyok amin a nagy többség. Azt gondolom, hogy a Lifetilt egy remekül összerakott marketinggel rendelkezik, manipulatív kampánnyal, és ez a nők 99%-nál hat. Az okát nem tudom, nem minden esetben gondolnám, hogy lelki trauma lenne az ok, bár mindenki lelki beteg :)

Én a helyedben NEM ruháznék be ilyen termékekbe, mivel ha megnézed sokkal színvonalasabb, elismertebb, és nem utolsó sorban olcsóbb gyártók vannak a piacon, a Lifetilt valami irracionálisan drágán adja a termékeit, illetve ha összetételét nézed, akkor abban sem találsz semmi extrát ezért az árért. Élsportolók szintén nem fogyasztják a termékeiket, pont azért amiket elmondtam. Az ételrendelés része egyenesen felháborít ennyi pénzért, mert szintén az a helyzet, hogy amiket Ők több ezer forintért elkészítenek, azt te meg tudod csinálni otthon heti maximum 10.000Ft-ból.

Így hát én azt javaslom, hogy kicsit láss túl a szivárványon, és tájékozódj. A túlsúlyos emberek (ahogy ezt előttem is említették) valóban gyorsan képesek leadni mivel nagyobb a felesleg, de ez nem a termékeiknek köszönhető, illetve akinek csoportos programra van szüksége a fogyáshoz, az ne haragudj, de te is tudod hogy előbb-utóbb vissza fog hízni amint ez a külső támogatás megszűnik. Határozd el magad, és vágj bele egyedül! :)

Sok sikert kívánok

2017. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
90%
Szia. Én rendeltem piruvat one-t és CLA-t. Megmondom őszintén szinte semmit nem vettem észre azon kívül hogy néha fájt a fejem! Ami a Lifetiltnel segíthet az a diéta... de ezt ha sokat olvashatsz a neten akkor magadnak osszetudod állítani! Nem kell érte 20-30 vagy 200 ezreket fizetned! Fontos 70% tiszta étkezés és 30% mozgás, rengeteg segítség van neten edzésre pl videók is! Nekem nem segített többet mint amit alapból elérek azzal hogy szimplán kevesebbet eszek!!!
2017. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
82%

Én akkor röhögtem leginkább, mikor tavaly Tomi kiírt a blogra egy bejegyzést, ahol a Dora Natura cég támogatására buzdít mindenkit. (ez a cég ugyebár a Reni és egy barátnőjéé). Azért volt ez vicces, mert odaírta, hogy milyen jó lett volna, ha mikor ő kezdte a blogolást, valaki neki is segített volna. Viszont ezt csak ezzel az egy céggel csinálta, ugye, amiben benne van a nője/most már gyerek anyja.

Emiatt nekem egy kicsit álszentnek tűnt, azóta kevésbé is nézek fel rá.

De ettől függetlenül nem gondolom, hogy a 33-as hozzászólóval egyet kéne értenie bárkinek is, egy kicsit azért túl lett ez reagálva. Nem ez az első és utolsó esete a munkahelyi kapcsolatoknak, és amint a példa mutatja, nem csak d**ja, hanem már gyerekük is van.

2018. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 Kb0101 válasza:
100%
A gyerek a NPDben (narcissistic personality disorder) című betegségben szenved, ezt bármilyen félig hozzáértő leveszi a posztjaiból és a videóiból. Érdekes, hogy a barátnője ugyan pszichológus, de nem veszi ezt észre. Mondjuk majd később biztos leesik neki.
2018. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
89%
Nincs gyermekük, a RENIKE összeszedett egy kölyköt egy rohadt gazdag pasitól, akit a gyerekükön keresztül most szépen megfej. Ennyi
2018. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell mindig a legrosszabbat feltételezni mindenkiről.

Igenis vannak nők, akik nem a pénz miatt vannak valakivel együtt. Szerintem a Reni abszolút nem csak a pénzre megy, látszik rajta hogy szereti a gyerekeit, törődik velük, viszi őket mindenhova magával.

2018. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
100%
egy dolog biztos, a marketingje jó, aminek valszeg több, mint afele kamu....de ennek a retek f...fejnek lehet bármennyi pénze, egész életében egy suttyó bunkó paraszt marad, azon nem segítenek a milliók....és ezt most nem arra értem, hogy megmondja nyersen, hogy mit kell csinálni, ha le akarsz fogyni, mert azzal semmi baj..."dagadt vagy? akkor NE zabálj és NE rinyálj, hanem kezdj el mozogni, te zsírdisznó"...nem ez a baj, hanem az, hogy a csávó egy bunkó buta féreg
2019. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 benazor válasza:
100%
Jók a tiltes termékek, szép a csomagolás, de igazából drágák és minőségben hasonló a többi márka is. Ha Pyruvatot (pl. drive) szeretnél, inkább Panda Nutrition, kb. fél áron megkapod.
2020. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!