Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200 kalórián vagyok figyelem...

1200 kalórián vagyok figyelem a makrókat de így is hízok?

Figyelt kérdés
Egy kilót híztam egy hét alatt, pedig elvileg pont forditva kellet volna. Ennél lejebb nem nagyon tudom levinni a kalóriákat. Mit csináljak?
2019. júl. 25. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Hany kg? F vagy L? Kor? Makrok aránya? Miket eszel? Ezeket kihagytad
2019. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 éves lány 120 fehérje ,110 szénhidrát és 20 zsír szokott lenni körübelül. És mielőtt irnátok h nekem nem kell fogynom azzt én látom magamon és szeretnék egy 3 kilót legalább leadni. 56 kg 165 cm
2019. júl. 25. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

56 kilódból mégis hova a fenébe akarsz már fogyni?!


A szervezeted így tiltakozik, ezért hízol.


Komolyan mondom, eszem megáll, hogy így teszitek tönkre magatokat lányok! :(

2019. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted koplal, ezért elkezd raktározni.
2019. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar 1200 kaloriaval nem tudsz fogyni az azert van, mert lelasssult az anyagcsered, nagyon sok izmot vesztettel. Nem szabad mar lejjebb vinni.

Hetente vidd fel a kaloriaerteket 100-zal, egész 2000-ig

2019. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Ez még lemaradt

Közben kezdj el súlyzós edzéseket csinálni teljes testre heti 3szor. Vissza kell szerezned az elvesztett izmaidat, ha nem akarsz 1000 kalorian vegetálni. Aztán mikor némi izomzatot összeszedsz leadod a felesleges zsirt. Normalis körülmenyek kozott, nem koplalva

2019. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nincs felesleged. A tested tiltakozik az éheztetése ellen, mert keveset eszel. Ennyi.
2019. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Edzek súlyokkal heti 2 szer.
2019. júl. 25. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Furán hangozhat, de azért nem fogysz, mert keveset eszel. Főleg a sport mellett az olyan 1400 kalóriát nem szabad alulmúlni. A kevés tápanyagtól, lelassul az anyagcseréd és elkezdesz raktározni. A szervezet éhezésnek észleli.


Próbálj meg többet enni, de nem kenyérből, kakaóscsigából és táblás milkából, hanem rostdús ételekből, esetleg szilvát (segíti az anyagcserét), barackot. Meg persze sok zöldséget, abból kb bármit. A kalóriákat meg semmiképp se vidd le, csak jobban figyelj a minőségre.


Emellett az is segíthet, ha többször eszel egy nap, ugyanúgy serkenti az emésztést.


Ja és edzés előtt egyél kicsit több jó szénhidrátot, utána pedig a fehérjékből töbet, ezzel lesz miből izmot építeni.


Persze látatlanban nem udom megítélni az étkezésed, de ha nem abban van a "hiba", akkor az is lehet, hogy nincs is semmilyen. Az izom kisebb helyet foglal, de többet nyom, mint a zsír. Az is lehet, hogy fogysz, de közben izmosodsz is (bár az egy kilóból ez max 30-50dkg ennyi idő alatt. Inkább ritkábban mérd a súlyod és ugyanolyan állapotban hetente a körméreteidet

2019. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!