Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tutifogyás...

Mi a véleményetek a tutifogyás termékeiről? Mennyire hatásosak? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 16. 11:30
 1/3 anonim válasza:
Alacsony glikémiás szénhidrátok kéne enni, mindenből teljes kiőrlésűt sok zöldséget meg sovány húsokat elkéne járni aerób edzést csinálni és minden rendben lenne rövid időn belül. Nincs akarat erőtök ez az igazság.
2013. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be kell valljam csak átfutottam a dolgot, nem láttam konkrét étrendet rajta, eléggé pénzlehúzós dolognak tűnik, a táplálékkiegészítőkből amiket ott láttam (legalábbis amit észrevettem) a multivitamin jó dolog, az ízületvédő is, de le merném fogadni hogy tápkiegboltban jobb ár/értékarányban tudnál kapni, étrendet meg tudsz magadnak kiválasztani ingyen is, feleslegesnek tartom így a dolgot.
2013. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"39 900 Ft helyett most csupán 14 990 Ft-ért kínáljuk az első 1000 jelentkezőnek."


Na ezt remélem nem kell bővebben kifejtenem.

2013. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!