Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lifetilt termékeiről mi a...

Lifetilt termékeiről mi a véleményetek? Érdemes beruházni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 07:48
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
És kèpzeld 3 gyerekes anyuka vagyok, boldog párkapcsolatban. Akkora hülyeségeket beszélsz, már bocs de nem tudok mást mondani
2017. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
91%

A gyerekeid számának mi köze van a rosszul kialakult pszichés dolgaidnak, magad lelki-társadalmi pozicionálásának, önértékelésednek, esetleges rossz párkapcsolati dinamikádnak, stb?


Annak viszont lehet hozzá köze, hogy a gyerekeid számával próbálod emelni női rangodat, nem önmagadért való ez.

2017. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
69%
Arra válaszoljatok már okosok, hogy az milyen, hogy Tomika jelenleg a pszichológusát du_ja! üzenem neked BAGI RENÁTA, hogy valamit fogunk tenni ellened, egy gusztustalan gyomorforgató nő vagy csak szegény gyereked sajnálom.
2017. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim válasza:
56%

33as és az miért baj,hogy a pszichologusát d*gja?????

Egészségükre!

2017. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim válasza:
79%

#6-os bármennyire is utálod a Tomit (jogod van hozzá)

azért valljuk be nem bébipénisszel rendelkezik.


Az egomán nagy arca nekem se jön be és én is rosszul vagyok attól,ahogy alázza meg leszólja azokat akikből él,de az igazság az,hogy van ott azért valami a lába között.

Ja és nem közeli tapasztalatból tudom,csak van fent egy két video a neten a báros időszakából...amikor mindent megmutatott.

2017. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
87%

Egy átlagos bunkónak átlagos méretű pénisze van. Ok.


És? Mint minden más átlagos bunkónak.

2017. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
71%
34-es, azért probléma, mert nagyon etikátlan ez a Bagi Renáta, ugyanis Tomcsika boy hozzá küldi a lifetiltes csajokat/pasikat pszichológiai tanácsadásra. Mondjuk, Renike, ha olvasod, teszünk ellened :)
2017. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
56%

37es de az miért baj,hogy ahhoz küldi akit d*g?????

Mi ebben az etikátlan?

Nem ők az elsők és nem is az utolsók,akik az együttdolgozás mellett össze is fekszenek...

2017. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igazad van, de mégis csak egy orvosról van szó. Oké, hogy nem egy belgyógyász, de akkor is.
2017. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
100%
A pszichológus nem orvos...az a pszichiáter.
2017. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!